mikrofiber bez bayiliği
bujiteri bayilik
dastini bebe market bayiliği

Waffle Stop Bayilik

Haber Anasayfa > Bayilik Veren Firmalar

Wafflecı açmak isteyen girişimciler Waffle Stop bayiliğini değerlendirebilirler.

Waffle Stop Bayilik Veriyor

Waffle popülerliği artan bir ürün bu sektörde bayilik veren Waffle Stop bayilik veren firmalar arasında.

Waffle Stop bayilik, lezzetini hamurunun üstün formülünden alan dünya standartlarındaki waffle ile Türk tüketicisini tanıştırdı. İlk şubesi Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal'da açılan Wafflestop çok kısa bir süre içinde hem Bağdat Caddesi müdavimlerinin hem de basının ilgisini çekti ve cadde sakinlerinin lezzet durağı haline geldi. Waffle stop'un öncelikli hedefi İstanbul'da prestijli noktalarda şube sayısını arttırmak ve franchisinig ağıyla tüm Türkiye'ye ve çevre ülkelere Wafflestop lezzetini taşımak.

Waffle stop markası, koşulsuz müşteri memnuniyetini, son teknolojiyi ve hijyeni esas alan genç dinamik ve modern bir marka. Uluslararası tüm trendleri ve gelişmeleri takip eden, konsept ve standardını koruyarak büyümeyi hedefleyen WaffleStop, müşterilerine ince ayrıntılarda bile fark sunmayı amaçlıyor.

Türkiye'de ilk defa waffle yemeyi kolaylaştıran waffle caselerle, özel sunumuyla ve farklı soslarıyla rekabetten ayrılmayı başarmış durumda.

Waffle stop kendi şeker ve yağ içermeyen eşşiz mix'ini ve 20'nin üstünde topping ve çikolata sosunu, waffle makinalarını kendi markasıyla franchise ağına ulaştırıyor.

Waffle Stop ailesine katılıp karlı bir ortaklığa adım atmak isteyenler için franchising veriyor. Bölgesel ve şube olmak üzere iki tip franchising uygulaması ile franchise alan ya tüm ülke veya şehir için master franchise oluyor ya da bir mağaza için anlaşma yapılıyor. Uzman hukukçular denetiminde hazırlanmiş anlaşması, iş yapış manuelleri, görsel tasarımları ve pazarlama materyalleri, mimari tasarım hizmeti ile tarafların profesyonel olarak güvence altına alınarak başlangıçtan itibaren sağlıklı bir işbirliği kurulması amaçlanıyor..

Waffle Stop eğitime inanıyor...
Grup şirketi STE (Skills Training & Events) katkılarıyla franchise'larını 3 aşamalı bir eğitimle hazırlıyor.

Waffle Stop Oryantasyon Eğitimi:
haftalık iş başı eğitimini kapsamaktadır.
Waffle Stop Yönetimi:
Standartlar, sipariş-stok yönetimi, temizlik, güvenlik, finansal sorumluluk ve eleman yönetimini kapsar.
Müşteri Merkezli Hizmet:
Müşteriye yaklaşım, satış, itirazların karşılanması ve uzun dönemli ilişki kurmayı kapsar.


Waffle Stop Bayilik İletişim Bilgileri;

Aşağıdaki numaradan Waffle Stop bayiliği,Waffle Stop bayilik şartları,Waffle Stop franchise,waffle stop franchise bedeli hakkında detaylı bilgiyi öğrenebilirsiniz.


Telefon    (0212) 327 7415

alt70a alt12a

teknolog