mikrofiber bez bayiliği
Dönerci Bayiliği
bujiteri Bayiliği

Yeşil Marka Bayilik Veriyor

Tarih: 20 Ekim 2020, 11:28 | Okunma :3622
hacialioğlu çiğköfte bayilik
Yeşil Marka bayiliği alarak markanın ürettiği doğal ve organik içerikli kozmetik ürünlerinin satışı yapabilirsiniz.

Yetkili Firma: Yeşilmarka Sağlıklı Yaşam Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Firma hakkında: Yeşilmarka Sağlıklı Yaşam Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. doğal, organik içerikli ve sağlıklı ürünlerin üretilmesi amacıyla 2016 yılında kurulmuştur. Firmamız 2011 yılı itibariyle ticari hayata başlayan Emsay Group ‘un alt kuruluşudur. Yeşilmarka Süleymanpaşa / Tekirdağ adresinde bulunan üretim tesisiyle “gerçekten” doğal, organik içerikli ve sağlıklı ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir.

Yeşilmarka sizin, bizim, ailenizin ve çevremizin sağlığı ve hassasiyetleri düşünülerek kurulmuştur. Gerçekten sağlıklı ve gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz helal sertifikalı, doğal ve organik ürünlerin üretimini gerçekleştiriyoruz.

Yeşilmarka Sağlıklı Yaşam Ürünleri Nasıl Doğdu?

Yaptığımız pazar araştırmalarında; piyasada satılan ve doğal olarak lanse edilen birçok üründe gerçekten sağlıklı ve helal hammaddelerin kullanılmadığını, bunun yanında kandırıcı ifadeler, yanlış yönlendirici etiketlerle satışa sunulduğunu fark ettik. Etiket oyunları yapılarak insan ve çevre sağlığına zararlı birçok hammaddenin kullanıldığını müşahede ettik.

Örneklendirecek olursak; organik sertifikalı aloe vera içeren ürünlerde, aloe vera dışındaki tüm hammaddeler zararlı kimyasallardan oluşabiliyor. %100 doğal zeytinyağı içeren ürünlerde, zeytinyağı dışında kalan kısımda SLS, SLES, Paraben gibi zararlı kimyasallar kullanılabiliyor.

Helal sertifikalı olarak geçinen birçok markada sadece diş macununa helal sertifikalı alabildiğini yada yurt dışından sağlıklı içeriğe önem vermeyen helal sertifikasyon kuruluşlarından ücret karşılığında helal sertifika aldığını görüyoruz.

İşte tam bu noktada Yeşilmarka Sağlıklı Yaşam Ürünleri doğdu. Kendimiz ve sizin için hem “gerçekten” doğal, hem “gerçekten” organik içerikli, hem de “gerçekten” helal sertifikalı ürünler geliştirmek istedik. Ve bunu yaparken aldatıcı etiketler, yanlış yönlendirici ifadeler kullanmadık. Tüm ürünlerimizin içerikleri sitemizde ve ürünlerimizde açıkça yazıyoruz. Her türlü sorunuz için size her zaman size çok yakınız.

Yeşilmarka adını doğallığın rengi olan “yeşil” den aldık ve organik, doğal ve kısacası “yeşil” ürünlerin markası olmak inancıyla “marka” kelimesini ekledik. Yeşilmarka adımız bu şekilde doğmuş oldu. %100 Yerli Üretim olduğumuz ve milli duygularımızdan dolayı da Türkçe isim koymaya özen gösterdik. Yeşilmarka Sağlıklı Yaşam Ürünleri Olarak; Doğal deodorantlar, doğal dudak balmleri, doğal el ve vücut kremleri, doğal yüz ve boyun bölgesi için krem çeşitleri, doğal şampuanlar, doğal saç kremleri, doğal duş jelleri, doğal protein tozu ve sağlıklı ürünler olarak 2019 yılı sonu itibariyle 50 ürün çeşidini aştık. Ürün çeşitliliğimiz artmaya devam edecektir.

