mikrofiber bez bayiliği
bujiteri bayilik
dastini bebe market bayiliği

Kildan Doğal Sabun Bayilik

Haber Anasayfa > Bayilik Veren Firmalar

Kildan kozmetik doğal sabun bayiliği veriyor.

Kildan Doğal Sabun Bayilik Veriyor


Kildan doğal sabun bayilik, vücut bakımı ve temizliğinde en önemli unsur olan sabun üretiminde kalite ve hijyeni en üst düzeyde tutarak değerli müşterilerine sunmayı prensip edinmiştir.


İçeriğinde bulunan doğal bitki esans ve yağları ile cildinize nefes aldıran ve çeşitliliğe göre vücutta oluşabilen bir takım rahatsızlıkların tedavisine destek olabilen ürünlerimiz, ayrıca içeriğinde bulunan aroma kokuları ile banyonuza ayrıca ek bir keyif katarak zindelik kazanmanızı sağlayarak mutlu olabilmenize yardımcı olmaktadır.

Ürün gamında bulunan özel tasarımlı sabunlar, lifler,peştamal, kese, işlemeli hamam tasları ve kildanlar ile çok çeşitlilik sunarak, sevdiklerinize, ailenize yada özel günlerde çalışanlarınıza, hediye edilebilir sabun setleri hazırlanmaktadır.

Cilde her anlamda dost olan sabunlarımızın içerisinde alkol ve insan sağlığına zarar verebilecek katkı maddeleri bulunmamaktadır.

Misyonumuz

Sektörde sürekli yenilikleri takip ederek, yeni ürün çeşitlerinde hijyen ve kaliteyi gözeterek müşterilerine sunmaya çalışmak.

Vizyonumuz

Vizyon: Kildan Kozmetik Hijyen ve Kaliteli ürün hizmetinden taviz vermeyerek, Ar-Ge çalışmaları ile ürün gamını sürekli geliştirerek cilde yararlı sabunları nihai tüketiciye ulaştırmak ve Türkiye ‘de ve dünyada tercih edilen marka haline gelip, çevreye ve tüketiciye dost bir sabun markası olmak.Kildan Doğal Sabun Bayilik İletişim Bilgileri


  Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Blv. ADM Concepta Plaza Kat:8 No:62 Esenyurt / İSTANBUL

 +90 212 852 57 46
 +90 212 853 47 21

alt81a

teknolog