mikrofiber bez bayiliği oto ekspertiz bayilik takıştır bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte
Dönerci Bayiliği

Kayseri Mutfağı Franchise Veriyor

Tarih: 04 Mart 2020, 10:11 | Okunma :510
hacialioğlu çiğköfte bayilik
Kayseri Mutfağı Franchise :Kayseri'nin leziz yemeklerini tanıtmak amacıyla 1996 yılında faaliyetine başlayan Kayseri Mutfağı işinin ehli ustalarının gücü ve tecrübesi ile Kayseri lezzet geleneğinin ilk adımlarını attı.

Basın Bülteni

Şu anda toplam 6 ilde 21 lezzet noktasıyla, müşterilerine Kayseri’nin en nefis yemeklerini sunuyor. Her şubede birer aşçıbaşı, dört usta ve güler yüzlü personeli ile hizmet veren marka, Kayseri’nin enfes yemeklerinin özgün tatlarını koruyor, lezzeti şehrin geleneksel ruhu ile harmanlıyor. Kayseri’den gelen bir lezzet efsanesi Kayseri Mantısından yağlamaya, eski dönemlerde özellikle esnafın gözde yemeği Patlıcan Güvenç’ten, Etli Yaprak Sarma'ya güçlü menüsüyle her geçen gün artan talebe cevap veriyor, iş ortakları ile karşılıklı kazan kazan mantığı ile birlikte büyüyen marka, 2020 ‘de yeni bölgelerde olmayı hedefliyor.

Doğal ve saf olana ilgi artıyor, sağlıklı yiyecek pazarı büyüyor…

 

2020 Yiyecek & İçecek Pazarında Geleceğe Yönelik Vizyon araştırmasına göre (kaynak Besfin) Tüketiciler doğal, saf ve otantik olana dönmek istiyor. Organik gıda ürünlerine olan talep artıyor. Gelişmekte olan piyasalarda şehirleşme ve kadınların iş dünyasındaki yerinin gün geçtikçe artması, kolaylık ihtiyacını beraberinde getiriyor. Bu nedenle dışarıda yemek yeme alışkanlığı artıyor.

Genç ve kentsel nüfusun giderek artması, sayıları gittikçe artan AVM’ler için büyüme açısından pozitif etki oluşturacak. AVM’lerin yiyecek-içecek için ayrılan alanların artması beklenirken, buna paralel olarak sağlıklı yiyecekler sunan restorantların sayılarının gittikçe artması bekleniyor.

Tüketiciler tarafından sürdürülebilir ve etik üretim gün geçtikçe önem kazanıyor. Sunulan gıda ürününün tüketiciye ve topluma zarar vermeden, çevreci bir yaklaşımla sunulması tüketici için son derece önemli.

Kayseri Mutfağı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Tatlışen markayı şöyle tanımlıyor; Hedefimiz, kendine özgü tatlarımızın standartlarını ve kalitelisini koruyup, hızlı ve doğru sunarak her gün kendimizi geliştirmek, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaktır.Müşteri memnuniyetinin sürekliliği için şirket standartlarında personel yetiştirmek ve eğitmek, ürün kalitesinden ödün vermeden firma yönetmelikleri ve prosedürleri çerçevesinde hizmet vermektir. Kayseri Mutfağı, franchise almak isteyen girişimcileri bölge, şehir, mevki ve restoran sınıflandırmasıyla inceliyor. Franchise için uygun şartlar oluştuktan sonra, franchise eğitimleri merkezden veriliyor. Verilen eğitimlerde başarılı olan işletmeler Kayseri Mutfağı’nın franchise işletmesi olarak çalışmaya ve kazanmaya başlayabilirler. Türk mutfağının yurt dışında temsili için 2020 yılında Avrupa ve Arap ülkelerinde yer almak istiyoruz. İlk yurtdışı şubemizi yıl içinde Hollanda Rotterdam da açarak, markamızı Avm ve cadde mağazaları ile büyütmeye devam edeceğiz.

 

Günümüzün en önemli iş modellerinden franchise sistemini, Kayseri'nin ticaret zekâsı ile birleştiren Kayseri Mutfağından franchise alan işletmeler kârlarına kâr kattı. Kurulduğu günden bugüne kadar yöresel Kayseri lezzetlerini yüksek standartlarla sunan Kayseri Mutfağı, franchise modeliyle büyümeye ve iş ortaklarını büyütmeye devam ediyor.

 

Bilgi ve iletişim için Tuğberk Helvacıoğlu 0537 443 22 07

thelvacioglu@franchisecompany.com.tr

En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..

Yorum Ekle

Konu hakkındaki değerli yorumunuzu paylaşmak için lütfen formu kullanınız. Lütfen bu bölümden bayilik başvurusunda bulunmayınız firmanın telefonunu arayabilirsiniz. Bu bölümden yapılan bayilik başvuruları muhtemelen silinecektir.

Ad / Soyad

Email

Yorumunuz

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

MNG Kargo, yenilediği acentelik modeli ile girişimcilere sunduğu fırsatları artırırken, hi

Güvenlik teknolojileri alanında bayilik

Ertosunlar iki farklı tipte bayilik frısatı sunuyor.Ertosunlar bayilik bilgiler.

İstanbul ilinde bayilik veren veren firmalar 2015 listesi

Zeynel Muhallebicisi bayilik vererek şube sayısını arttırmak istiyor.

Halı mağazası açmak istiyorum Halı sektöründe yatırım yapmak isteyen girişimciler için Ste

Bayilik vermek istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum diyenler için makale Bayilik

BAJAJ Motosiklet bayilik;Dünyanın en büyük 3. motosiklet üreticisi Hintli Bajaj Auto, Mart

Doğal taş görünümü ve dokusuna sahip duvar paneller üreten firma bayilik veriyor.

“Kebabın marka ismi” olarak bilinen Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, Baklava Shop ile büyüme kararı

Dönerci bayilik oto ekspertiz bayilik takıştır bayiliği
oba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi