mikrofiber bez bayiliği
waffle bayiliği
iş fikirleri 2023
ice berry franchise

Nano-Grip Kaymaz Zemin Sistemleri Bayilik Veriyor  

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Yapı Malzemesi Bayilik

Nano Yüzey Kaplama Bayilik Kaymaz Zemin Kaplama Bayilik Home Ofis İşler Bayilik

0 Başvuru

19293 Okunma

Güncellenme: 23 Kasım 2014

5000 TL - 5000 TL

Nano-Grip Kaymaz Zemin Sistemleri Bayilik Bilgileri

Nano-Grip Kaymaz Zemin Sistemleri Bayilik

Nano-Grip Kaymaz Zemin Sistemleri Bayilik : Nano teknolojik kaymaz zemin sistemleri çözümleri sunan firma bayilik veren firmalar arasında.

2010 yılında İstanbul'da faaliyet gösteren firmamız 2012 yılında Amerika merkez firması Apllied Nano-Concepts'in nano teknoloji ağırlıklı ürünler üretmeye başlaması üzerine NANOGRIP adıyla taş yüzeylerde (seramik, granit, beton, mermer, traverten, v.s. gibi) kaymaz zemin sistemi uygulamaları yapmaya devam etmektedir. Yeni geliştirilen ürünlerle de ahşap, cam, parke, epoksi, farklı yat güverteleri gibi her türlü ortamda ıslak ve kuru zeminde kaymaya engel olur.
Nano-Concepts Türkiye, ileri teknolojinin verdiği destekle Türkiye'de eşi benzeri olmayan, patentli ürünüyle, uygulanacak yüzeyin renginde, parlaklığında/matlığında ve yüzeyin görünümünde hiç bir değişiklik yapmadan AB normlarında kaymazlık sağlar(bkz 0,5 cof). İş güvenlik ve erişilebilirlik(engelliler) kanunundaki standartlara uygun hale getirilerek teslim edilen ürün, yüzeyde kesinlikle kir tutmaz, hiç bir dış etkenle çıkmaz, soyulmaz ve leke tutmaz ve sertifikalandırılır. Kaplama ürün olmadığı için yüzeyden çıkması söz konusu olamaz, ürün kimyasal tepkimeye girdikten sonra yüzeyden arındırılır. Yüzey doğal haline sürtünme katsayısı yükselmiş olarak döner. Deterjan, çamaşır suyu, kezzap yada tuzu ruhu gibi ürünlerden, fırça makinalarından etkilenmez. Uygulanan yüzeyler ömür boyu etki eder.
Nano-Concepts Türkiye, İstanbul, Ankara ve Muğla merkezleriyle Türkiye geneline hizmet vermekte olup bayi ağlarıyla daha hızlı servis vermek için çalışmalar yapmaktadır.

Ürün / Hizmet Kapsamı: İnşaat, Yapı Malzemeleri, OSGB, Temizlik Firması, Havuz İmalatı

Kuruluş Yılı : 2010

Merkez Ülke: ABD

Şube Sayısı : Toplam 3 Merkeze Ait : 3 Franchise / Bayi : 1 Son 1 Yılda Açılan : 1 Hedeflenen : 60

Nano-Grip Kaymaz Zemin Sistemleri Bayilik Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Şartları: Bölgeye ve alınacak eğitime göre 3 farklı tarzda bayiilik veya franchising vereceğiz.

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Home ofis veya küçük bir ofis başlangıç için yeterli olacaktır.

Hedef Bölgeler : Bursa, Samsun, Adana, Kocaeli, Denizli, İzmir, Konya

İsim Hakkı Bedeli : 5000 - TL

Minimum Şube Açılış Maliyeti : 5000 - TL

Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 5000 - TL

Minimum Nakit İhtiyacı : 5000 - TL

Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 5000 - TL

Ortalama Şube Kurulum Süresi : 1 hafta

Reklam Katılım Ücreti : aylık 300TL

Gelirden Pay : anlaşmaya göre değişecek

Girişimcide Aranan Özellikler : Bulunduğu bölgedeki firmaları tanıma ve iyi iletişim içinde olması çok önemli.

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefonla Bilgi Ön Görüşme Yer SeçimiFranchise SözleşmesiKurulum

Nano-Grip Kaymaz Zemin Sistemleri Bayilik Ürün/Konpset

Nano-Grip Zemin Kaymazlık Sistemleri Degreaseall - Ağır Kir çıkarıcı NanoShield - Anti Bakteriyel

nano grip kaydırmaz zemin bayilik

1- Ürün kaplama mıdır? Kaç sene dayanır?

