mikrofiber bez bayiliği
bujiteri bayilik
dastini bebe market bayiliği

Tokyo Waffle Franchise  

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Cafe/Tatlı/Pasta Bayilik

Waffle Bayilik Veren Firmalar

8 Başvuru

1060 Okunma

Güncellenme: 22 Kasım 2023

Tokyo Waffle Franchise Bilgileri

Tokyo Waffle Franchise

Tokyo Waffle Franchise: zengin menüsü ile dikkat çeken firma franchise vererek şube sayısını arttırmak istiyor.

Tokyo Waffle, hizmet sektörünün kendi alanında en başarılı isimleri tarafından 6 yıllık bir çalışmanın sonucunda kurulmuştur.
Franchise sistemimiz, risklerinizi mininum seviyeye düşürerek, sizlere güçlü bir marka, muhteşem bir konsept ve profesyonel bir sistem sunar.
Müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Sushilerden, waffle grubuna, pizzalardan, şekerlemelere; çikolatalardan, sütlü tatlılara ve dondurmalara kadar zengin ürün çeşitliliğine sahibiz. Ürünlerimizde kullanılan hammaddeler 1. kalite olup, işinde uzman ustalar tarafından el emeği ile üretilmektedir. Ürünlerimizde glukoz yerine şeker pancarı, gıda boyası yerine ise doğal kök boyası ve doğal meyve özlerini tercih etmekteyiz.

Geleneksel lezzetlerimizle birlikte günümüzün damak tadına uygun ürünler çıkartmaktayız, müşterilerimize en iyi kalitede hizmet sunmaya özen gösteriyor ve müşterilerimizin memnuniyetine çok önem veriyoruz. Güvenilir marka algımızı koruyarak, ulusal ve uluslararası alanlarda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Ürün / Hizmet Kapsamı: Waffle,Sushi

Kuruluş Yılı : 2015

Toplam Çalışan Sayısı: 12

Merkez Ülke: Türkiye

Tokyo Waffle Franchise Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: Seçenek 1: Dükkanın metrekaresine göre hesaplanarak tüm demirbaşlar bizden geliyor, mimari, elektrik ve mekanik projelerinizi ücretsiz olarak ciziyoruz, siz tadilat ve dekorasyonu kendiniz yapıyorsunuz.
Seçenek 2 : Herşey dahil anahtar teslim.

Bayilik / Franchise Şartları: Franchise sistemimizde isim hakkı, cirodan pay, reklam katılım payı ve benzeri ücretler alınmamaktadır, dükkanınız için gerekli olan mimari, elektrik ve mekanik projeleri sizler için ücretsiz olarak ciziyoruz, projelerin uygulanması ile ilgili ekibimiz anahtar teslim dükkanı açılışa hazır hale getiriyor, dilerseniz tadilat ve dekorasyonu projelere uyarak kendinizde yapabilirsiniz, risklerinizi mininum seviyeye düşürerek, sizlere güçlü bir marka, muhteşem bir konsept ve yüksek kazançlı bir sistem sunuyoruz.

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, gıda sektörüne uygun bölgeler, dükkan açılacak mekanda aranan özellikler arasındadır.

Hedef Bölgeler : Türkiye

Minimum Nakit İhtiyacı : 500000 - TL

Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 650000 - TL

Ortalama Şube Kurulum Süresi : 25 Gün

Reklam Katılım Ücreti : 0

Gelirden Pay : 0

Tokyo Waffle Franchise Ürün/Konpset

Waffle, Sushi, Pizza, Bubble Tea, Coffee

Tokyo Waffle Franchise Kazanç Tablosu

Ortalama Kar Marjı : 75

Yatırımın Tahmini Geri Dönüş Süresi : 2 - 4 Ay

Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

Tokyo Waffle Franchise İletişim Bilgileri

İgili: Tokyo Restoran Yatırımları Anonim Şirketi

Acarlar Mahallesi, Acarkent Sitesi, 3. Kısım 9. Cadde No:2 Beykoz/İstanbul

0(216)5990434

Tokyo Waffle Franchise Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 0
Son 15 Gün 0
Son 30 Gün 0
Toplam Başvuru 8

Cafe/Tatlı/Pasta Kategori Sponsoru

teknolog