mikrofiber bez bayiliği pizza bayiliği
Dönerci Bayiliği
bujiteri Bayiliği

Çamsan Bayilik Veriyor

Tarih: 07 Ocak 2013, 11:30 | Okunma :27275
haberrek
Çamsan bayilik başvurusu

Çamsan Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş, 1978 yılında faaliyete geçen ve Türkiye’de ilk kez MDF, MDFLAM ve Laminat Parke ürünlerinin üretimini gerçekleştiren firmadır. Bu teknolojiyi ülkemize ilk getiren şirket olma gururunu taşıyan Çamsan Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin günümüzde kalite ve ürün yelpazesi açısından sektördeki liderliği devam etmektedir. İlk ve sektöründe öncü olmanın tüm sorumluluğunu üzerinde taşıyan Çamsan Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş kalitesinden ödün vermeyen üretim anlayışı ile MDF ve Laminat Parke denildiğinde ilk akla gelen firma özelliği taşımaktadır.

 

Finansal büyüklük açısından Türkiye’nin ilk 300 şirketi arasında uzun yıllardır yer alan firmamız, iç piyasanın ve sektörün lideri olarak yurtdışı piyasalara da ihracat yapmaktadır. Ağırlıklı olarak İran, Suriye, Irak, K.K.T.C., Azerbaycan, Rusya Federasyonu, Yunanistan, Arnavutluk, Gürcistan, Türkmenistan, Kazakistan’a yönelik ihracat yapmakta olan firmamız her geçen gün ihracatını artırmaktadır.

Çesitli kalite ve ebatlarda çıplak MDF levhanın yanı sıra, Melamin Kaplı Levha ve Laminat Parke üretim üniteleriyle entegre bir tesis konumundadır

60.000 m2′si kapalı 200.000 m2 alan üzerinde kurulu olan fabrikamızda;

MDF ÜRETİM TESİSİ

3 ADET LAMİNE (KAPLAMA) TESİSİ

3 ADET LAMİNAT PARKE TESİSİ

EMPRENYE TESİSİ

KİMYA TESİSİ

Kağıt emprenye kapasitesi 45.000.000 m2/yıl’dır. Çamsan Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş gerek pres teknolojisinde gerekse emprenye teknolojisinde en son yenilikleri bünyesinde bulunduran makinelerle üretim yapmaktadır. Bu özelliği sayesinde dünya standartlarına uygun üretim yapması, ithal markalarla çoğundan daha iyi kalitesi ile her zaman rekabet edebilmesi ve yerli markalara da üstünlük sağlaması kaçınılmaz olmuştur.

Çamsan Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş, 1999 yılı ISO 9001 sistemi kuruluş çalışmalarını aynı yılın Aralık ayında tamamlamış ve merkezi İngiltere’de bulunan Uluslararası bir belgelendirme kuruluşu SGS Yarsley Internatıomal Certification Services firması tarafından denetlenmiştir. Denetlemeler sonucu firmamız ISO 9001 – 2008 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO 14001-2004 (Çevre Yönetim Sistemi) ve OHSAS 18001 – 2007 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi) belgelerini almaya hak kazanmıştır.

 

Bayilik Başvuru Bilgileri

MDF ve MDF Lam ürünleri için;

Çamsar Orman Ürünleri Tic. San. ve Paz. A.Ş.
Büyükdere Cad. Eski Oto Sanayi Girişi Emektar Sok. No: 4 Kat: 5
4. Levent / İstanbul

T: 0 212 282 86 86
F: 0 212 270 65 90

email: marketing@camsan.com.tr

Parkelam için;

Çamsar Entegre Orman Ürünleri San. Tic. ve Paz. A.Ş.
Büyükdere Caddesi, Emektar Sokak No: 4 Kat: 4
4.Levent / İstanbul

T: 0212 284 62 67
F: 0212 284 62 70

email: info@camsarentegre.com
İlginizi çekebilir ?

Tedarik zinciri, ulaşılabilirlik sayesinde hem ürünlere, hem de markanın kendisine değer k

Kendi işimi kurmak istiyorum demenin en ideal yaşı nedir ? Anketimize katılın.

Erkek giyimde Pierre Cassi yurt dışına açılıyor.

İETT Girişimcilik Otobüsü Avea işbirliğiyle okul yolunda…

Aklınıza harika bir fikir geldi ve sonra unuttunuz ? bunu hatırlayamamın sizi ne kadar yor

teknolog Dönerci bayilik
pizzacı bayilik
bujieri bayilik

Altyapı:MyDesign Haber Sistemi