Yeşilmarka sağlıklı yaşam ürünlerimizde bitki ekstratlar, bitki yağları, doğal mineraller, doğal yağlar, doğal hammaddeler ve doğal bileşenler VAR! Ecocert, Cosmos, Ecolabel sertifikalı organik içerikler, doğallık ve sağlık VAR! Özenle seçilerek mühendislikle birleştirilen yenilikçi formülasyonlar VAR! Sağlık VAR! Doğallık VAR! Gönül rahatlığı VAR! %100’e Kadar Doğal, %100’e Kadar Organik İçerik Var!

Zararlı katkı maddeleri, hormonal etki yapacak bileşenler, yapay tatlandırıcılar, petrokimyasal hammaddeler, doğada çözünmesi yıllar alacak katkılar YOK! SLS, SLES, paraben, formaldehit, vazelin, boya, parfüm ve zararlı koruyucu maddeler YOK! Hayvansal hammaddeler, helal olmayan alkol türevleri ve sağlıksız bileşenler YOK!

Gimdes helal sertifikasıyla en detaylı şekilde denetimlere tabi tutulan Yeşilmarka Sağlıklı Yaşam Ürünleri doğal, organik ve helal üçlüsünü birleştiren Türkiye’nin İLK firmasıdır. Yeşilmarka sağlıklı yaşam ürünleriyle gönlünüz, cildiniz, neslimiz ve geleceğimiz güvende olacak. Eğer sizde “gerçekten” sağlıklı yaşam ürünleri arıyorsanız?

Bayimiz olun ve yüksek kaliteli organik, doğal ve helal hammaddeler kullanılarak ürettiğimiz “yeni nesil” ürünlerle müşterilerinizin memnuniyetini kazanın. Sizde devamlı artan müşteri memnuniyeti ve kazanç istiyorsanız. Bayimiz olmak için şimdi iletişime geçin!


Girişimcide aranan özellikler: Yeşilmarka Sağlıklı Yaşam Ürünleri Satabilecek Kabiliyete, Yetkinliğe ve Azme Sahip Olmak. Satış Hedefli Çalışabilmek, Yetkilendirildiği Bölgede En İyi Satış Potansiyeline Sahip Olmak.

Yeşil Marka Bayilik Şartları

Firmamız Bayilik / Franchise İçin Marka Kiralama Bedeli, Bayilik / Franchise Bedeli Gibi Tutarlar Talep Etmemektedir, Sadece Satın Alınan Ürünlerin Bedeli Tahsil Edilecektir.
Firma kuruluş yılı:2016 Şube Sayısı: 100 Firma hedefi:2020 yılında 200 bayi
Çalışan Sayısı: 10 Hedef Bölgeler: Tüm Türkiye Ve Dünya
Gerekli İşyeri özellikleri: İlgili iş alanında faaliyet gösteriyo olmak
Bayilik / Franchise ürünleri: Kozmatik Ürünler

 

Yeşil Marka Yatırım Bilgileri

İsim hakkı bedeli: 0
Minimum kurulum bedeli: 2000
Ortalama kurulum bedeli: 10000
Bürüt kar marjı: %40 - %80
Cirodan pay:Hayır Ortak reklam bedeli: Hayır
Neden girişimciler bu firmayı tercih edebilir ?:Yerli Üretim , Doğal İçerikli Yüksek Verimli

 

Yeşil Marka İletişim Bilgileri

Yetkili İsmi :Osman Emre Sayın
Telefon:05511777297
Adres :100. Yıl Mahallesi Mumcu Sok. No:3/1 Süleymanpasa / Tekirdağ
Web:https://www.yesilmarka.com/

Bayilik Başvuru Formu

Ad / Soyad

Telefon

E-Posta

Bayilik İstenen İlçe

Sizi Aramaları İçin En Uygun Zaman

Mesajınız

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.


En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..İlginizi çekebilir ?

Keyifle Afiyetle sloganıyla yol alan Torku Ziyafet franchise bayilik veriyor mu ? nasıl ba

Ender Baklava franchise bayilik bilgileri,Baklava bayiliği almak için gerekli şartlar.

Barbekü Evi bayiliği alarak kendi işinizi kurabilirsiniz.

Munzur su ürünlerinin satışı için bayilik veriyor.

Kumpir & Waffle büyümeye devam ediyor.

teknolog Dönerci bayilik
bujieri bayilik

Altyapı:MyDesign Haber Sistemi