mikrofiber bez bayiliği pizza bayiliği
Dönerci Bayiliği
bujiteri Bayiliği

Prosis Bina Yönetimi Bayilik  

Prosis Bina Yönetimi Bayilik
 • Güncellenme 14 Mart 2018
 • Başvuru 0
 • Okunma 3126
İşin Özeti
 • Gerekli Sermaye10.000-100.000 - TL
 • İsim Hakkı Bedeli5.000-70.000 - TL
 • Yatırım Geri Dönüşü3 - 30 Ay
 • Şube Sayısı1
 • Ortalama Kar Marjı3.000-10.0

Prosis Bina Yönetimi Bayilik: Bina ve tesis yönetimi için hizmet sunan firma franchise vererek hizmet noktalarını arttırmak istiyor.

Yetkili Firma : Prosis Yönetim

Prosis Bina Yönetimi Bayilik Hakkında

Apartman, site ve iş merkezi gibi toplu yaşam alanlarınızı akademik eğitimli, sertifikalı alanında uzman bir ekiple '' hukuki, idari, mali ve sosyal '' yönleriyle profesyonel bir anlayışla güvenilir ve en iyi bir şekilde ''entegre hizmetler'' üreterek daha az aidat avansları ile yönetiyoruz.

Toplu yapı (apartman, site, iş merkezi vb.) yönetim kurulları, malikler genel kurullarının teveccühü ile seçilerek büyük heyecan ve fedekarlıklarla iş başına gelerek çalışmaya başlarlar. Ancak, yaptıkları bir çok hizmetin usul ve esaslarından dolayı sakinlerin eleştirisi ile karşılaşırlar...

Büyük fedekarlıklarla hizmet etmek hem de değişik olumsuzluklarla karşılaşmamak için ''Profesyonel düzeyde destek, danışmanlık veya yönetim'' hizmeti alınması kaçınılmaz halegelmektedir.

Bizi tercih ederek alacak olduğunuz Profesyonel düzeyde destek,Danışmanlık veya yönetim hizmeti ile toplu yaşam alanlarınızın hukuki yönden etkin, mali yönden güçlü, idari yönden verimli, sosyal yönden zengin ve daha yaşanılabilir olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Ürün / Hizmet Kapsamı: Yönetim Hizmeti
 • Kuruluş Yılı : 2006
 • Toplam Çalışan Sayısı: 6
 • Merkez Ülke: Türkiye
 • Toplam Şube Sayısı : 1
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 0
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 1
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 1
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 100
 • Gerekli İş Yeri Özellikleri : Franchise İlçe Standartları;

  _______________________________________________________

  - Ofis, şehrin en bilinir, ulaşımı kolay ve uygun kira maliyetleri dikkate alınarak tespit edilecek bir lokasyonda bulunmalıdır,

  - Ofis için en az 15m2 büyüklükte, tuvalet ve lavabolu olması gerekliliği bulunmalıdır,

  - Ofisin mimari konsepti PROSİS YÖNETİM tarafından belirlenir ve mimari proje bedelleri karşılanır,

  - Ofis ekipmanları, mobilyaları, baskılı dökümanlar ve diğer meteryaller PROSİS YÖNETİM markasının belirlemiş olduğu standartlarda olmalıdır,

  - Ofis ekipmanları, mobilyaları, baskılı dökümanlar ve diğer meteryaller PROSİS YÖNETİM markasından temin edilecek ve franchise bedellerine dahil olanlar ve olmayanlar ayrıca belirlenecektir,

  Franchise İlçe Standartları;

  _______________________________________________________

  - Ofis, şehrin en bilinir, ulaşımı kolay ve uygun kira maliyetleri dikkate alınarak tespit edilecek bir lokasyonda bulunmalıdır,

  - Ofis için en az 15m2 büyüklükte, tuvalet ve lavabolu olması gerekliliği bulunmalıdır,

  - Ofisin mimari konsepti PROSİS YÖNETİM tarafından belirlenir ve mimari proje bedelleri karşılanır,

  - Ofis ekipmanları, mobilyaları, baskılı dökümanlar ve diğer meteryaller PROSİS YÖNETİM markasının belirlemiş olduğu standartlarda olmalıdır,

  - Ofis ekipmanları, mobilyaları, baskılı dökümanlar ve diğer meteryaller PROSİS YÖNETİM markasından temin edilecek ve franchise bedellerine dahil olanlar ve olmayanlar ayrıca belirlenecektir.


