mikrofiber bez bayiliği künefe franchise
Hacıalioğlu çiğ köfte
Dönerci Bayiliği

Türk Hava Yolları İş Fikirlerini Yatırımcılarla Buluşturuyor

Tarih: 29 Kasım 2013, 11:04 | Okunma :19313
hacialioğlu çiğköfte bayilik
Türk Hava Yolları’nın yeni projesi, parlak fikirlere sahip girişimcilere projelerini THY uçaklarında duyurma ve yeni yatırımcılar bulma şansını sunuyor. En başarılı girişimler gökyüzüne taşınıyor!

Türk Hava Yolları ve Etohum işbirliğiyle hayata geçirilen 'Invest On Board' projesi sayesinde girişimcilerle yatırımcıların bir araya geleceği yeni bir alan oluşturulması hedefleniyor.


Proje kapsamında parlak fikre sahip olan girişimciler, fikirlerini Türk Hava Yolları uçaklarında sunma imkânı yakalayabilecek. İş adamları ve yatırımcılar ise en iddialı startup fikirlerini uçakta seyahat ederken oturdukları yerden izleme ve değerlendirme şansını bulacak.
Bu kapsamda seçilen ilk 11 startup projesi, Aralık ayından itibaren Türk Hava Yolları’nın uçak içi eğlence sistemi Planet’e yüklenmiş olacak. Ayrıca yeni başvurular arasından seçilecek projeler de aydan aya Planet sistemine eklenecek.
Fikirlerin kolay erişilebilir olması, dinleyicilerin uçakta projeleri incelerken dikkatlerini dağıtacak unsurlardan uzak olmaları ve girişimcilerin tek bir sunumla binlerce kişiye bir kerede ulaşılabilmeleri projeyi her iki taraf için de cazip hale getiriyor.
Proje hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için investonboard.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın.. Sizin de web portalımızda yayınlanmasını istediğiniz iş fikriniz varsa iletişim bölümündeki formu kullanarak bize yollayabilirsiniz.

Bu iş fikri hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Oyla ! Bu iş Fikri Tutar Mı ?Oyunuz yorumuzla birlikte kaydedilcektir lütfen yorum eklemeyi unutmayınız


Ad / Soyad

Email

Yorumunuz

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.İlginizi çekebilir ?

Ödül kazanmış 2014 model iş fikirleri.

Ayak kurutucu pazarlayarak iş kurabilirsiniz.

Şişelenmiş soğan suyu satışı üzerine iş fikri

Mustafa Emre Olur'un tasarımı çay doldurma tepsisi

Keçi kiralama iş fikri detayları

Dönerci bayilik toptan baklava
oba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi