mikrofiber bez bayiliği
bujiteri bayilik
dastini bebe market bayiliği

Paketiniz Kurye Yazılımı  

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Kargo / Kurye Bayilik

0 Başvuru

154 Okunma

Güncellenme: 30 Mayıs 2024

Paketiniz Kurye Yazılımı Bayilik Bilgileri

Paketiniz Kurye Yazılımı Bayilik

Paketiniz Kurye Yazılımı: geliştirdiği yazılım ile kurye ve lojistik ağı kurmayı hedefleyen firma bayilikler veriyor

Paketi̇ni̇z markası ile Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine verdiği bayilikler ile ülke genelinde kurye hizmeti ve lojistik ağı kurmayı hedefleyen Primefex Lojistik, girişimcilere ve kendi işini kurmak isteyen herkese yüksek gelirli bir iş kurma fırsatı tanıyor.

Ürün / Hizmet Kapsamı: KURYE YAZILIMI HİZMETİ

Kuruluş Yılı : 2019

Toplam Çalışan Sayısı: 11

Merkez Ülke: Türkiye

Şube Sayısı : Toplam 9 Merkeze Ait : 2 Franchise / Bayi : 7 Son 1 Yılda Açılan : 7 Hedeflenen : 80

Paketiniz Kurye Yazılımı Bayilik Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: Bayi Yönetim Paneli
Gelişmiş bayi yönetim panelimiz ile kuryelerinizi harita üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz. İşletmelerinizin oluşturduğu paketleri anlık olarak gözlemleyebilir ve kuryelere otomatik olarak paket atamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Dilerseniz paketlerinizi manuel olarak da kuryelerinize atayabilirsiniz. Anlık olarak paket atamalarının mesafesini değiştirebilir, kuryelere bir paketin kaç saniye boyunca sorması gerektiğine kadar ince detaylarla ayarlamalar yapıp bölgenizi daha verimli hale getirebilirsiniz.
Kurye ve işletmelerinizin günlük, haftalık ve aylık olarak kaç paket attığını, siparişlerin toplam tutarlarını inceleyebilirsiniz. Profesyonel iptal sistemi ile işletmelerinizin iptal isteklerini bedelli veya bedelsiz olarak yönetebilirsiniz. Geçmiş siparişleri inceleyerek hangi işletmenin hangi paketini hangi kuryenizin attığını görebilir ve sorunlara anlık çözümler üretebilirsiniz.
Bölgenizdeki işletmeleri işletme ekle butonu ile kolayca sisteme ekleyebilir ve Entegrasyon ayarlarını ekibimizin desteği ile kolayca yapabilirsiniz. Aynı şekilde işe yeni başlayan kuryenizi kolayca sisteme dahil edebilir ve hızlıca sahada aktif edebilirsiniz.
Siparişlerin hangi kuryede olduğunu, ilgili kuryenin siparişi ne zaman teslim aldığını, teslim alma süresini ve paketin kuryenin üzerinde geçirdiği zamana kadar tüm ayrıntılı bilgileri tek bir ekranda görebilirsiniz.

İşletme Yönetim Paneli
İşletmeleriniz kolaylıkla paketlerini sisteme girebilir ve tek bir buton ile kurye çağırma işlemini yapabilirler. Pazar yeri entegrasyonları ile gelen siparişler otomatik olarak sisteme düşer ve işletmecinize ek yük oluşturmazsınız. Adres kayıt sistemi ile bir kere girilen müşteri adresi sisteme kaydolur ve birdahaki sefere sadece telefon numarası girerek müşterileri hızlıca ekleyebilirler.
İşletmeleriniz istatistik bölümünden günlük, haftalık ve aylık paketlerini diledikleri zaman inceleyebilirler. Kolay yönetim ve bulut tabanlı sistem ile her bilgisyardan, tabletten ve telefondan yönetimi sağlayabilirler.
Kurye çağırma işleminden sonra paketin atandığı kuryenin adını, telefon numarasını ve işletmeye tahmini varış süresini görebilirler. Böylelikle işletme ve kuryeleriniz arasında iletişim kesisiz devam eder.