 • Girişimcide Aranan Özellikler : PROSİS olarak girişimcilerin başarısının öncelikle kişilik özelliklerinden kaynaklandığını düşünüyoruz. Girişimcilerin işe ve insanlara yaklaşımının kişilik özelliklerinden kaynaklandığına ve işteki başarının, kişilik özelliklerinin işin gereklerine uygun olmasına bağlı olduğuna inanıyoruz. Girişimcinin riski kendisidir diye düşünüyoruz... İşini sevemeyen girişimcinin başarılı olmasını imkansız görüyoruz. Girişimcilerin kişilik özelliklerini belirlemek için geliştirilmiş testleri uzmanlarımızla uyguluyoruz.

  Kişilik testi ile 40 soruda girişimcinin hayata yaklaşımı belirleniyor. 4 farklı kişilik özelliklerinden hangisinin ne ölçüde var olduğu ölçülüyor. 40 puanın dağılımında hangi özelliklerin öne çıktığı, ne tür işlerin seçilmesi gerektiğini gösteriyor. Littauer tarafından Popüler optimist, barışçıl soğukkanlı, güçlü klorik, melankolik olarak adlandırılan kişilik özelliklerini biz konuşan, dinleyen, izleyen, yapan diye adlandırıyoruz. Konuşan iyi satıcı, dinleyen iyi yönetici, izleyen iyi planlamacı, yapan iyi uygulamacı oluyor. Bu özelliklerini kullanacağı işleri seçerse daha başarılı oluyor…

  PROSİS faktör testinde 62 soru ile karakter özelliklerinden kaynaklanan ve iç faktörler olarak anılan güç, hırs, heves özelliklerinin dağılımı ölçülüyor. Girişim isteğinin altında hırs ve heves yatıyorsa, ancak girişimi başarıya ulaştıracak güç yoksa, uzmanlarımız bunu görüyor, kişinin başarabileceği işlere girmesini, kaldırabileceği yükleri sırtlanmasını öneriyor. 6 soruda dış faktörler olarak adlandırılan sermaye, yer, iş bilgisi, iş çevresi, hazır iş, iş yapma zorunluluğu puanlanıyor. Bu faktörlerin varlığı veya yokluğu, işte sahip olunan avantajı veya alınan riski gösteriyor.

  Prosis ve Alt Markalar Franchise Danışmanlığı;

  PROSİS YÖNETİM ana markasında ve diğer alt markalarında franchise vermeden önce sizlerle uzmanları tarafından özel görüşmeler sağlamaktadır. Bu özel görüşmelerdeki esas amacın sizlerin hizmet sektöründe ve marka franchise almada ne oranda başarı sağlayacağınızı ve işe uygunluğunuzu tespit etmek olduğunu bilmenizi isteriz. Franchise talep eden adaylarımızı aynen bir franchise alan danışmanı gibi anlayışla, genel geçer bilgileri anlatmak değil, kişiye özel doğruları bulmak, birebir destek vermek. Girişimcileri bilinen yanlışlara düşmekten, aynı hataları tekrarlayıp batmaktan kurtarmak için yaparız. Her girişimcinin koşulları özeldir. Biri için karlı olan işte diğeri batabilir, birinin zarar ettiği işi diğeri kara geçirebilir. Biri için franchise almak doğrudur, diğeri için kendi markasını kurmak en iyisidir, bir başkası için hiç iş yapmamak en doğrusudur.

  1 yanlış 3 doğruyu götürmesin!

  Franchise verenlerin başarısını sağlayan 3 doğru vardır. Bunlar; doğru iş, doğru yer, doğru kişi şeklinde sıralanır. Bir iş tutmuyorsa nedeni vardır, ısrarın faydası yoktur. En iyi marka bile yanlış yerde iş yapamaz kapanır. En iyi iş bile kötü işletmecinin elinde batar. İşin şansa kalan tarafı yok, 3 doğruyu bulan kazanır.

  Franchise alan açısından franchise verenin 3 doğrusu yetmez, herkesin kendi doğrusu farklıdır. Seçtiği işin yaşam tarzına, alışkanlıklarına beklentilerine uygun olması, kendisi için en iyi seçenek olması gerekir. Yanlış işe giren işinden soğur, verimi de, geliri de düşer. Erken fark ederse devredip kurtulur, ısrar eder geç kalırsa batar. Parasını kurtarsa bile zamanını kaybeder, yine sıfırdan başlar.
 • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Bilgi, Yerinizde Ön Görüşme, Yer Seçimi, Franchise Sözleşmesi, Şube Açılışı

Bayilik yatırım bilgileri ilan tarihindeki örnek bilgilerdir. Lütfen Güncel Bayilik Fiyatını Firma Yetkilsinden Öğreniniz

Prosis Bina Yönetimi Bayilik Yatırım Bilgileri

 • Bayilik / Franchise Şartları: Franchise giriş bedeli ilçe nüfus oranınızın %10 u kadar olup, tek seferde tarafımıza yapılan ödeme ile işe başlama ve sözleşme imzalama aşamasına geçilir.

