mikrofiber bez bayiliği pizza bayiliği
Dönerci Bayiliği
bujiteri Bayiliği

Delta Bisiklet Bayilik Veriyor

Tarih: 17 Mart 2014, 13:45 | Okunma :10170
haberrek
Ülkemizde bisiklet sektörüne yön veren öncü firmalardan birisi olan Delta Bisiklet bayilik veriyor

Delta Bisiklet, ülkemizde bisiklet sektörüne yön veren öncü firmalardan birisidir ve sektörün gelişiminde büyük rol oynamıştır. Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış bayileriyle bisiklet tutkunlarına hizmet veren Delta Bisiklet ‘in temel değerlerini insan sağlığına verdiği önem ile ürün ve hizmet anlayışında kaliteden ödün vermemek oluşturmaktadır.

Bisikletli yaşamı ve bisiklet sporunu desteklemek, bisiklet kullanımını arttırıcı kentsel projeler üretmek ve bununla ilgili eğitim programları düzenlemek, müşterilerine sunduğu kalite ve hizmet konusunda her zaman dürüst olmak, bisiklet ve aksesuarların en uygun kalite ve fiyatta tüketiciye ulaşmasını sağlamak değerlerini oluşturmaktadır.

Delta Bisiklet Türkiye’nin en büyük orta ve üst sınıf bisiklet ve bisiklet aksesuarı perakendecisi ve toptancısı olduğu kadar Türkiye’nin en büyük online mağazasına sahiptir.

Firmamız kurulduğu günden bu yana dünyanın en prestijli markalarının Türkiye distribütörlüğünü bünyesinde barındırarak müşterilerine sunmaktadır. Cannondale, GT,Corratec,Schwinn,Mongoose, Look, Strida, Montegue, Topeak, Slime, Perruzzo, Tacx,Continental, Hutchinson, Fizik, Selle Royal, CicloSport, Limar, Northwave, Uvex, Zeus gibi dünyaca tanınmış ve üne sahip firmaların yurt içindeki temsilcisiyiz.

Delta Bisiklet aynı zamanda üretici bir firmadır ve Türkiye’nin de bisiklet ve bisiklet aksesuarı üretiminde dünya markası isimler çıkarabileceğini GEOTECH, DELTA, BISICO ve TAKONI markaları ile ortaya koymayı başarmış, yurt dışındaki fuarlarda ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.

20 yıllık sağlam geçmişi ile sektöründe güven sağlayan DELTA BİSİKLET her zaman olduğu gibi 2014 yılında da yeniliklerle karşınızda olmaya devam etmektedir. Farklı anlayışıyla hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek BİSİGEZ, PEDAL GOKART ve BISTASYON Akıllı Bisiklet Paylaşım Sistemini kullanıcılara sunmaktadır.

Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için www.deltabisiklet.com ve www.geotechbikes.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Delta Bisiklet Bayilik Bilgileri

Girişimciler bu markayı neden tercih etmeli?

- Delta Bisiklet Müşterilerine yüksek kalitede ürünler sunmaktadır.

-Sektörde Köklü Bir Yere ve Geçmişe Sahip Olma

Şimdiye kadar 1000’in üzerinde ulusal ve uluslar arası faaliyetler ve ses getiren organizasyonlar düzenleyerek kendi alanımızda 1 numara olmayı başardık. Bu bizi tüm Türkiye’de sektör tarafından tanınan, bilinen ve en önemlisi sektöre yön veren bir firma yaptı.

-Kar Marjları

Kâr marjlarının tatmin edici seviyelerde olmasını teminen yeni ürün çalışmaları ve araştırmaları sürekli olarakyapılmaktadır.

-5000' in üzerinde ürünü bünyesinde barındırma
Delta Bisiklet bir bisiklet mağazasını oluşturan orta ve üst kalite ürün gruplarının hepsini tek çatı altında barındırır.
Tüm kalbimizle bisiklet sporunun gelişmesini ve bisiklet kullanımının yaygınlaşmasını istiyoruz. Bu amaçla yatırım miktarımızıher yıl düzenli olarak arttırdık. Ve 2013'e geldiğimizde yaptığımız bu yatırımlar bizi müşterilerine en fazla bisiklet modeli ve aksesuarı sunan firma yaptı. Ulaştığımız bu nokta bayilerimize ciddi rekabet avantajı sağlamaktadır.


-Müşteriler tarafından tanınma ve sevilme
Delta Bisiklet olarak müşterilerimizin herşeyin en iyisine layık olduğuna inandık ve hizmet anlayışımızı bu yönde oluşturduk.
Müşterilerimize sunduğumuz yüksek hizmet kalitesi, samimi ve içten yaklaşımımız yıldan yıla büyümemize çok büyük katkıda bulunmuştur.


Delta Bisiklet Bayilik Şartları

Delta Bisiklet bayisi olabilmek için gerekli sermaye  150.000 ile 500.000 TL arasındadır.

Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için iletişim bilgileri:

Yetkili: Songül Yavuz
Adres: 8.cd. 2.sk. 19/1 emek Çankaya ankara
Telefon :90 312 222 1230
Web adresi:www.deltabisiklet.com

 

 

 

alt189a alt138a
İlginizi çekebilir ?

Kebap, çiğ köfte, dondurulmuş ürünler derken Tatlıses, yeni lezzeti et köfteyi tüketicisin

Şımarık Accessories 4 yeni mağazası ile mağaza sayısını 28 çıkardı. Şımarık Accessories f

RULOMATİK Araba/Taşıt Kurulama Havlusu otomatik satış makinesi patentli bir ürün olup mad

Mahkeme fırını bayilik vererek şube sayısını arttırmak istiyor. Bursa merkezli firma unlu

Bayilik almak için sektör belirleme

teknolog Dönerci bayilik
pizzacı bayilik
bujieri bayilik

Altyapı:MyDesign Haber Sistemi