mikrofiber bez bayiliği
bujiteri bayilik
dastini bebe market bayiliği

DOGAMAK Hidrolik Aynaları Bayilik Veriyor

Haber Anasayfa > Bayilik Veren Firmalar

Doğa Makina 1978 yılından beri Türk sanayisine hizmet etmektedir. Bunca yılın bilgi, birikim ve tecrübesiyle artık kendi yeni ürününü, kendi markasıyla Türk sanayisine kazandırmıştır


1978 yılında İstanbul’da Doğa Kesici Tak. Koll. Şti. ünvanı ile sanayimize hizmet etmek amacıyla “Özel Kesici Takımlar” yapmak üzere kurulmuştur. Türkiye’nin gelişen ihtiyaçlarına paralel öncelikle “Tofaş”a yan sanayi olarak çalışmasına devam etmiş, Türkiye’deki Büyük Döküm Fabrikalarının tamamının talepleri üzerine o sektöre de yan sanayi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Doğa Makina uzmanlık alanı olan talaşlı imalattaki 40 yıla yakın “Engin Tecrübesini” değerlendirmek amacıyla “KALİTE DOĞA'SINDA VAR” sloganıyla Sanayi de kullanılacak olan çeşitli ürünleri “Yerli Üretim” olarak imalini yapma kararı almıştır. Kalifiye ve yetenekli teknik personelimiz, en modern ve çağdaş teknolojiyi kullanarak yapacağı ürünleri sizlerin hizmetine sunacaktır.

17-10-2006 yılında marka hakkını tescil ettirdiği 'DOĞAMAK' markasıyla ARGE çalışmalarını devam ettirmiş ve yeni ürünü DOGAMAK Hidrolik Aynaları Türk sanayisine kazandırmıştır.

Yarım asıra yaklaşan tecrübe
%100 müşteri memnuniyeti hedefi
Esnek, rekabetçi uygun fiyat avantajı
Kalite konusunda ödün vermeden hizmet verme

Ramazanoğlu mah. Göreme sok. No:3/1
34906, Pendik
İstanbul - Türkiye
+90-216-3782380
+90-216-3782371

teknolog