mikrofiber bez bayiliği wafflecı açmak
Dönerci Bayiliği

Dondurmacı Dükkanı Açmak

Tarih: 26 Ağustos 2020, 11:34 | Okunma :5886
hacialioğlu çiğköfte bayilik
Dondurma dükkanı açmak için neler gerekli, dondurmacı açmak girişimciler için karlı bir iş kurma seçeneği olabilir.

Dondurma özellikle yaz aylarında tüketimi tavan yapan sevilen bir ürün. Dondurmacı açmak girişimciler için gözde seçeneklerden biri. Dondurma maliyeti ve satış fiyatı belli olduğu için ne kadar kar edeceğinizi kestirmek kolaydır. Dondurmacı açmanın eski yönü tahmin edebileceğiniz gibi kış aylarında işlerin kesilmesidir bunun için dükkanınızda bu aylarda ikinci bir ürün örneğin tatlı satışını düşünebilirsiniz.

Dondurmacı dükkanı nasıl açılır ? 

Öncelikle hangi tür dondurma satacağımıza  karar vermemiz gerekli, lezzet ve katkısızlık , doğallık olarak market dondurmalarının üzerinde olmanız gerekli, özellikle gerçek meyve parçacılık dondurmalar güzel bir tüketici deneyimi sunabilir. Ufak dükkanlarda satış yapılabilir.

Kahramanmaraş dondurması: keçi sütüyle yapılmış meşhur dondurma lezzet farkından dolayı bir çok tüketicinin ilk tercihi.

Toptan ürün temin edebileceğiniz  Kahramanmaraş dondurma firmaları

Alpedo

Karpedo

Edo Dondurma

Fedo Dondurma

İtalyan tarzı dondurma (galeto): Yapay aromalar  vb sağlıksız katkılar içermeden gerçek dondurma lezzeti sunmak için tercih edebilirsiniz özellikle bol çeşit ile her damak tadına hitap edebilirsiniz.

Tayland Dondurması: Tüm malzemelerin soğutucu bir stand  müşterinin gözü önünde hazırlanan dondurma sunumudur.

Açık dondurma satmak istiyorum

Dondurmacı dükkanı seçimi: Yaya trafiğinin yoğun olduğu , düz ayak, önününe geniş bir dondurma standının sığabileceği , önüne veya dükkanın içine en az 4 masa koyabileceğiniz dükkanlar idealdir. Bayilik / franchise alıyorsanız size dükkan dekorasyonu ve tabela konusunda yol göstereceklerdir. Kendi markanızla iş kuracaksanız detaylı bir araştırma yapıp dükkan dekorasyonundan personel kıyafetine kadar seçmeniz gereken bir çok konu karşınıza çıkacaktır.

Dondurma dükkanı açmak karlı mı ?

Web sitemizdeki bayilik ilanlarını incelediğimizde toptan dondurma al sat işinde %30-40 son tüketiciye perakende satış işinde %100 e yakın kar marjı gözükmekte.

Karlılığınızı etkileyen önemli unsurlar:

Ürünün kar marjı

Dükkan kirası

Eleman gideri

İşletme giderleri (elektrik, su, ssk,bağkur, vergi vb.)

Dondurma dükkanı Bayilik Şartları

Dondurmacı açmak için bayilik almak istiyorsanız ortalama 20 bin tl (stand) -150 bin tl arasında bir maliyetiniz olacaktır.

Ayrıca bu iş fikri ilginizi çekebilir

İş fikri: Dondurmalı İrmik Helvası Satmak

 

Bayilik Bölümü Sonuçları
 • Akdo Dondurma Bayilik  

  2002 yılında kalbinde temiz hayalleri, elinde nazik bir mesleği olan içimizden birinin öyküsü, AKDO. O günkü koşullarda 400 TL’lik sermayesi ile 40 m2..


  • Sevgili Dondurma Bayilik  

   Kahramanmaraş dondurmasını modernize ederek süslemesinde ve sunumunda ufkumuzu artırdık. 40 çeşit dondurma, 20 çeşit sos ve onlarca sunum şekli ile ma..


