mikrofiber bez bayiliği ekb proje
Hacıalioğlu çiğ köfte
Dönerci Bayiliği

CATACLEAN TÜRKİYE Bayilikler Veriyor

Tarih: 20 Haziran 2017, 15:28 | Okunma :3763
hacialioğlu çiğköfte bayilik
Cataclean® Patentli Orijinal Egzoz ve Yakıt Sistemi Temizleyicisidir. Firma bayilikler vererek ürününün satış noktlarını arrtırmayı hedefliyor.

Cataclean® Benzinli, Dizel ve Hibrit Araçlarda Güvenle Kullanılır.
(Otomobil, Motosiklet, Otobüs, Minibüs, Kamyon, Kamyonet, İş Makineleri, Özel Ağır Hizmet Makineleri, vb.) için özel üretilen sıvı motor, egzoz ve yakıt sistemi temizleyicisidir.

Cataclean® aracınızın motorunu temizler, emisyon değerlerinin düşmesine yardımcı olur, motor performansının artmasını ve yakıt tasarrufunu sağlar.

Cataclean®, Motorun Yakıt Sistemini; Pistonlardan, Katalitik Konvertör ve Dizel Partikül Filtresi de dahil olmak üzere Egzozun Kuyruğuna kadar temizler ve yeniden yapılandırır. Egzoz Emisyonunu %60'a kadar azaltır. Araçların çevreyi kirletmesini engeller.

Cataclean®, hidrokarbonun oksidasyonu ve polimerizasyonu ile oluşan yakıt sistemlerinde biriken çözeltileri parçalayabilen çözücüler içerir. Cataclean yandığında karboksilik asitler, aldehitler ve aktif peroksi bileşikleri oluşturur. Bu bileşikler egzoz buharına ulaştığında çekirdek yüzeyindeki karbonlu birikintileri temizlerler. Sonuç, katalizörün karbon monoksit ve azot oksitler gibi zararlı egzoz emisyonlarının ortaya çıkmasını engeller.

Cataclean®, ayrıca yakıt sistemlerini, enjektörleri ve valfleri temizleyip canlandırarak ve yakıt karışımının kombinasyonunu ve ateşlemesini optimize ederek motor performansı üzerinde hızlı bir etkiye sahiptir. Bu daha iyi gaz tepkisi ve daha iyi yakıt tüketimi ile sonuçlanır. Bağımsız olarak onaylanan bu testler, Cataclean ile tedavi edilen tüm araçların ortalama yolculuk sürelerini %9.7 oranında arttırdığını kanıtladı.

İyi bir performans imkanı sunan İngiliz üretimi ürünü, tek kullanımlık 250 ml., 500 ml. şişelerde ve atölyeler için 5L olarak satılmaktadır.

Bağımsız testler, Cataclean tedavisinden sonra araçların yakıt tüketiminin ve emisyonların önceki seviyelere doğru kademeli olarak ulaştığınıı gösterdi. En iyi sonuç için formülün her üç ayda bir uygulanması gerekiyor.


Cataclean Türkiye Geneli Bayilik Başvurularınız için info@catacleanturkiye.com adresinden başvurabilirsiniz.

Yukarıda verilen bilgiler Cataclean firması tarafından sağlanmıştır.

Bayilik Başvuru Formu

Ad / Soyad

Telefon

E-Posta

Bayilik İstenen İlçe

Sizi Aramaları İçin En Uygun Zaman

Mesajınız

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.


En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..İlginizi çekebilir ?

İsos Döner Bayilik: Döner restoran sektörüne giriş yapmak isteyen girişimciler için bayili

Geleneksel sokak pilavcılarından esinlenerek, hijyen koşullarda ürettiği onlarca çeşit pil

Mumcu Kuruyemiş Bayilik Franchise hakkında merak edilenler.

Su bayiliği almak ister misiniz ? Ulupınar Su bayilik veriyor.

Damacana, pet ve cam şişede su satışı yapan firma Gümüş Su bayilik veriyor.

Ekb  kimlik belgesi Dönerci bayilik

Altyapı:MyDesign Haber Sistemi