mikrofiber bez bayiliği
iş fikirleri 2023
ice berry franchise

ULAK Kurye Bayilik  

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Kargo / Kurye Bayilik

Kurye Bayilik

397 Başvuru

47737 Okunma

Güncellenme: 16 Ağustos 2022

60000 - 120000

ULAK Kurye Bayilik Bilgileri

ULAK Kurye Bayilik

ULAK Kişiye Özel Kurye Bayilik: Girişimcilere kendi kurye filosunu kurarak kendi bölgesinde Ulak sistemi üzerinde yönlendirdiği müşterilere hizmet verme imkanı sağlayan firma bayilik veren firmalar arasında.

Ulak Yazılım Teknoloji ve Taşımacılık A.Ş. olarak ULAK markası ile şehir içi, gün içi teslimat hizmeti veren bir teknoloji şirketidir. Aynı zamanda Türkiye’de 50 den fazla şehirde e-ticaret teslimatlarında faaliyetini sürdürmektedir. Paket servis hizmeti veren restoran, market ve benzeri işletmelere performans yönetimi ve kurye desteği sunar.

ULAK, lojistik sektöründe müşteri ile taşıyıcıyı buluşturan ULAK App uygulamasını geliştirerek sektöre değer katmıştır.

Aynı zamanda restoranların kendi kuryelerini yönetebildikleri ULAK Paket Servis Programı üzerinden restoranlarla çalışmaktadır. Kendi kuryesi olmayan restoranlara da ULAK Kurye Havuzundan dedike kurye desteği sağlamaktadır.

Girişimcilere sunduğumuz fırsat şudur;


Ulak Havuz yazılımını kullanarak kendi şehrinizde, kendi ilçenizde kurye ekibiniz ile kendi işinizi kurmanızı sağlıyoruz. Paket servis yapmak isteyen işletmeleri sisteme dahil ederek ve taşıma ücretini peşin alarak hem işletmelerin teslimat problemine çözüm üretiyorsunuz hem de tahsilat problemi yaşamıyorsunuz. Üstelik ilçedeki ilk bayilikler ücretsiz...

Ürün / Hizmet Kapsamı: Aynı gün teslimat, paket servis, kurye kiralama

Kuruluş Yılı : 2015

Toplam Çalışan Sayısı: 27

Merkez Ülke: Türkiye

Şube Sayısı : Toplam 30 Merkeze Ait : 6 Franchise / Bayi : 24 Son 1 Yılda Açılan : 24 Hedeflenen : 250

ULAK Kurye Bayilik Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: Mobil Bayi ve Şube Bayi şeklinde 2 farklı model bulunmaktadır, şube yapılacak iş yerinin dış ve iç tabela reklam giydirmeleri ve mobilyalar bayilik bedeline dahildir.

Bayilik / Franchise Şartları: En az 1 adet 2015 model üzeri panel van ya da 2 motosiklet ile gün içi teslim hizmeti verebilecek, bölgesine hakim, lojistik sektörüne inanan ve gelecek gören en az 60-80m2 büyüklüğünde istenen özelliklerde iş yeri olan veya kiralayabilecek sermayesi olan girişimcilere verilecektir. Banka teminat mektubu, ipotek ya da senet ile teminat güvencesi aranmaktadır.

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Düz girişli, önüne araç yanaşabilen, en az 60-80m2, kepenkli ya da takılabilecek, tercihen geniş ana giriş kapılı, tabela değeri olan bir cadde üzerinde olması beklenmektedir.

Hedef Bölgeler : İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa başta olmak üzere tüm iller ve merkez ilçeleri

Minimum Şube Açılış Maliyeti : 60000 -

Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 120000 -

Ortalama Şube Kurulum Süresi : 45 gün

Reklam Katılım Ücreti : Kargo poşeti, koli bandı, personel kıyafeti vb. sarf malzemeleri maliyet fiyatlarına bayilere satılmaktadır.

Girişimcide Aranan Özellikler : Lojistik sektöründe kargo, kurye işlerinin geleceğine inanan, sermayesi olan genç, dinamik ve girişimci ruha sahip olma

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Başvuru - ön görüşme - değerlendirme - sözleşme - eğitim - şube açılışı

ULAK Kurye Bayilik Ürün/Konpset

ulak bayiliği

Aynı gün teslimat, Kurye, Kargo, Dağıtım, Sözleşme Toplama, Gün içi Teslimat, Gıda, Paket Servis, Restoran

ULAK Kurye Bayilik Kazanç Tablosu

Ortalama Kar Marjı : 20-25

Yatırımın Tahmini Geri Dönüş Süresi : 6 - 12 Ay

Girişimciye Verilen Destekler : Eğitim Desteği , Proje Desteği, Reklam/Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Büyük markalarla iş ortaklığı yapan ULAK ile büyüme trendinde olan lojistik sektörüne adım atarak geleceğe yatırım yapmak. Yazılım desteğimiz ile kuryelerin konumlarını görebilir ve mevcut işlerin takibini yapabilirler. Görev atayabilir ve detaylı raporlama alabilirler. Bu yazılımı acentelerimize ücretsiz kullanım hakkı sunacağız. Bir çok yan sektörlere verilecek hizmetlerle ek gelir avantajı.

ULAK Kurye Bayilik İletişim Bilgileri

İgili: Oğulcan ŞENEL

Maslak Mah. Ahi Evran Cad. Nazmi Akbacı iş Merkezi No:5 / 216 Sarıyer İstanbul

ULAK Kurye Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 0
Son 15 Gün 1
Son 30 Gün 4
Toplam Başvuru 397

Bayilik / Franchise Bilgi Başvuru Formu

Kargo / Kurye Kategori Sponsoru

teknolog