   • HAPPY ICE CREAM Bayilik Şartları  

    Bir aile çatısı altında eğlenceli lezzetli düşük maliyetli yüksek gelir garantili bir iş kurmak isteyen vizyon sahibi herkesi soft dondurma tava dondu..


    • Kaymak Dondurma Bayilik  

     2018 Yılı 2000 m2 üzerine kurulu fabrikamız bulunmaktadır.Tüm hijyen kurallarına uyularak ve birinci sınıf ham madde kullanarak en iyi dondurmayı üret..      • Eve’s icecream Bayilik  

       Eve’s icecream, dünyadaki farklı dondurma kültürlerinin harmanlanıp sadeleştirilmesinden ortaya çıkan bir dondurma markasıdır.Dondurmalarımızda kullan..


       • Yolife Dondurma Bayilik  

        Bir misafir şubemize gelir ve Yolife personelimizden bir ürün alır; bu olay her hafta defalarca kez yaşanır ancak her biri benzersiz bir deneyimdir.B..         • Maraşdo Dondurma Bayilik  

          Maraş Dondurması, gelenekten geleceğe Türk damak zevkinin en seçkin incilerinden bir tanesidir. Tarihin en eski sayfalarında köklü bir geçmişle, yerin..


          • Karmado Dondurma Bayilik  

           Firmamız Kurucularının Soyadında yer alan Torun kelimesi ve yaptıkları meslek olan Dondurma kelimelerinden oluşan TORDO markasını kullanmaya 1983 yılı..


           • FEDO Maraş Dondurması Bayilik  

            1956 yılından günümüze Tarihi Maraş dondurması başta olmak üzere 36 çeşit meyveli dondurma üretimi yapan firmamız. Güçlü dağıtım ağı ve kaliteli ürünl..             • Romdo Gelato Bayilik  

              Türkiye'deki dondurma makine-teçhizatları ve dondurma üretimi üzerine ciddi bir pazar açığı bulunmaktadır. Ülkemizin mevsim şartları çok elverişli olm..


              • Tordo Dondurma Bayilik Veriyor  

               Tordo Dondurma Bayilik Tordo Dondurma Bayilik Hakkında : Firmamız Kurucularının Soyadında yer alan Torun kelimesi ve yaptıkları meslek olan Dondurma ..


               • Tayland Dondurmasi Bayilik  

                Tayland Dondurması Nedir? Çocukluğumuzdan beri aşina olduğumuz tatlar vardır, çoğunlukla da yememizin büyüklerimizce yasaklandığı o yıllarda... Oysa ..


                • Marasta Dondurma Bayilik Veriyor  

                 Marasta Dondurma Bayilik : 2006 yılında üretime başlayan Marasta Dondurma Kahramanmaraş dondurmasının eşsiz lezzetini Türkiye ve Dünyaya tattırmak ama..
En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın.. Sizin de web portalımızda yayınlanmasını istediğiniz iş fikriniz varsa iletişim bölümündeki formu kullanarak bize yollayabilirsiniz.

Bu iş fikri hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Oyla ! Bu iş Fikri Tutar Mı ?Oyunuz yorumuzla birlikte kaydedilcektir lütfen yorum eklemeyi unutmayınız


Ad / Soyad

Email

Yorumunuz

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.İlginizi çekebilir ?

Taze kahveye ulaşmak isteyen müşterilerin evlerine yada ofislerine taze kahve dağıtımı yap

Başarılı bir iş fikri oluşturmak için kendinize sormanız gerekenler

Ödül kazanmış 2014 model iş fikirleri.

Baklava dükkanı açmak için neler gerekli, baklava bayiliği olarak baklavacı açmak için şa

Bayilik alarak börekçi açmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız yazımızı okumanızı ta

teknolog Dönerci bayilik
toptan katmer

Altyapı:MyDesign Haber Sistemi