mikrofiber bez bayiliği
bujiteri bayilik
dastini bebe market bayiliği

Solar Enerji TR Bayilik  

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Enerji Bayilik

Ürün satış bayiliği veren firmalar

2 Başvuru

236 Okunma

Güncellenme: 30 Haziran 2024

Solar Enerji TR Bayilik Bilgileri

Solar Enerji TR Bayilik

Solar Enerji TR Bayilik: solar enerji ürünleri satışı yapan firma bayilikler vererek satış noktlarını arttırmak istiyor.

10 yılı aşkın süredir yenilenebilir Enerji Sektöründe Faaliyet gösteren firmamız satış bayilikleri verecektir

Ürün / Hizmet Kapsamı: Solar Enerji Elektronik Outdoor Ürünleri

Kuruluş Yılı : 2013

Toplam Çalışan Sayısı: 3

Merkez Ülke: Türkiye

Şube Sayısı : Toplam 2 Merkeze Ait : 2 Franchise / Bayi : 10 Son 1 Yılda Açılan : 2 Hedeflenen : 2

Solar Enerji TR Bayilik Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: BAYİLİK ŞARTLARI :

1. ONLİNE BAYİLİK :Tüm firmalar ve şirketi olmayan bireyler, teknoloji alanında faaliyet göstermek isteyen 18 yaşını dolduran tüm şahıslar bölge şartı aranmadan online bayimiz olabilir. Şirket ve vergi levhası zorunluluğu yoktur .Bilgisayar kullanabilen tüm şahıs ve firmalar online bayi olabilir. Online Bayilerimiz online bayiliklerini aldıktan 1 gün sonra SOLAR ENERJİ , TEKNOLOJİ , ELEKTRONİK ,OUTDOOR ve YAPI MARKET alanlarında kendi marka ve domainleri ile E-Ticaret sitesi açılır. 10.000 lerce ürün ve hizmetler kendilerine ait e ticaret sitesine yüklü olarak teslim edilir ve tüm ürünlerin online satış hakkını elde eder ve 1 gün sonra satış yapmaya başlayabilir. Bayilik komisyonu ürün ve kategori bazında satışlarda 5 - 40 arasında değişmektedir.Muhasebe ,kargo ödeme sistemleri hazır kurulu olarak teslim edilir. Ürün faturaları tedarikçi firmalarımız tarafından kesilmektedir. Online bayilerimizin e -ticaret sitelerinde tüm ürünler yüklü ve SATIŞA HAZIRDIR. Kargo altyapısı ,müşteri hizmetleri ,banka ödeme altyapısı ve güvenlik altyapısı muhasebe ve faturalandırma tarafımızdan sağlanmaktadır.
Online Bayilerimiz tüm ülke çapında hizmet verebilirler. Ücretsiz satış ve pazarlama eğitimleri, Reklam Desteği , Sosyal Medya Pazarlama eğitimleri sağlanmaktadır.

Online Bayilik bedeli şu an itibariyle 25.000 TL dir. Online Mağaza ve bayilik için Bir kereye mahsus ödenir yıllık değildir. Ödeme ekranı güvenli ödeme ekranı ile kredi kartı ve banka kartı ile taksitlendirilerek yapılabilir .Online Bayilik le ilgili sözleşme online bayilik ve mağaza alımında elektronik olarak karşınıza çıkar ve elektronik olarak onaylanır.

Bayilik / Franchise Şartları: Online Satış Bayiliği standart bayilik
Epc bayiliği

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Yok

Hedef Bölgeler : Tüm Türkiye

İsim Hakkı Bedeli : 25.000 - TL

Girişimcide Aranan Özellikler : 18 yaşını doldurmuş bireyler
Ve firmalar

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Başvuru formu
Bayilik kabulü

Solar Enerji TR Bayilik Ürün/Konpset

FAALİYET ALANLARIMIZ VE ÜRÜN YELPAZEMİZ : Danışmanlık Hizmetleri , Keşif ve Fizibilite Hizmetleri ,E TİCARET DESTEĞİ , Projelendirme Hizmetleri ,Montaj ve Kurulum Hizmetleri ,Güneş Paneli İnverter ( On Grid İnverter – Off Grid İnverter), Solar Pompa Sürücü ,Arazi ve Çatı Üzeri Güneş Enerji Santrali (GES) Kurulumu , Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemleri, Rüzgar Enerji Sistemleri Dalgıç Pompalar ,Jel Aküle,r Teknoloji Ürünler,i Elektronik Ürünler, Off Grid ( Şebeke Bağlantısız) Güneş Enerjisi Sistem Kurulumları, On Grid ( Şebeke Bağlantılı)Güneş Enerjisi Sistem Kurulumları , Jeneratörler ( Dizel – Benzinli ), UPS Kesisiz Güç Kaynakları , bilgisayar telefon ve güvenlik sistemleri Kamp - Outdoor Ürünleri, Avcılık Balıkçılık Ürünleri , Tekne Karavan Malzemleri , Yapı Market Ürünleri, Bahçe Dekorasyon Ürünleri , tarımsal makineler. 

Solar Enerji TR Bayilik Kazanç Tablosu

Girişimciye Verilen Destekler : Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Ortak Reklam

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : BAYİLERİMİZE NELER SUNUYORUZ ?
1.En kaliteli ve denenmiş ürünlerden oluşan tedarik ve bayi ağımızla ÜRÜN , DANIŞMANLIK VE EPC hizmetlerimizi uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz solar enerji ,elektronik teknoloji ve outdoor alanlarında 10.000 den fazla ürüne ulaşabilirsiniz.
2 .E - ticaret sitesi ve e ticaret eğitim ve danışmanlığı ,Sektörel bilgiler, satış, kurulum ve teknik servis başta olmak üzere birçok konuda ücretsiz eğitimler sunarak sektöre sağlam bir şekilde girmenizi sağlıyoruz.
3.KEŞİF FİZİBİLİTE ve projelendirme hizmetleri sunuyor ve bayi ağımızdan faydalanmanızı sağlıyoruz.
4.Müşterilerinizin sorularını en iyi şekilde cevaplamanız için ücretsiz müşteri hizmetleri ve teknik destek hizmeti veriyoruz.
5.Bayilik verdiğimiz ürünleri ( Güneş panelleri, Solar aküler, inverter, solar pompa, jeneratör, Teknoloji ,elektronik ,Outdoor Ürünleri altyapı malzemeleri vs.) İskontolu olarak bayilerimize sunuyoruz. Buradaki iskonto oranımız ürün bazında 5 – 40 arasında değişmektedir.
6.Bayilerimizi bulundukları ilde-ilçede ve tüm ülkede müşteri bulabilir müşterilerine hizmet verebilirler. Doğrudan bize ulaşan müşterilerimizi bulundukları ildeki Bayilerimize yönlendirmekteyiz.

Solar Enerji TR Bayilik İletişim Bilgileri

İgili: Hasan Özdamgacı

Teknopark İkitelli istanbul

Solar Enerji TR Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 1
Son 7 Gün 2
Son 15 Gün 2
Son 30 Gün 2
Toplam Başvuru 2

Bayilik / Franchise Bilgi Başvuru Formu

Enerji Kategori Sponsoru

reklam verin
teknolog