mikrofiber bez bayiliği ekb proje
Hacıalioğlu çiğ köfte
Dönerci Bayiliği

GLOBOWAX Bayilik- Sususz Araç Yıkama

Tarih: 26 Şubat 2014, 12:03 | Okunma :27694
hacialioğlu çiğköfte bayilik
GLOBOWAX bayilik şartları, susuz araç yıkama sektöründe bayilik

GLOBOWAX Bayilik veriyor

2014 GLOBOWAX Genel Bilgilendirme..
Türkiye’de 35 yılı aşkın uluslararası lojistik geçmişi olan ESA Logistics’in köklerinden gelen GLOBOWAX markamız yenilikçi konseptleri ile oto bakım sektörüne de girerek hizmet alanlarını genişletmiştir. Markamız, 2006 yılı son çeyreğinden itibaren ülkedeki faaliyetlerine başlamış olup oto yıkama sektörüne yeni bir soluk getiren ve ülkemizde ilk olarak Mert ZANDALI tarafından isim bulan DRY CAR CARE adı verilen; Otomobilde “Kuru Temizleme” konseptinin ayrıcalıklarını ve avantajlarını ülkemize tanıtma ve benimsetme misyonunu üstlenmiştir. Aynı zamanda firmamız dünyada 1996 yılından beri güvenle tercih edilen ve Türkiye’de oto bakım sektöründe bir ilk olan canlılar için hayati önem taşıyan su kaynakları kullanılmadan mobil olarak yapılan ‘’Gezici ve Çevreci Araç Temizliği’’ uygulamalarını da hizmet ve istihdam olarak ülkemize kazandırma hedefiyle faaliyetlerine başlamış öncü bir firmadır.
VİZYON
GLOBOWAX bugüne kadar gelinen noktada engin tecrübesi ve bayi ağı ile hizmet alanlarını genişleterek başarı ile hizmet vermektedir.
Günümüzde GLOBOWAX markası DRY CAR CARE konsepti haricinde 2014 yılı itibarıyla oto bakım sektöründeki tüm mevcut olan alternatif uygulamaları da profesyonellik alanına ekleyerek hedeflerini bir basamak ileriye taşımıştır. Yenilikçi “susuz araç temizliği” konseptinin dışında klasik basınçlı yıkama uygulamaları, buharlı temizlik uygulamaları ve profesyonel detaylı temizlik uygulamalarını da bünyesine kazandırarak ülkemizde oto bakım sektörde faaliyet gösteren en kapsamlı hizmet içeriğine sahip firma olmayı başarmıştır.
Aynı zamanda GLOBOWAX noktalarında çözüm ortaklarıyla gerçekleştirilen anlaşmalar çerçevesinde mini onarım ve ekspertiz hizmetleri, cam filmi ve kaput koruma filmi uygulamaları da gerçekleştirilmektedir.
Franchise modeli ile dengeli bir büyüme hedefleyen GLOBOWAX, son kullanıcılara sunduğu yeni ve ayrıcalıklı hizmetlerle bayilerine ve bayi adaylarına bölgelerinde ilk ve tek güçlü oyuncu olma avantajını da sunmaktadır.
Yayılmış bayii ağı ile Türkiye’nin her noktasına eşit kalitede hizmet götürmeyi ilke edinen GLOBOWAX lojistik sektöründeki deneyimi ile ürün tedarik zincirini kuvvetlendirip müşterilerine ve bayilerine sadece ülkemizde değil global anlamda dünya genelinde fark oluşturan bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Bayilik/Franchise Paketlerinin İçeriği: GLOBOWAX | DRY CAR CARE
Önerilen Konseptler =>
1. seçenek ) Minimum 2 araç girişi olan ofis ve uygulama alanı büyüklüğü (60 mt2 için 2 araçlık alan ve ek olarak 15 mt2 ofis alanı düşünülebilir. )
[ 1.peron standart temizlik uygulamaları için, 2.peron profesyonel detaylı temizlik uygulamaları için gereklidir. ]
2. seçenek ) Potansiyel Dükkan içine araç girişi yapılamayacak, merkezi konumda ve standart bir ofis formatında da olabilir. Dükkanın dış cephelerinde bulunan 2 araçlık boşluk alan söz konusu temizlik ve kuaför uygulamaları için değerlendirilebilir.
3. seçenek ) ( sadece mobil hizmet odaklı çalışma için ) Minimum 30 m2 ofis büyüklüğü ve en az bir servis aracı -tercihen Fiat Fiorino veya Corsa One sınıfı araç ya da Scooter Motorsiklet.
4. seçenek ) Dükkan maliyeti olmadan, ticari bir araç ile ( tercihen Fifat Fiorino sınıfı ya da Corsa One ) randevu bazlı olarak gezici hizmet verilen iş modelidir. ( maliyeti azdır fakat bu iş modelinde kar marjı da diğer seçeneklere oranla düşüktür. Bu işletme modeli “Kendi aracı olan” ve hizmet anlamında ekstra personel maliyeti olmadan bizzat kendi işinde çalışacak ve sınırlı maddi gücü olan yatırımcılar için tavsiye edilir.) ( bölge koruması verilmez )
GLOBOWAX | TÜM HİZMETLER
5. seçenek )
Yatırım bütçesi uygun olan ve geniş kitlelere hitap etmek isteyen yatırımcılar, oto yıkama ruhsatının da mevcut olduğu durumlarda; Susuz araç yıkama konseptinin yanında, klasik sulu oto yıkama uygulamalarını ve buharlı temizlik uygulamalarını da bünyesinde barından en az 3 araba peronu uygulama alanı olan bir konsept ile de müşterilerine mobil ve sabit hizmet anlamda tüm taleplere cevap verebilecek bir nokta açabilmektedir. Tüm ekipman temini tarafımızdan yapılmaktadır.

