mikrofiber bez bayiliği
bujiteri bayilik
dastini bebe market bayiliği

Neutron Güvenlik Teknolojileri Bayilik Veriyor.

Haber Anasayfa > Bayilik Veren Firmalar

Güvenlik teknolojileri konusunda çözümler sunan firma bayilikler veriyor.

Neutron Güvenlik Teknolojileri Bayilik 


 Neutron Güvenlik Teknolojileri A.Ş. Dünyanın önde gelen ve gelişmiş video gözetim çözümü tedarikçisidir. Neutron, 2001 yılında 8-kanallı gerçek zamanlı gömülü dijital video kayıt cihazını Çin'de piyasaya çıkaran ilk şirkettir. O zamandan bu yana şirket, yeniteknoloji ve yenilikler için yatırım yapmaya ve Ar&Ge ekibini daha da güçlendirmeye devam etmektedir. Her yıl satış gelirinin %10unu Ar&Ge ye yatıran Neutron, Ar&Ge ekibinde yüksek kaliteye ve performansa sahip son teknoloji ürünleri kullanımınıza sunan 2000'den fazla personele sahiptir.


                    Neutron yerel olarak ve dünya çapında satış, pazarlama ve hizmet ağı kurmuştur.  Merkezi Çin'de bulunan ofislerin yanı sıra şirketin Asya'da , Amerika'da, Avrupa'da,Okyanusya, Afrika , Türkiye ve diğer ülkelerde de piyasaya en iyi hizmet ve ürünleri sunan ofisleri ve satış temsilcilikleri bulunmaktadır. Ayrıca Neutron Çin piyasasında "üç yıllık" garanti veren endüstri liderlerindendir.

                     Bugüne kadar Neutron'un ürünleri  kamu güvenliği, enerji, telekomünikasyon, akıllı bina ve akıllı ulaşım gibi birçok alanda geniş çapta kullanılmaktadır. Three Gorges Hidro güç Tesisi, Six-Country Zirvesi, Olimpiyat Toplantıları, Şanghay World Expo, Kremlin Sarayı, Paris Charles de Gaulle Havalimanı, Londra Metrosu ve daha birçok sayısız büyük proje Neutron'un çözümleriyle kurulmuştur.

                      Neutron, 13 icat patenti dahil olmak üzere 264 petente sahiptir. Uzakdoğu'da Neutron, Güvenli Şehir projesi için önerilen bir markadır ve Çin'in en itibarlı güvenlik şirketlerinden biridir. Uluslararası alanda ise şirket, 9 yıl boyunca "Çin'de En iyi 10 Güvenlik Markası" ile ödüllendirilmiş ve 5 yıldır da A&S dergisi tarafından " Güvenlik 50" sıralamasında yer almıştır. Dahası, Neutron 2012 IMS küresel raporuna göre en büyük piyasa payına sahip 6. Şirkettir.

Neutron Güvenlik Bayilik  Ürünleri


Nvr Kayıt cihazları

Dvr Kayıt Cihazları
Ip Kameralar
PTZ ip Kameralar
Proje Ürünleri
Analog Kameralar
IP Görüntülü Diafon Sistemleri
VideoWall


Neutron Güvenlik Bayilik İletişim Bilgileri

Neutron Güvenlik Teknolojileri A.Ş.


0 850 333 7 666

Perpa Ticaret Merkezi K:8 A blok No:947-949 Şişli / İstanbul - TÜRKİYE

http://www.neutron.com.tr/


alt35a alt197a alt239a

teknolog