mikrofiber bez bayiliği
bujiteri Bayiliği

Paşa Fırını; Franchising Veriyor

Tarih: 21 Mart 2013, 14:00 | Okunma :5510
haberrek
“Paşa Fırını” markasını daha çok insanla buluşturmak için, bilgi birikimini paylaşarak çalışmanın, üretmenin ve kendi işini yapabilmenin heyecanını hissettirecek yatırımcılar arıyor…

Paşa Fırını, franchising koşulları ile avantajlı. Kurulduğu günden bugüne, ileri görüşlü bakış açısını Franchising sisteminin avantajları ile birleştiren, alanında en başarılı markalardan biri olmayı hedefleyen Paşa Fırını, cazip Franchising koşulları ile girişimciler için en doğru adımları atıyor.

 

Paşa Fırını ürünlerinin doğallığı, lezzeti ve başarısının yanında uygun franchising koşulları ile kazanmanın ve kazandırmanın, pazarda gelecek vadeden, güçlü ve güvenilir marka olarak anılmayı sağlıyor. Konsept olarak büyüme potansiyelinizi, Pazar sürekliliğini, yatırımların kısa vadede geri dönüş sağlayabilmesini, taze, kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünü, kaliteli hizmet ve servisi, yüksek temizlik ve hijyen standardını, keyifli tüketim alanlarını, eğitim desteğini, tanıtım gücünü ve bilgi birikimini franchising ortakları ile paylaşıyor.

 

1995 ‘te Sarıyer İstanbul’da Pamuk Pastanesi ile başlayan Nedim Kaya ve Umut Ercan 15 seneyi aşkın devam eden titiz çalışmaları sonucunda çağdaş ve yepyeni bir konsept olan “Paşa Fırını” ile öncelikle İstanbul ve tüm Türkiye’de büyümeyi hedefliyor.

Üretimde yüksek hijyen ve lezzet standartı benimsenerek; ekmek, unlu mamüller, pasta ve geleneksel tatlılar müşterilerin beğenisine sunuluyor. Tüm lezzet noktalarının dekorasyon ve şıklığı konusunda da çok titiz davranılması, konseptin değerini arttırmakta ve Türk pastaneciliğinin yepyeni bir döneme girmesine öncülük ediyor.

Paşa Fırını” markasını daha çok insanla buluşturmak için, bilgi birikimini paylaşarak çalışmanın, üretmenin ve kendi işini yapabilmenin heyecanını hissettirecek yatırımcılar arıyor.

Paşa Fırını Sarıyer, Tarabya, Yeniköy, Zekeriyaköy, Kağıthane ve Bakırköy Marmara Forum AVM. şubeleri ile faaliyetlerini sürdürürken, franchising ortakları ile yeni girişimcileri destekleyecek.

0212 218 00 14 www.pasafirini.com.tr
İlginizi çekebilir ?

Ecolytech Dezenfektan Makineleri Bayilik: su dezenfekte, havuz dezenfekte, üretim tesisler

Avrupa’nın en yaygın lastik dağıtım ağı olan Euromaster, “Başarı Yol Değil, Yolculuktur” t

Güvenlik teknolojileri alanında bayilik

Köfte üzerine franchise almak isteyen girişimcilere Köftey's Franchise bilgileri

Araçların temiz, hijyenik ve ferah olmasını sağlayan paspasmatik otomatik satış makineleri

teknolog Dönerci bayilik
bujieri bayilik

Altyapı:MyDesign Haber Sistemi