mikrofiber bez bayiliği
bujiteri bayilik
dastini bebe market bayiliği

Pizzabulls Bayilik  

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Restorant Bayilik

Pizza Bayilik

0 Başvuru

21338 Okunma

Güncellenme: 25 Ocak 2016

Pizzabulls Bayilik Bilgileri

Pizzabulls Bayilik

Pizzabulls Bayilik : 2006 yılında kurulan pizza markası bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

2006 yılında %100 yerli sermaye ve öz kaynaklarımızla ilk şubemizi açtık.Değişmeyen lezzet,standartlar ve sektöre kattığımız ilk uygulamalarla büyümemizi gerçekleştirdik.Bütün büyümemizi kendi sermayemizle gerçekleştirirek uluslararası firmalarla rekabet etmekteyiz.

Ürün / Hizmet Kapsamı: Pizza Restoranı

Kuruluş Yılı : 2006

Toplam Çalışan Sayısı: 600

Merkez Ülke: Türkiye

Şube Sayısı : Toplam 42 Merkeze Ait : 5 Franchise / Bayi : 37 Son 1 Yılda Açılan : 18 Hedeflenen : 60 (2016 yıl sonu hedefi)

Pizzabulls Bayilik Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Şartları: Açılacak Pizzabulls restoranları yaklaşık 100-120 metrekare arasında olmalıdır. AVM içleri yada yüksek kiralı lokasyonları tercih etmemekteyiz.
Restoranlar A’dan Z’ye anahtar teslim olarak bizim tarafımızdan yapılmakta ve yaklaşık inşaat süresi 25-30 gün arası sürmektedir.İnşaat aşamasında ekipman yerleşimleri ve dizaynları operasyonu kolaylaştıracak şekilde tasarlanmaktadır.
İşletmecilerimiz ve restoranda çalışacak personel, inşaat aşamasında belirlediğimiz restoranlarda eğitim almaktadırlar.Açılış aşamasında ve daha sonra şubelerde eğitim desteğimiz devam etmektedir

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Açılacak Pizzabulls restoranları yaklaşık 100-120 metrekare arasında olmalıdır. AVM içleri yada yüksek kiralı lokasyonları tercih etmemekteyiz.Kiralanacak yerde baca problemi olmaması gerekmektedir.

Hedef Bölgeler : İstanbul,Tekirdağ,Edirne,Bursa,Ankara,İzmir,Balıkesir,Kütahya,Bilecik,Bolu başta olmak üzere Türkiyenin her noktasında bulunmak hedefimiz...

Ortalama Şube Kurulum Süresi : 25-30 gün

Reklam Katılım Ücreti : Yok

Gelirden Pay : 4 Royalty bedeli

Girişimcide Aranan Özellikler : Pizzabulls olarak girişimcimizin işbaşında durarak,işiyle ilgilenmesi en önemli tercihimizdir.

Pizzabulls Bayilik Kazanç Tablosu

Ortalama Kar Marjı : 20-25

Yatırımın Tahmini Geri Dönüş Süresi : 0 - 0 Ay

Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

Pizzabulls Bayilik İletişim Bilgileri

İgili: Zeynel Akyol

Şerifali Mahallesi Bayraktar Bulvarı Beyan Sokak No:4 Ümraniye

0216 533 7575 / 0530 773 7523

Pizzabulls Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 0
Son 15 Gün 0
Son 30 Gün 0
Toplam Başvuru 0

Restorant Kategori Sponsoru

reklam verin
teknolog