mikrofiber bez bayiliği ekb proje
Hacıalioğlu çiğ köfte
Dönerci Bayiliği

Cemilusta Akçaabat Köftecisi Bayilik Franchise

Tarih: 12 Haziran 2013, 15:03 | Okunma :6898
hacialioğlu çiğköfte bayilik
Cemilusta Akçaabat Köftecisi franchise bilgileri ,franchise başvuru formu

Cemilusta Akçaabat Köftecisi Bayilik

   Yeni iş olanakları ve iş geliştirmek isteyen yatırımcıların franchiseezimiz olması için nelere sahip olmaları ve hangi aşamalardan geçmeleri gerektiğini bir bir anlattık. Cemilusta ve alt markalarının franchisee'i olmak için sol menülerde sizlere ışık tutacak bir çok bilgi paylaşılmıştır. Hadi sizlere kolay gelsin...

Şube Açılacak Bölgeler

Cemilusta Ailesinin bir parçası olmak istediğinizde, bugünden başlayarak açılış gününe kadar atacağınız tüm adımları aşağıda görebilirsiniz.


1. Adım: Başvurunun yapılması
Franchise Başvuru Formu’nu eksiksiz olarak doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

İnternet dışında telefon, faks veya posta yoluyla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır ve/veya gizli tutulacaktır.


2. Adım: Başvurunun Değerlendirilmesi (Bir hafta)
İnternet yoluyla bize ulaşan form, en geç bir hafta içinde Bayilik Bölümü tarafından değerlendirilir. Olumsuz başvurular e-mail yoluyla girişimciye bildirilir.


3. Adım: Aday Emlağın Ziyaret Edilerek Değerlendirilmesi (Bir hafta)
Başvurunuz olumlu bulunduğu takdirde, bir hafta içinde mağaza için düşündüğünüz emlak ziyaret edilerek, yerinde değerlendirme yapılır.


4. Adım: Franchise Adayının Değerlendirilmesi (Üç gün)
Gerekli incelemelerin tamamlanmasının ardından üç gün içinde Franchising Bölümü tarafından franchising adayına randevu verilerek, yüzyüze görüşme yapılır. Bu görüşmede bayilik adayına sisteme katılım ile ilgili detaylı bilgiler verilir.


5. Adım: Fizibilite Yapılması (Beş gün)
Aday emlağın fizibilitesi beş gün içinde Franchise Bölümü tarafından yapılır. Bölgenin özellikleri, avantaj ve dezavantajları belirlenir. Tahmini kar / zarar tablosu hazırlanır.


6. Adım: Fizibilite Raporu'nun Paylaşılması (İki gün)
Yapılan fizibilite sonucu hazırlanan rapor olumlu ise İki gün içinde bayilik adayı ile paylaşılır. (Olumsuz raporların detayları girişimciyle paylaşılmaz.)


7. Adım: Franchise Sözleşmesi'nin İmzalanması (Bir hafta)
Franchising sözleşmesinin hazırlanıp imzalanması için gerekli evrak listesi franchise'a verilir. Evrak prosedürünün tamamlanmasından sonra beş veya on yıllık Franchise Sözleşmesi imzalanır.


8. Adım: Mimari Projenin Başlatılması (Onbeş gün)
Mimari ekip, beş gün içinde emlağı ziyaret edip röleveyi alır ve uygulanacak konsept belirlenir. Onbeş gün içinde mimari proje çizimi tamamlanır. (Proje çizimi sadece Cemilusta mimari ekip tarafından yapılır.)


9. Adım: Projenin Fiyatlandırılması (On gün)
On gün içinde proje, dekarasyon ve donanım olarak ayrı ayrı fiyatlandırılır. (Bütün projeler anahtar teslim olarak Cemilusta mimari ekip tarafından fiyatlandırılır.)


10. Adım: Mimari Uygulamanın Başlatılması (Kırk gün)
Anahtar teslim fiyatlandırma ve ödeme koşulları girişimci tarafından onaylandıktan sonra bir hafta içinde siparişler verilip proje uygulaması başlatılır. (Ortalama bir proje uygulaması kırk gün içerisinde tamamlanır.)


11. Adım: Personel Alımı ve Eğitim
Açılacak Cemilusta Akçaabat Köftecisi için gerekli eleman listesi ve nitelikleri Cemilusta İnsan Kaynakları Bölümü tarafından belirlenir. İşletmeci başta olmak üzere tüm ekibin eğitimleri Cemilusta destek birimi tarafından seçilmiş pilot şubelerimizde eğitim danışmanımızın gözetimi ve takibinde on günde tamamlanır. (Gerekli görüldüğü takdirde personel alımı İnsan Kaynakları tarafından yapılabilir.)


