mikrofiber bez bayiliği
bujiteri bayilik
dastini bebe market bayiliği

Yakup Babada Bayilik  

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Takı Aksesuar Bayilik

4 Başvuru

3616 Okunma

Güncellenme: 12 Ocak 2021

50000 TL - 100000 TL

Yakup Babada Bayilik Bilgileri

Yakup Babada Bayilik

Yakup Babada Bayilik: toplam takı ve organizasyon mazlemeleri satışı yapan firma bayilik veren firmalar listemizde yer alıyor.

Türkiye’de bayilik dendiğinde akla ilk gelen sektörlerden Hediyelik Takı akseksuar(kolye,küpe,bileklik,yüzük ,çanta,şal…) ve özel gün (düğün,nikah,kına,organizasyon,mevlüt,babyshower..) davet ürünleri ve parti sektörüdür. Bu sektörde duyulan ihtiyacın sürekliliği, hediyelik ve akseksuar sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin kârlılı sektöründe bayilik veren firmaların ve bu sektöre dahil olmak isteyen girişimcilerin sayısını arttırıyor. Elbette tüm sektörlerde olduğu gibi bu sektörünün de bazı cazip yatırım alanları bulunuyor. Hediyelik eşya Takı akseksuar bayilikleri gerek göreceli olarak düşük yatırım maliyetleri, gerek sunulan kalitenin çok sevilmesi, gerek yüksek kazanç vadetmesi gibi nedenlerle ön plana çıkıyor. Sektördeki 25 yıllık tecrübesini Mağzalarar kattığı deneyimi sunan Yakupbabada.com bayilik veren firmalar arasında dikkat çekiyor. Hediyelik ve akseksuar sektöründe lider pozisyona yükselebilmek için Türkiye genelinde bayilikler veren firma kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere yeşil ışık yakıyor. Hali hazırda Türkiye genelinde yaygın bir bayi ağına sahip olmak istemesi , markanın bilinirliğini avantajına dönüştürmek isteyen girişimcilerin ilgisini çekiyor.
Yakupbabada Bayilik Şartları
Hediyelik Takı akseksuar bayiliği alarak karlı bir yatırım yapmak isteyen girişimcilere yönelik sunduğu imkanlarla adından söz ettiren Yakupbabada, bayilik almak isteyen girişimcilerin öncelikle başvuru sürecini tamamlamalarını istiyor. Bunun için web sitesinde anlık bağlanılabilen bir iletişim modülü kullanan firma başarı odaklı girişimcilerle bilinirliğini, sektördeki ağırlığını ve satış ağını arttırmayı hedefliyor.
Firmadan bayilik alabilmek için vizyon bakımından uyumlu girişimciler tercih ediliyor. Ancak yine de yatırım bütçesinin karşılanması da sürecin anlaşma ile sonuçlanması adına önem taşıyor. Markadan bayilik almak için gerekli yatırım bedeli şu an için 40.000 TL civarında. Bu ücret içerisinde girişimcimizin istediği mağza konseptine göre mağza dizayn edilir.Ortalama 60 – 100 metrekarelik bir dükkan bulunduğunda şubenin faaliyete geçmesi için yaklaşık 15 gün süre gerekiyor. Bu süre zarfında şubenin tüm hazırlıkları tamamlanıyor.
Anahtar teslim çalışma şeklini sunan Yakupbabada yatırımcılarına natif bir çalışma yöntemi de teklif edebiliyor. Dileyenler buldukları işletmenin dekorasyonu markanın kriterleri doğrultusunda gerçekleştirip yalnızca satacakları ürünlerin ücretini ödeyebilirler.
Bayilik almayı düşünen girişimcilerin faaliyetlerine başlamaları için yaya trafiğinin yoğun olduğu işlek lokasyonlarda 60 – 100 metrekarelik bir işletme bulması gerekiyor. Kira sözleşmesi ve kira sözleşmesinden doğan yükümlülükler girişimciye ait oluyor.
Yakupbabada Bayilik Avantajları
Uzun yıllardan bu yana Tahtakale Eminönü piyasasında faaliyetlerine devam eden ve Türkiye genelinde birçok noktasına franchise şubesini açmak isteyen Yakupbabada. , Dijitalde ve sosyal medyada marka bilinirliği yüksek bir firmadır. Hediyelik eşya ve Akseksuar sektörü olduğunda deneyim ve güvenilirlik girişimcilerin en çok önem verdiği konulardır. Hedef kitle tarafından beğenilerek talep edilen ürün ve hizmetlerde yalnızca kalite ve kullanılabilirlik açısından yüksek malzemeleri kullanan marka kısa sürede yatırım bedelini karşılayacak bir kazanç fırsatı sunmaktadır.
Bol çeşit yelpazesi ve uygun fiyatalarıyla karşı konulmaz cazibesi ve Yakupbabada.com markasının kalitesi birleştiğinde kendi işine sahip olmak isteyenlerin avantajları artmaktadır. Kalite ve Hızlı yerli üretim güvenilirlik ile ilgili artıları haricinde markanın girişimcilerini sürekli desteklemesi de önemli bir artı olarak ön plana çıkmaktadır.