Bayilik/Franchise Şartları:

Bayilik / Franchise Şartları:
Franchise/Bayii Adaylarında Aranan Özellikler
(1) -Yatırım bütçesi: 5.000 TL ve Üzeri
(2) - İşletme sermayesine ilişkin teminat verebilmek
(3) - İşletmenin bağlı olduğu bir şirket yapısı
(4) - Franchise tercihine ve müşteri profiline göre 15-30 metrekarelik ofis büyüklüğü, 30-90 metrekare arasında uygulama alanı
___________________________________________________
YATIRIM BİLGİLERİ
Hedef Bölgeler : Türkiye Merkezli, Tüm Dünya Geneli
İsim Hakkı Bedeli : 0 – TL
Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : - yatırımcı ile birlikte belirlenir.
Minimum Şube Açılış Maliyeti : 5.000 – TL ( bedele sıvı ürün grupları, tamamlayıcı ekipmanlar, dahildir.)
Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 15.000 – TL ( bedele sıvı ürün grupları, tamamlayıcı ekipmanlar, matbaa, eğitimlar, dükkan tabelası (ort4m x 1m boyutunda) ve ortalama 60 mt2 için zemin tadilatı ( siyah ve beyaz damalı seramik karo döşeme) ve ofis içi görsel maliyetleri dahildir.)
Potansiyel Şube Açılış Maliyetleri : Yatırım gücü yetki alan büyüklüğ ve konsept çeşitliliğine göre
5.000 TL ile 100.000 TL arasında değişmektedir.)

(A) Mobil Temsilcilikler,
(B) Sabit Hizmet Bayiler,
(C) Mobil & Sabit Hizmet Semt Bayileri,
(D) İl Temsilcileri,
(E) Ülke Temsilcilikleri)

Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : min. 5.000 TL
Ortalama Şube Kurulum Süresi : 21 gün
Reklam Katılım Ücreti : Ortak Reklam / Havuz Sistemi
Gelirden Pay : Pay Alınmıyor
Kazanç Tablosu
Ortalama Kar Marjı : Standart uygulamalarda %250 ( toplam maliyetin 2,5 katı şeklinde) , profesyonel detaylı temizlik uygulamalarında ise % +600
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 2 – 6 Ay
Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

İsim Hakkı Bedeli: : 0 – TL
Hedef Bölgeler: Türkiye Merkezli, Tüm Dünya Geneli
Toplam Şube: +15
Ortalama Kar Marjı: : Standart uygulamalarda %250 ( toplam maliyetin 2,5 katı şeklinde) , profesyonel detaylı temizlik uygulamalarında ise % +600
Ortalama Yatırım Maliyeti: 5.000 TL ile 100.000 TL arasında değişmektedir.)
Yetkili Adı Soyadı: MERT ZANDALI
E-Mail: Mertzandali@gmail.com
Telefon: +90 (212) 777 87 61
Adres: DOĞAN ARASLI BULVARI.MERKEZ MAH.116.SOK.NO:149/24 DÜKKANalt161a alt54a  alt28a alt128a alt173a

6 yorum yazılmış.
 • yorum resim
  Ali Yusubov

  Merhaba Gurcustanda sizin urunlerden varmi? Yoksa Bayilik verebilirmisiniz?.

 • yorum resim
  Abdulkadir

  Bayilik için detaylı şartlarınızı öğrenmek istiyorum..

 • yorum resim
  sabahattin tay

  Van merkez için bayilik almak istiyorum daha detaylı görüşmek isterim 05413243565.

 • yorum resim
  emrah TURAN

  ANTALYA MERKEZ İÇİN BAYİLİK ALMAK İSTİYORUM 0551 707 48 78
  .

 • yorum resim
  Ali sezer

  Slm ben tekirdağ malkara da oto sanayide 45 metrekare boş dükkanım var ne iş yapılır 10000tl ile bana yardımcı olursanız sevinirim.

 • yorum resim
  SERKAN

  mrb,
  yaklasik 7 yildir kazakistanda oto yedek parca sektoru uzerine calismaktayiz -yeni sektorler acilim yapmayi dusunuyoruz,yurt disi kazakistan almaty ve astana sehirleri icin bayilik icin sartlariniz nelerdir.

  saygilar..

En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..

Yorum Ekle

Konu hakkındaki değerli yorumunuzu paylaşmak için lütfen formu kullanınız. Lütfen bu bölümden bayilik başvurusunda bulunmayınız firmanın telefonunu arayabilirsiniz. Bu bölümden yapılan bayilik başvuruları muhtemelen silinecektir.

Ad / Soyad

Email

Yorumunuz

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.
İlginizi çekebilir ?

Masum Beyaz diyabet ve obeziteyle mücadeleye yönelik gıda ürünleri satan firma bayilikler

Bursa’dan yayılarak dünyaya açılan kebap lezzetini 2003 yılından beri müdavimlerine sunan

Türk insanının milli içeceği haline gelen demleme çay ve Türk kahvesini, yeni bir bakış aç

PASPASMATİK %100 Yerli Sermaye gücü ile %100 Getirisi ile Yaygınlaşıyor.

Akçapınar Su damacana su bayiliği arayan girişimciler için fırsat olabilir.

 • helal çiğköfte bayilik
 • sosyete çiğ köfte bayilik
 • bujiteri bayiliği
 • perra çiğköfte bayiliği
Ekb kimlik belgesi Dönerci bayilik

Altyapı:MyDesign Haber Sistemi