12. Adım: Reklam ve Tanıtım Malzemelerinin Hazırlanması
Açılıştan bir hafta önce Cemilusta Akçaabat Köftecisine ait broşür, magnet, tanıtım föyü vb. basılı reklam malzemeleri Cemilusta tasarım ve medya ekibi tarafından belirlenip basılı olarak mağazaya teslim edilir.


13. Adım: Ürün Siparişlerinin Verilmesi
Şube açılmadan bir gün önce ilk siparişler üretim tarafından girişimci adına hazırlanıp mağazaya gönderilir.


14. Adım: Açılış
Başvurunun elimize ulaşmasından sonra ortalama doksan altı gün içinde mağazamızın açılış hazırlığı tamamlanmış olur. Operasyon ekibi tarafından kontrol edilip açılmaya hazır olan mağaza destek ekibi ile beraber satışa başlar.

 Reklam ve Pazarlama

1969 yılından bugüne kadar kazanılan bilgi ve tecrübenin yerel deneyimlerle harmanlanması ile oluşan pazarlama aktiviteleri franchiseelere uygulanır. Her şube kendi servis bölgesi içerisindeki potansiyel müşteri portföyüne yeni ürünlerini tanıtmak ve promosyonları duyurmak için belirli aktivitelerde bulunur.

Lokal pazarlama olarak adlandırılan bu yöntemde broşür dağıtımı, yüz yüze sıcak pazarlama ve bilgisayar ortamından memnuniyetleri sorgulanır. Ulusal pazarlamada ise; dükkan reklam fonu ve sponsor gelirleri ile oluşturulan bütçeden kitlesel pazarlama yapılır. Bu faaliyetlerde radyo, televizyon, billboard, gazeteler, internet gibi her türlü iletişim aracı kullanılmaktadır.

   Halkla İlişkiler

Cemilusta Akçaabat Köftecisi profesyonel olarak Halkla İlişkiler eğitimi alır ve eğitimi diğer şubelere aktarır. Eğitimi alan ve uygulayan birimler görsel ve yazılı basın ile olan ilişkilerini düzenler, röportajlar organize eder, sosyal sorumluluk projeleri üretir, hazırladıkları ulusal ve yerel basın bültenleri ile hem yeni açılan şubelere hem de var olan dükkanlarımıza destek olur.

   Eğitim ve Denetim

Cemilusta Akçaabat Köftecisi aile bireyleri; müşteri tercihlerinin yönlendirilmesinden rekabet psikolojisine, sıcak satıştan hijyen ve kaliteye kadar, uzmanlık seviyesine ulaşana dek sürekli eğitime tabi tutulurlar.

Şube açılmadan önce eğitim ve geliştirme departmanı, standart olan bir eğitim programına katılmanızı sağlar.

Şube açılışına kadar; menülerin hazırlanması, ürün kalitesi, hijyen, müşteri odaklı satış, sipariş alımı, pazarlama, finans gibi konularda çok ayrıntılı bir eğitim programı uygulanır.

Şube açıldıktan sonra da eğitim departmanı servis, bilgi ve ürün kalitesinin standartlarını koruması için 3 hafta boyunca kontrollerine devam eder. Kontrol ve rutin eğitimler şubenin çalışma sürecinde de sürmektedir.

Denetimler; sadece kontrol için değil, arkasından hazırlanan hareket planları sayesinde gelişim sağlamak için yapılmaktadır.

   Şube Geliştirme Servisi

Franchisee şubelerimize operasyonel anlamda destek olmak amacı ile Franchisee müdürümüz gerekli analizleri objektif olarak yapar ve hareket planları oluşturur. Hareket planları analiz sonuçlarına göre; ciroyu arttırma yöntemleri, personel eğitimi, servis kalitesinin yükseltilmesi gibi konuları içerebilir.

   Hammadde ve Lojistik Desteği

Cemilusta Akçaabat Köftecisi şubelerinde detaylı bir üretim yapılmaz. Ürünler (köfte, tavuk, tatlı) hazır olarak Tabzon Akçaabat Düzköy yolu üzerinde bulunan imalat tesisimizden sevk edilir.