Yakupbabada bayilik alan girişimciler işe başlama süreçlerinde yaklaşık iyi Özel bir eğitime tabi tutulurlar. Bu aşamada müşteri memnuniyeti dahil olmak üzere kendilerine birçok konuda eğitim verirler. Böylece markayı en iyi şekilde temsil ederken müşterilerinin sadakatini de kazanabilirler.

Ürün / Hizmet Kapsamı: Toptan ve perakende Takı,akseksuar,çanta,çüzdan nikahşekeri hediyelik eşya organizasyon malzemeleri ve ekipmanları

Kuruluş Yılı : 1995

Toplam Çalışan Sayısı: 12

Merkez Ülke: Türkiye

Şube Sayısı : Toplam 5 Merkeze Ait : 4 Franchise / Bayi : 4 Son 1 Yılda Açılan : 4 Hedeflenen : 40

Yakup Babada Bayilik Yatırım Bilgileri

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Genişi ve düz konumda olması ürün çeşitliliğini yerleştirme açısından daha yararlı olucaktır.

Hedef Bölgeler : Türkiyenin her ilçesi

İsim Hakkı Bedeli : 0 - TL

Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : 1000 - TL

Minimum Şube Açılış Maliyeti : 50000 - TL

Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 100000 - TL

Minimum Nakit İhtiyacı : 50000 - TL

Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 50000 - TL

Ortalama Şube Kurulum Süresi : 7gün

Reklam Katılım Ücreti : Konum ve il ilçeye göre değişiklik göstermekte

Girişimcide Aranan Özellikler : Tercihen İşin başında durabilecek, yeterli sermaye ve lokasyona sahip olabilecek ve yönetebilicek kişiler

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefonla bilgiYer seçimi franchise

Yakup Babada Bayilik Ürün/Konpset

Takı ve akseksuar (kolye,küpe,yüzük,şal,çanta vb...) ve Organizasyon ve özel gün ekipmanları (doğum günü,baby shower,sünnet ,söz,nişan,kına ,düğün

Yakup Babada Bayilik Kazanç Tablosu

Ortalama Kar Marjı : Yüzde 50

Yatırımın Tahmini Geri Dönüş Süresi : 4 - 6 Ay

Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Sosyal medya ve dijital platformlarda güncel firma

Yakup Babada Bayilik İletişim Bilgileri

İgili: RESUL TANRIKULU

SÜLEYMANİYE MAH. SİYAVUŞPAŞA SOK. KURTEL İŞ MERKEZİ NO: 14 İÇ KAPI NO: 2 Fatih İstanbul

05319260208

Yakup Babada Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 0
Son 15 Gün 0
Son 30 Gün 0
Toplam Başvuru 4

Takı Aksesuar Kategori Sponsoru

teknolog