mikrofiber bez bayiliği
waffle bayiliği
happy junior bayilik
bayilik tanıtımı

Rubys Giyim Bayilik  

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Giyim Bayilik

Corner Bayilik Veren Firmalar Erkek Giyim Bayilik

50 Başvuru

16989 Okunma

Güncellenme: 29 Haziran 2019

Rubys Giyim Bayilik Bilgileri

Rubys Giyim Bayilik

Rubys Giyim Bayilik: Erkek giyim üzerine faaliyet gösteren firma bayilikler veriyor.

1992 Yılında Tekstik sektöründe Faaliyete geçen RUBYS, hem yurt içinde hem yurt dışında Satış noktası ve bayi ağı ile hızla büyüme gösteren markalar arasında yerini almış ve aynı zamanda bayilik almak isteyen girişimcilerin hayellerini süslemektedir. Türkiye genelinde 1150 satış noktası, Yurt dışında ise 74 ülke ve 1475 satış noktası ile hızla hedeflerine ilerlemekte, Marka sektörde deneyime sahip, lider konumda bulunan markalar ve kuruluşlar ile stratejik ortaklıklar oluşturmakta, marka hedefleri ve stratejileri doğrultusunda Corner ve Shop bayilikler de vermektedir. Bayilik başvurularının değerlendirilmesi noktasında mevcut potansiyeli ve hedef pazarları göz önünde bulundurmaktadır.

Kuruluş Yılı : 1992

Merkez Ülke: TÜRKİYE

Şube Sayısı : Toplam 200 Merkeze Ait : 5 Franchise / Bayi : 0 Son 1 Yılda Açılan : 0

Rubys Giyim Bayilik Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Şartları: RUBYS bayilik almak isteyen girişimcilerin kendisi ile stratejik bir iş ortaklığı geliştirebilecek düzeyde olmasına dikkat etmektedir. Markanın kurduğu ortaklıklar belirlenmiş olan hedefler ve pazarlama stratejileri doğrultusunda Corner/Bayii Mağazacılık olarak gerçekleştirilmektedir. RUBYS bayilik almak isteyen girişimcilerin başvuruları marka yetkilileri tarafından öncelikle talep edilen bölgenin potansiyeli ve markanın hedef pazarları arasında yer alıp almadığı kriterine göre değerlendirilmektedir.

Shop Bayilikler

RUBYS Shop olarak planlanan mağazanın; marka değeri yüksek işlek yerlerde yoğun bir yaya trafiğine sahip olması ve bölgede en az 10.000 kişilik bir nüfusun bulunması beklenilmektedir. Böylece hem firmanın marka imajı korunacak hem de bayilerin satışları arttırılabilecektir.
RUBYS bayilik verdiği girişimcilerin yeterli finansal yapıya ve marka ile eş zamanlı gelişim göstermeye uygun organizasyon yapısına sahip olmasını ön koşul olarak sunmaktadır.
Eğer girişimci RUBYS bayilik sisteminde yer alacak ve mağaza ürünlerinin 100’ ü RUBYS ürünlerinde oluşacak ise mağazanın en az 100-150 m2 alana sahip olması istenilmektedir.
Mağazalarında etkin bir görsel mağazacılık yönetiminin gerçekleştirilmesini isteyen markanın standartlarına göre metrekare başına olacak şekilde yaz sezonunda 40 adet, kış sezonunda 30 adet ürünün sergilenmesi beklenilmektedir.
RUBYS bayilik alan girişimcilerin açtıkları mağazaların dekorasyonunun Corner sisteminde marka standartlarına uygun, bayilik sisteminde ise marka standartları ile birebir uyumlu olması gerekmektedir.
Girişimcinin, mağazacılık ve perakende tekstil ürünleri satışında tecrübeli olunması koşulu bulunmaktadır.

Corner Bayilikler

Mağazanın; yaya nüfusunun fazla olduğu işlek ana caddeler üzerinde bulunması, alışveriş merkezi için ise diğer kurumsal markaların bulunduğu shopping mall içerisinde yer alması gerekmektedir.
Corner’larda RUBYS merkez ofisi tarafından gönderilen poster ve görsellere yer verilmelidir.
RUBYS bayilik almak için gereken yatırım miktarı seçilen yatırım natifine ve bazı faktörlere göre değişkenlik gösterebildiğinden marka ile görüşülerek en doğru bilgiler elde edilebilmektedir.
RUBYS yurt içi ve yurt dışında bayilik almak isteyen girişimcilerinden şu an için herhangi bir isim hakkı talep etmemektedir.

Hedef Bölgeler : TÜM TÜRKİYE VE AVRUPA

İsim Hakkı Bedeli : - - TL

Girişimcide Aranan Özellikler : RUBYS bayilik verdiği girişimcilerin yeterli finansal yapıya ve marka ile eş zamanlı gelişim göstermeye uygun organizasyon yapısına sahip olmasını ön koşul olarak sunmaktadır.
Girişimcinin, mağazacılık ve perakende tekstil ürünleri satışında tecrübeli olunması koşulu bulunmaktadır.

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefonla bilgi-Ön görüşme-Yer seçimi

Rubys Giyim Bayilik Ürün/Konpset

Spor giyim

Rubys Giyim Bayilik Kazanç Tablosu

Yatırımın Tahmini Geri Dönüş Süresi : 0 - 0 Ay

Girişimciye Verilen Destekler : Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : RUBYS Bayilik Avantajları

RUBYS bayilik alan girişimciler markanın üretim stratejilerinin avantajlarını yaşayarak geniş ve dinamik bir kitleye hitap edebiliyor. Markanın ürünlerinin kalitesinin haricinde yıllardır edindiği marka bilinirliği de bayilerinin kazançlarını arttırıyor. Ürünlerin satış fiyatı uygunluğu ile tercih edilen bir marka olmanın avantajını yaşıyor.

Ayrıca tüm ürünlerde 1 yıl Garantili satışları ile Marka kategorisinde tek olmanın avantajını sunuyor.

Rubys Giyim Bayilik İletişim Bilgileri

İgili: Ahmey bey

M..Nesih Özmen Mh.Kasım sk.no:42 MERTER Güngören/İstanbul

Rubys Giyim Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 0
Son 15 Gün 0
Son 30 Gün 0
Toplam Başvuru 50

Bayilik / Franchise Bilgi Başvuru Formu

Giyim Kategori Sponsoru

teknolog