Kurye Mobil Uygulaması
Kuryeleriniz sisteme düşen paketleri inceleyebilir ve işletmelerden gelen paketleri belirledikleri zaman dilimini seçerek kabul edebilirler. Kabul ettikleri paketler için tek tıkla işletmeyi mobil uygulama üzerinden arayabilir ve aynı zamanda paketin gideceği müşteriyi de entegrasyon farketmeksizin tek tıkla arayabilirler.
Gelişmiş istatistik ekranı ile gün içerisinde anlık veya haftalık veya aylık olarak inceleyebilirler. Gün içerisinde kaç tane nakit kaç tane online ve kaç tane kredi kartı işlemi aldıklarını kolayca inceleyebilirler.
Sisteme girmek için Sipariş Almayı Aç butonuna basarak kolayca paket almayı başlatabilirler. Sipariş Almayı Aç butonuna bastıktan sonra gerekli güvenlik önlemlerini aldığına dair hatırlatıcı ekran sayesinde bayi yetkiliisi olarak sizlerin sorumluluğundaki kuryelerin daha güvenli çalışmaları sağlanabilmektedir. Kuryeler üzerlerine atanan siparişin kaç dakika önce hazırlanmaya başladığını, siparişi veren işletme bilgisini, siparişin tahmini hazırlanma süresini ve siparişin hangi adrese teslim edileceği bilgisini görebilirler.

Yazılım Paket Atama Süreci
Bölgenizdeki bir işletme sisteme paket girdiğinde ve kurye çağır işlemi yaptıktan sonra paket sistemdeki en yakın kuryeyi aramaya başlar. En yakındaki kurye siparişi görmez veya reddederse paket bir diğer kuryeye gönderilir. Bu şekilde bütün kuryeleri gezdikten sonra hiç bir kurye kabul etmezse paket sistemdeki tüm kuryelerin görebileceği havuza düşer. Bu noktada ister siz bayi yetkilisi olarak paketi manuel atayabilirsiniz istersenizde boşa çıkan bir kuryenin paketi teslim almasını bekleyebilirsiniz. Bu aşamada ilgili paketin hangi kuryelere sorulduğunu, kimlerin reddettiğini, kimlerin siparişi görmediğini kolayca inceleyebilirsiniz.

Yönetimi profesyonel olan yazılımımızla tüm sahanızı kolayca yönetebilirsiniz. Bunun için hiçbir kurulum veya isim hakkı bedeli ödemeniz gerekmez.

7/24 hizmet veren ekibimizle tüm sistemsel sorunlarınıza acil çözümler üretilir ve bölgenizdeki iş akışınız asla aksamaz.

Entegrasyon ücreti yok
Otomatik atama var
7/24 Personel desteği var
Profesyonel yazılım desteği var

Bayilik / Franchise Şartları: Kendi bölgenizde bölge koruması avantajı ile ileri düzey atama algoritmasına sahip yazılımımız ile kendi işinizi kurabilirsiniz. Genişleyen paket taşıma pazarında siz de kendi yerinizi alın Doğru bir yazılım ve doğru bir ekip ile kendinizi geleceğe taşıyın. Bölgenizde bulunan restoran ve kafe gibi işletmelere paket servis için elinizdeki kurye ağı ile güçlü yazılımımızı birleştirerek profesyonel düzeyde hizmet verebilirsiniz.

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Homeoffice Çalışma İmkanı

Hedef Bölgeler : Adana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kilis Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Şanlıurfa Siirt Sinop Sivas Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak

İsim Hakkı Bedeli : 30000 - TL

Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 30000 - TL

Reklam Katılım Ücreti : 10

Gelirden Pay : Paket Başı Ücret

Girişimcide Aranan Özellikler : - Kurye sektöründe deneyim sahibi olmak.
- Kendi bölgesinde kurye ağını oluşturmuş olmak.
- Bölgesinde restoran kafe vb. işletme türlerinde geniş portföye sahip olmak.
- Sorun çözme ve iletişim yeteneği gelişmiş olmak.

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : 1- Telefon Görüşmesi
2- Online Toplantı
3- Saha Çalışması
4- Bayi Paneli Kurulumu ve Sözleşmeler
5- İşletme ve Kuryelerin Panele Eklenmesi
6- İşleyişin Başlaması

Paketiniz Kurye Yazılımı Bayilik Kazanç Tablosu

Ortalama Kar Marjı : 70.000

Girişimciye Verilen Destekler : Eğitim Desteği , Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Sadece 30.000 TL başlangıç sermayesi ile aylık 200.000 TLye kadar kazanç elde etme imkanı
Son 1 yılda hızla büyüyen paket servis ağına 1 ay içerisinde dahil olma imkanı
7/24 Personel desteği
Profesyonel yazılım hizmeti
Sektörde deneyimli ekipler ile işinizin ihtiyacını karşılayacak gerekli mali tablo desteği

Paketiniz Kurye Yazılımı Bayilik İletişim Bilgileri

İgili: İlkay YILDIZ

Körfez mahallesi Çilingiroğlu Caddesi No:47/A Atakum/SAMSUN

Paketiniz Kurye Yazılımı Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 0
Son 15 Gün 0
Son 30 Gün 0
Toplam Başvuru 0

Bayilik / Franchise Bilgi Başvuru Formu

Kargo / Kurye Kategori Sponsoru

teknolog