mikrofiber bez bayiliği
bujiteri bayilik
dastini bebe market bayiliği

Kendi Markasıyla İş Kurmak İsteyenlere: Marka Menü

Haber Anasayfa > İş Kurmak

Bayilik / franchise almak yerine kendi markamla iş kurmak istiyorum ama sektörel tecrübem yok diyen girişimcilere.

MARKA PROGRAMLARI & MARKALI MENÜLER

MARKA PROGRAMI NEDİR ?

Özellikle girişimciler için kurgulanmış bir hizmettir. Bilindiği gibi franchise sistemleri haklı olarak büyük maliyetlerle kurulmaktadır. Bu maliyetleri karşılamayacak bütçeye sahip veya farklı firmalara ait franchise sistemleri risk olarak gören girişimciler kendi markalarını ve menülerini oluşturabilirler. Vizyon sahibi girişimcilere yönelik hazırlanan program dahilinde kendi bütçeler doğrultusunda doğru ekipman yatırımlarına yönlendirilerek kendi markalarını oluşturmaları sağlanmaktadır. Girişimci, Marka Programı dahilinde hiçbir zaman yalnız bırakılmaz uzman ekibimiz operasyon ve markalaşma süreçlerinde her zaman girişimcinin yanında olmaktadır. Girişimci adayları işletme kurulumları sonrasında vizyonları ve çalışmaları dahilinde franchise alan değil veren konumuna kadar gelmektedirler.

 

Bu programla girişimcilere;

- Kendi markalarını oluşturma,
- Kendi franchise sistemlerini kurabilme,
- Menülerini oluşturmaları,

Marka programında işletmesi markanın ismini kendi belirler sonrasında menü oluşturma ve işletmenin işler hale gelmesinde tamamıyla şirketimize yardımcı olur. Bu sistemde verdiğimiz hizmetler;

- Menü oluşturma fiyatlandırma
- Yarı mamul ve ambalaj tedarik
- Ekipman tedariki
- Eğitim
- Projelendirme
- Satış ve reklam danışmanlığı
- Yeni ürün geliştirme
- Broşür ve tasarım hizmeti

 


MARKALI MENÜLER

Makfry Group, Beverci markasıyla siz işletmecilerin menülerinizi zenginleştirebileceğiniz farklı, lezzetli, kazançlı ve pratik ürünler sunmaktadır.

 

MALİYETLENDİRİLİR

Menüdeki ürünlere karar verildikten sonra,menü ve içeriklerine göre maliyet hesapları yapılır ve satış fiyatına kara verilir.

 

EĞİTİMİ VERİLİR

Menü içeriğinde bulunan ürünler satışa sunulmadan önce deneme ürünleri yapılır ve personel ürün ve kullanılan ekipmanlarda ilgili eğitilmektilir.

 

TANITIM YAPILIR VE SATIŞA BAŞLANIR

Işletmenizin tanıtım için gerekli broşür, masa reklamları, afişler vb. tanıtım materyalleri kullanarak reklam edilir, satışa başlanır.

 

 

MARKA VE KONSEPT DANIŞMANLIĞI

Kendi markasını oluşturmak isteyen girişimcilere; planlama, bütçeleme, projelendirme aşamalarını tecrübeli kadromuzla marka sahibi ile birlikte hareket ederek gerçekleştirir.

 

KURUMSAL KİMLİK VE REKLAM TASARIMI

Girişimlerinin kurumsal yapıya dönüştürülerek markalarının tanıtımını yapmak için gerekli çalışmaları çözüm ortaklarımızla birlikte çalışarak gerçekleştirilir.

 

MUTFAK PROJELENDİRME

Endüstriyel mutfaklarda doğru projelendirmiş kurumlar etkili, verimli ve standart ürün çıkarabilme açısından oldukça önemlidir. Onlarca mutfak çözümü üreterek tecrübe sahibi olmuş ekibimiz bu hizmeti ile size kazandıran çözümler sunar.

 

OPERASYON EĞİTİMİ

Restoran işletmeciliğinde açılıştan önce alınan eğitim sayesinde müşteri sadakati sağlamak mümkündür. Bu sebeple açılış yapmadan önce bütün ürünlerin hazırlanışının test edilmesi, görev dağılımının ve organizasyonun doğru yapılandırılması,açılış öncesi ve operasyon sırasında vereceğimiz eğitimle oluşturulur.

 

MAKİNE VE HAMMADDE TEDARİĞİ

Makfry Group, verdiği bütün hizmetlerle beraber makine, gıda hammadde, yarı mamul üretimi ve tedariği yapmaktadır. Makfry’ın tedarik ettiği yarı mamuller sayesinde işletmeciler kalifiye personele bağımlılıktan kurtulmakta ve standart ürün çıkarabilmektedir.

 

MENÜ OLUŞTURMA VE FİYATLANDIRMA

Doğru lokasyon ve doğru işletmeciliğin yanı sıra hedef kitle için doğru ürünlerin doğru fiyatlarla sunulması, maliyetlerinin ve uyumluluğun sağlanması bir tecrübe ve uzmanlık gerektirir. Menü tasarımı ve fiyatlandırma konusunda tecrübeli ekibimizle işletmecilere en doğru çözümleri sunarız.

 

 

Detaylı Bilgi: 0232 207 2151 – info@makfry.com

 

teknolog