 

 Franchise (bayilik) veriyor musunuz?
                 Evet, Cemilusta Akçaabat Köftecisi franchise sistemi ile şube ağını genişleten bir zincirimiz mevcuttur.
* Ortalama yatırım maliyetleri ne kadardır?
                Cemilusta Akçaabat Köftecisi franchising yatırım maliyetleri mekanın m2 sine göre farklılık göstermektedir..
*  Ciro üzerinden prim (Royalty Fee) alıyor musunuz?
                Evet. Cemilusta Akçaabat Köftecisi markası ile aylık hasılat üzerinden %8 royalty fee (ana markaya yıllık kâr üzerinden verdikleri ücret) bedeli alıyoruz.
*  Dekorasyon ve inşaatı kim yapıyor?
                Projeyi tamamen Cemilusta Akçaabat Köftecisi yürütüyor. Mimari çiziminden, ürünlerin teminine kadar anahtar teslim şekilde çalışıyoruz.
*  Franchising sözleşmesi kaç yıllık geçerli oluyor?
                Bayilik sözleşmelerimiz 5 sene boyunca geçerlidir. 5 yıl sonunda taraflar arasında anlaşma olduğu takdirde sözleşme yenileniyor.
*  Personellerin eğitimini veriyor musunuz?
                Çalışacak olan tüm  ve servis personeline eğitimler merkez tarafından verilmektedir.
*  Bayilik düşünülen mekan için m2 sınırlaması varmı? Metrajlar ortalama ne kadar olmalı?
                2 farklı konsept halinde çalışmaktayız. Sadece self servis üzerine 40 ila 70 m2 arasındaki alanlar yeterli olmaktadır. Alacarte konseptlerimiz ise 100 m2 ve üzeri alanlar için düşünülmektedir.
*  Her istediğimiz lokasyonda şube açabilir miyiz?
                Şube açılmadan önce lokasyonun uygun olup olmadığına Cemilusta Akçaabat Köftecisi karar vermektedir.
*  Şube açmayı düşündüğümüz mekan için fizibilite araştırması yapılıyor mu?
                Açılacak olan her şubenin lokasyonu ile ilgili mutlaka fizibilite çalışması yapılmaktadır. Ayrıca hangi şehirde düşünülüyorsa, şehir bazında da araştırma yapılmaktadır.

Cemilusta Akçaabat Köftecisi Franchise Başvuru Formu


alt52a

2 yorum yazılmış.
 • yorum resim
  orhan baran

  bir dünya yazı yazılmış ama işin özü yok olması ve yazılması gerekenler
  min. şu kadar para ile bu kadar para arası olmalı
  şu kadar ile bu kadar zamanda yatırımınız geri döner
  % şu kadarda karlılıkla çalışırsınız
  diyeceğiniz bu kadardı ne o öyle yaz yaz içi bomboş bir yazı olmuş.

 • yorum resim
  Hakkı Ayyıldız

  24 senedir almanya ve avrupada faliyet yürüten firmayız. Türkiyede ilk şubemiz istanbul kurtköyde 4 aydır faliyetteyiz amacımız ilk 5 şubeyle başlamak konseptimizde sadece döner var bunun yanında köfte düşünüyoruz yetkili kişilerle muhatap olursak memnun oluruz   Ovam Döner..

En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..

Yorum Ekle

Konu hakkındaki değerli yorumunuzu paylaşmak için lütfen formu kullanınız. Lütfen bu bölümden bayilik başvurusunda bulunmayınız firmanın telefonunu arayabilirsiniz. Bu bölümden yapılan bayilik başvuruları muhtemelen silinecektir.

Ad / Soyad

Email

Yorumunuz

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.
İlginizi çekebilir ?

PonceBloc 3 ayda 15 bayiye ulaştı.

Kayseri Mutfağı Franchise :Kayseri'nin leziz yemeklerini tanıtmak amacıyla 1996 yılında fa

Yakıt fiyatlarının yükselmesiyle ilgi artan sektörde bayilik frısatı

Tostmatik bayiliği ile otomat ile müşterilerinize hem tost hem de içecek satabilirsiniz.

Papağan Kuruyemiş Yurt Çapında Bayi Arıyor

 • helal çiğköfte bayilik
 • sosyete çiğ köfte bayilik
 • bujiteri bayiliği
 • perra çiğköfte bayiliği
Ekb kimlik belgesi Dönerci bayilik

Altyapı:MyDesign Haber Sistemi