mikrofiber bez bayiliği
waffle bayiliği
iş fikirleri 2023
ice berry franchise

Kolay para kazandırabilecek işler

Haber Anasayfa > İş Fikirleri

Nakit para kazandırabilecek az emek harcayarak kolay para kazandırabilecekişler
Nakit para kazandırabilecek az emek harcayarak kolay para kazandırabilecekişler

 

Kolay para kazandırabilecek işlerAz zamanı olan yada yan iş olarak değerlendirmek isteyen girişimcilerin imadadına otomatlar yetişiyor.

Başında sürekli durmak gerekmemesi ve nakit döngsünün olduğunu düşünerek otomatları kolay para kazandırabilecek işler olarak değerlendirip web sitemizdeki ilanlar ağırlıklı araştırmamıza geçiyoruz.

 Rulomatik Araç Kurulama Otomatı

Kolay Para Kazandıran İşler : RulomatikRulomatik firmasının popüler ürünü olan Araç kurulama otomatı girişimciler için iyi paralar kazanma fırsatı sunuyor. Otomatlar petrol istasyonlarına kiralanıyor ve 1 otomat günlük ortalama 65 adet satış yapıyor. Araç kurulama havlu otomatı 1 Tl ile çalışıyor ve kendi bölgesinde 20 otomat kuran bir girişimci ayda Net olarak 27.300 Tl kazanma şansı yakalayabilir. Kısa bir hesapla 20 otomat * Günde 65 adet satışa ulaşması halinde : 1300 Tl ortlama ciro yapıyor. Ürün maliyeti ise 390 Tl: Bu da ortalama günlük olarak 910 lira kar demek. Bu otomat makinalarının fiyatları ve diğer merak ettikleriniz için Patent haklarının bulunduğu Rulomatik Firmasına başvurabilirsiniz.

 


 Masaj koltuğu

Kolay Para Kazandıran İşler : Masaj koltuğu

Masaj koltuklarını bir çok Avmde görmüş olabilirsiniz Cellini masaj koltukları bu sektörde yatırım yapmak isteyen girişimcilere bayilik veriyor 

 


 

 

 


 

Diğer otomatlardan bahsetmek gerekirse sıcak-soğuk içecek otomatları snack otomatlarınıda araştırmakta fayda var. Hangi otomatı tercih ederseniz edin doğru yeri seçmenin çok önemli olduğunu unutmayınız.

teknolog