mikrofiber bez bayiliği
waffle bayiliği
iş fikirleri 2023
ice berry franchise

Parlak İş Fikirleri 2023

Haber Anasayfa > İş Fikirleri

Parlak İş Fikirleri 2023 :Yeni teknolojilerin hayatımıza girmesiyle önemi artan parlak iş fikirleri.

Parlak İş Fikirleri 2023 

Parlak iş fikirleri 2023; şimdi ve yakın gelecekte gündem oluşturabilecek iş fikirleri.

giyilebilir teknoloji iş fikri

Giyilebilir teknoloji ürünlerine odaklanmak: Google glass ve akıllı saatlerle başlayan akım büyüyerek devame edeceğe benziyor. Bu alanda açılacak mağazalar parlak bir iş fikri olabilir. Özellikle fitness alanında takip sağlayan yazlımlar öne çıkıyor.

sağlıklı yiyecek sektörü

Sağlıklı yiyecek sektörü: Obeziteyle savaş konusunda bize yardımcı olabilecek abur cubur yerine sağlıklı ürünlerin bulunduğu otomatlar, sadece bu konspette restorantlar eve teslim diyet yemek servisleri

elektrikli araba iş fikri

Elektrikli araba aksesuar / yedek parça: Elektrikli arabalar geleceğin teknolojilerinden biri, şu an mevcut elektrikli arabaları araştırıp aksesuar ve yedek parça anlamında hangi ürünlere ihtiyaç duyuyorlar gelecekte bu nasıl şekillenir üzerine kafa yorup bu alanda girişimde bulunabilirsiniz.

restorant teknolojileri

Restorant teknolojileri: Drone ile sipariş teslimi uç nokta gibi gözükse de bu alanda çalışmalar devam ediyor. Küresel pandemi sonrası temassız teslimat ve ödeme sistemleri önem kazandı. Kendinize bu alanda yer edinmeye çalışabilirsiniz. Küçük bir örnek: bir yazılım firması semtimizdeki orta ölçekte bir dürümcü ile anlaşmış sadece ilk siparişte adres alınıyor, bir sonraki siparişte sistem sizi telefonunuz üzerinden tanıyor, siparişin her adımını size sms atıyor hem restorant hem de müşteri için güzel bir deneyim.

sanal asistan hizmetleri iş fikri

Sanal Asistan Hizmetleri: Firmaların gerek web siteleri gerekse çağrı merkezleri için müşterilerine otomatik cevaplar veren sanal asistanlar yazılımları kullanımı artmış durumda, Bu teknolojileri geliştirerek firmalara hizmet sunabilirsiniz.

uzaktan çalışma modelleri

Uzaktan Çalışma Modelleri:  Yazılım, grafik tasarım , seo, sosyal medya yöneticisi gibi konularda firmaların çoğu pandemi sonrası uzaktan çalışma modeline geçti. Eskiden uzaktan çalışma modelinde freelance işler verilirken artık tam zamanlı uzaktan çalışacak ekip arkadaşları aranıyor. Bu noktada püf nokta ingilizce bilmeniz artık ülkemizde yaşayıp İngilteredeki bir fima da uzaktan çalışma modeliyle çalışmak mümkün. Kendinizi bu konularada geliştirmek istiyorsanız Udemy gibi platformları kullanabilirsiniz buradaki kursları bitirmeniz iş almanız için yeterli olmayabilir fakat ilk adımı atmış olursunuz.

dijital pazarlama

Dijital Pazarlama Kampanya Yöneticisi: Günümüzde her işletme için sosyal medya önem kazandı ve giderek daha önemli bir hale geliyor. Ne kadar kaliteli ürünleriniz olursa olsun bunu dijital ortamda insanlara tanıtmanız çok önemli. Semtinizdeki dürümcü den büyük firmalara hepsinin dijital pazarlamaya , online itibar yönetimine ihtiyacı var.

Örneğin satışları düşen bir restorantın bunun internetteki kötü yorumlardan kaynaklandığının farkında değilse gidişatı kötü demektir. Kısaca firmaların internet ortamına sırtını dönmesi mümkün değil bunun için de bu işleri yönetecek eleman yada ajanslara ihtiyaçları var.

iskuruyorum @2023 Tüm hakları saklıdır.


teknolog