mikrofiber bez bayiliği
bujiteri bayilik
dastini bebe market bayiliği

Xline Ofis Mobilyaları Bayilik  

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Mobilya / Ev Tekstili / Dekorasyon Bayilik

Ofis mobilyası bayilik

2 Başvuru

2956 Okunma

Güncellenme: 09 Ocak 2020

Xline Ofis Mobilyaları Bayilik Bilgileri

Xline Ofis Mobilyaları Bayilik

Xline Ofis Mobilyaları Bayilik: Ofis mobilyası satışı yapmak isteyen girişimcilere hitap eden firma franchise veriyor.

2000 li yılların başında başlayan mobilya sektörünün gelişimine olan inancımız, bugün de artarak devam ediyor. Her şeyden önce mobilyanın bir gönül işi olduğunun farkındayız. Xline Ofis ve Büro mobilyaları olarak kişi ve kurumların özel mobilya ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Kuruluşumuzdan bu yana tam modülerliği merkezimize alarak hizmet sunmaya çalışmaktayız.

Yılların verdiği tecrübeyle değerli iş ortaklarımızın çalışma alanlarını işlevsellik ve faydayı ön plana çıkartarak tasarlıyor ve geliştiriyoruz. Faaliyet alanlarına göre kişi ve kurumlara özel farklı model ve renkte tam modüler mobilyalar ve VIP ofis mobilyaları üretmekteyiz. Yurtiçi ve yurtdışında büyük projelerin altına imzamızı atarak kaliteli ürün ve hızlı servis anlayışıyla Ofis ve Büro Mobilyaları alanında aranılan markalar arasında yer almayı sürdürüyoruz.

Koleksiyonumuzda bulunan, ofis ve büro makam takımları, yönetici masaları, ofis kanepe grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları, kafeterya masaları, kafeterya sandalyeleri, oyuncu koltukları, bölme panel sistemleri ve ofis aksesuarları, çelik soyunma dolapları, kütüphane dolapları, kartoteks dolapları, temizlik dolapları, büro sehpaları vb. standart ürün modellerinin ve çeşitlerinin yanında mekana ve kişiye özel tasarımlarımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Hizmet vermeye başladığımız günden bu zamana kadar yenilikçi olmayı, tam modüler mobilya sistemlerini günümüz teknolojisini ile üreterek mobilyalarınızın işinize olan katkısını arttırmayı hedefliyoruz.

Ürün / Hizmet Kapsamı: Ofis Mobilyaları

Kuruluş Yılı : 2001

Merkez Ülke: TR

Şube Sayısı : Toplam 2 Merkeze Ait : 1 Franchise / Bayi : 1 Son 1 Yılda Açılan : 1 Hedeflenen : 10

Xline Ofis Mobilyaları Bayilik Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Şartları: Kendi işini yapmak isteyen girişimciler bizim modelimizle 1 ay içinde satışa başlayabilecekler.

Gerekli İş Yeri Özellikleri : 50-100 m2 arasında kullanılabilir alana sahip, işyeri çevrelerine yakın lokasyonda olması yeterli.

Hedef Bölgeler : İstanbul farklı lokasyonlar

Ortalama Şube Kurulum Süresi : 1 ay

Gelirden Pay : 0

Girişimcide Aranan Özellikler : Kurumsal satış yapabilme isteği ve potansiyeline sahip olmalı

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Ön görüşme-Yer seçimi-Sözleşme-Kurulum

Xline Ofis Mobilyaları Bayilik Ürün/Konpset

Koleksiyonumuzda bulunan, ofis ve büro makam takımları, yönetici masaları, ofis kanepe grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları, kafeterya masaları, kafeterya sandalyeleri, oyuncu koltukları, bölme panel sistemleri ve ofis aksesuarları, çelik soyunma dolapları, kütüphane dolapları, kartoteks dolapları, temizlik dolapları, büro sehpaları vb. standart ürün modellerinin ve çeşitlerinin yanında mekana ve kişiye özel tasarımlarımlar.

ofis mobilyasi bayilik

Xline Ofis Mobilyaları Bayilik Kazanç Tablosu

Yatırımın Tahmini Geri Dönüş Süresi : 6 - 1 Ay

Girişimciye Verilen Destekler : Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

Xline Ofis Mobilyaları Bayilik İletişim Bilgileri

İgili: Serdar SARIKAYA

Mahmutbey Mah. Taşocağı Yolu Cad. No:3 (Ağaoğlu My Office 212) D:464

Xline Ofis Mobilyaları Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 0
Son 15 Gün 0
Son 30 Gün 0
Toplam Başvuru 2

Bayilik / Franchise Bilgi Başvuru Formu

Mobilya / Ev Tekstili / Dekorasyon Kategori Sponsoru

reklam verin
teknolog