  Franchise yetki sözleşmemiz 5 yıllık olup, iki tarafın da memnun olması durumunda yeni dönem için yeniden sözleşme akdedilebilir.

  Franhise/bayilik broker eğitimlerimiz için firma ofis merkezimizde başlatılacak ve tüm eğitimler ücretsiz verilecektir.

  Franchise kurulumu için yer tespiti, ofis tasarım, ofis kurulum ekipmanları ve ofis dökümanları adetleri tespit edilerek resmi vergi kaydınızdan hemen sonra tarafınıza faturalandırma yapılır.

  Franchise ofis kurulum maliyetleri için franchise giriş bedelleriniz oranında sabit aylık taksitlendirmeler yapılır.

  Franchise/bayilik işinde aylık üretilen yönetim hizmet bedeli faturaları üzerinden %10 (%7 Royalty+%3 Reklam) oranında kar payı hesaplaması yapılacaktır.
 • Hedef Bölgeler : Tüm Türkiye İl ve İlçeler
 • İsim Hakkı Bedeli : 5.000-70.000 - TL
 • Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : 333 -
 • Minimum Şube Açılış Maliyeti : 10.000 - TL
 • Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 20.000 - TL
 • Minimum Nakit İhtiyacı : 10.000 - TL
 • Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 10.000-100.000 - TL
 • Ortalama Şube Kurulum Süresi : 30 Gün
 • Reklam Katılım Ücreti : %3
 • Gelirden Pay : %7

Prosis Bina Yönetimi Bayiliği Kazanç Tablosu

 • Ortalama Kar Marjı : 3.000-10.000
 • Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 3 - 30 Ay
 • Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam
 • Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Avrupa ülkeleri arasında oldukça yaygın olan profesyonel yönetim hizmetleri ülkemizde de her geçen gün artarak hızla büyümektedir. En gözde yatırım aracı olarak yerini koruyan gayrimenkullerin yönetimi de bu anlamda önem arz etmektedir.

  Özellikle kat maliklerinin bina yönetimlerinden hızlı bir şekilde çekilmeye başlaması yeni bir sektör olarak profesyonel konut sitesi yöneticiliğini değerli hale getirmektedir. Profesyonel konut sitesi yönetimi yatırımcılar için son derece karlı, prestijli, saygınlığı olan bir meslek grubu olmakla birlikte yeni bir işletme modeli olarak talep görmektedir.

  Sizin de bu kazanca ortak olabilmeniz ve kendi işinizi kurabilmeniz amacıyla PROSİS size önemli bir fırsat sunuyor. Portföyünde bulunan referans toplu yaşam alanlarındaki tecrübeyi ve bilgiyi sizlerle paylaşarak hayallerinize ulaşmanızı sağlıyor.

  Ulusal bir yönetim firması sahibi olarak, sadece Türkiye’ nin seçkin yönetim firmasının bir parçası olmakla kalmaz, benzeri olmayan PROSİS YÖNETİM eğitimlerinin, teknolojik alt yapısının, etkinliklerin ve iletişim ağının avantajlarını da kullanırsınız.

  Her PROSİS ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir. Franchise aldığınızda ilçe, il veya bölgedeki tek yetkili siz olursunuz. Belirli konsepte uyan tam donanımlı, web tabanlı özel yönetim ve ön muhasebe yazılım teknolojisiyle donanmış ofisiniz ve PROSİS Akademi'de eğitimlerini almış Profesyonel Konut Sitesi Yöneticileri ile faaliyetlerinize güvenle başlarsınız…

Prosis Bina Yönetimi Bayilik İletişim Bilgileri

 • İlgili Kişi : Yüksel Karadeniz
 • Adres : Adalet Mah. Anadolu Cad. No: 41 K: 10 Megapol Tower Bayraklı / İzmir
 • Telefon : 0850 304 0 800

Bayilik Başvuru Formu

Ad / Soyad

Telefon

E-Posta

Bayilik İstenen İl / İlçe

Sizi Aramaları İçin En Uygun Zaman

Mesajınız

Güvenlik Sorusu: Aşağıdaki alana yılın ilk ayını yazınız (o..k)

Başvuru İstatistikleri
 • Dün0
 • Son 7 Gün0
 • Son 15 Gün0
 • Son 30 Gün0
 • Toplam Başvuru0
Diğer Kategori Sponsoru
reklam verin
teknolog Dönerci bayilik
 • helal çiğköfte bayilik
 • bujiteri bayiliği
 • perra çiğköfte bayiliği
 • reklam
pizzacı bayilik
bujieri bayilik