mikrofiber bez bayiliği
bujiteri bayilik
dastini bebe market bayiliği

Metcom Bilişim Bayilik Veriyor

Haber Anasayfa > Bayilik Veren Firmalar

Metcom güvenlik sistemleri; plaka tanıma sisteminden başlayarak bir çok güvenlik sistemi hizmeti sunuyor.

Markalar da tıpkı insanlar gibidir. Doğar, büyür, gelişir ve ölürler. Doğru şekilde beslenen ve yönetilen markalar ise öldükten sonra bile yaşam tarzı, ürettikleri ve hayata kattığı değerler ile asla unutulmayan insanlara benzerler. Yani ölümsüzdürler.

Metcom Bilişim , Istanbul'da kurulmuş bir içerik firmadir. Neden içerik? Çünkü guvenlik sisteminin temelini oluşturan içerik; diğer sistem çalışmalarına da yön vermektedir. Markamızı hedef kitlenize doğru anlatmamız; satışlarımızla birlikte markamıza olan güveni de arttırır.

Bazen kişisel olarak bile kendimizi ifade etmekte zorlanırız. Bir markanın iletişiminin doğru şekilde yönetilmesi ise daha karmaşık bir alandır ve uzmanlık gerektirir.

Biz, markamızın iletişim dilini oluştururken öncelikle markamızın ruhunu özümsemekle işe başlarız. Sonrasında markamızın kişiliğini tanımlar ve bu doğrultuda içerik çalışmaları üretiriz. Kullanacağımız iletişim dilinin; markanızın karakter yapısı ve hedef kitlenizle ahenk içerisinde olması ise bizim olmazsa olmazımızdır.

Aradığınız ''profesyonel guvenlik hizmetiyse'' doğru adrestesiniz demektir.Referanslarımız ışığında yol alabilirsiniz...

Saygılarımızla

Metcom Güvenlik Teknolojileri A.Ş.
Merkez
Adres    : PERPA B BLOK Kat:7-8-9 No:1102 ŞİŞLİ / İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel    : 0 212 222 86 86 - 0 212 220 68 14 - 0850 939 76 87
Fax    : 0 212 220 58 37
Gsm    : 0 533 130 50 99
E-mail    : info@metcom.com.tr

teknolog