Ürün kesinlikle bir kaplama değildir! Bu yüzden yüzeyden çıkması söz konusu olamaz. Zemin patentli ürün NanoGrip aktivatör ile tepkimeye girer ve NanoGrip Nötrleştirici ile tepkime durdurulur. Aktivatör, nötrleştirici ile su veya tuza dönüştürülerek temizlenir. Yüzeyde, zararsız olsa bile ne su ne de tuz artığı bırakılır, temizlenir. Kaplama bir ürün olmadığı için ömür boyu yüzeyde kalır. Kullanım alanına göre 2 ila 10 yıl arası sertifikalandırılır. 

2- Zemin uygulama yapıldıktan kaç saat yada gün sonra kuruyor ve kullanıma açılıyor? Uygulanacak alan ne kadar süre için kullanıma kapatılıyor?

Uygulama yapılan yüzeyde, NanoGrip ortalama 30 dakika kurumadan bekletilir ve temizlendikten hemen sonra kullanıma açılır. Kaplama bir ürün olmadığı için uzun süre kemikleşmesini beklemek zorunda kalınmaz. Uygulama yapılacak alan en fazla 1 saat kapatılır ve 1 saat sonunda kullanıma açılır.(Alanın büyüklüğüne göre değişebilir, bu süre 100 m2 için ortalama bir süredir)

3- Uygulamadan sonra yüzey kir, leke yada pislik tutar mı? 

NanoGrip, uygulama yapılacak yüzeyin üzerinde var olan mikroskopik delikleri çoğaltma mantığıyla çalışır. Bu durumda mevcut taş yüzey kir yada leke tutmuyorsa uygulamadan sonra da yüzey kir tutmayacaktır. Mevcut yüzey de hiç bir değişim olmayacaktır.

4- Sadece ıslak yüzeylerde mi uygulanır? Mutfak, restoran gibi yağlı zeminlerde de etki eder mi?

Müşterilerimizin %60'ı yağlı yüzeylerde bu ürünü kullanmaktadır. Bu alanlarda daha sert bir dozaj uygulamasıyla 0.5 cof - 0.6 cof olan AB ve ABD standartlarını 1,00 cof'a çıkararak yağlı yüzeylerde kayma riskini ortadan kaldırıyoruz.

5- Deterjan yada temizlik kimyasallarıyla yüzeydeki uygulama bozulur mu?

NanoGrip asidik bir tepkimedir. Daha önce de belirttiğimiz gibi yüzeydeki mevcut delikleri çoğaltarak, yüzeyin dokusunu değiştirmeden sürtünme katsayısını arttıran patentli çok özel bir buluştur. Kaplama bir ürün olmadığı ve yüzeyde suni bir kaymazlık sağlamadığı için hiç bir kimyasal ürün bozamaz. Eğer kullandığınız kimyasallar mevcut yüzeye zarar vermiyorsa NanoGrip'e etki etmesi imkansızdır. Yüzeyde ürün olmadığı ve taşın doğal yapısı kaldığı için bir kimyasalla çıkması mümkün değildir!

6- Özel bakım yada kimyasalla korunması gerekir mi?

İyi kalitede bir temizlik ürünüyle temizlenen yüzeyler, fırça makinasıyla temizlenen yüzeyler ömür boyu etkisini gösterecektir. Yüzeyde artık bırakacak kötü kalitede kimyasallar ise her yüzeyde kaymaya neden olur. Bu yüzeylerin durulanması kaymayı önleyecektir. Yağlı yüzeyler daha titiz temizlik ve fırça yada fırça makinasıyla temizlik yapılması uygulamanın etkisini ilk günkü gibi sürdürecektir.

7- Uygulama sonrası verilecek sertifika bizi tazminat davalarına karşı korur mu?

Ülkemizde İş Güvenliği Kanunları ve Erişilebilirlik kanunları AB normlarına uygun olarak düzenlenmiş ve düzenlenmeye devam etmektedir. 2015'te başlayacak süreçte Erişilebilirlik Kanunu(Engelliler için) ile İş Güvenliği Kanunu gibi para cezası ve kapatmaya gidecek cezai işlemlere başlanacaktır. Kanunlarda ıslak ve kuru zeminde kaymazlık olarak belirtilen maddeler konusunda hukuki işlemler başlatıldığında zeminde daha önceden kaymazlık sağlandığı tarafımızdan verilen sertifika ile ispatlanmaktadır. Ancak her ürün NanoGrip gibi ömür boyu etkili olmayıp zamanla çıkmaktadır yada yetersiz kalmaktadır. Kötü bir ürünle yaptığınız uygulama OSGB firmaları yada İş Güvenlik Müfettişleri tarafından ölçülerek yetersiz olduğu ortaya çıkıp cezai işlemlere maruz kalabilirsiniz. Bu yüzden yaptığınız uygulamaların sonucunun en az 0,5 cof olması gerektiğini bilmeniz gerekir. Bu sizi kanunlara uygun hale getirecek, hukuki cezalardan uzak tutacaktır.

8- Zemindeki kayma riski ve kaymazlık ölçülebilir mi?

Kaymazlık ölçümü özel cihazlarla yapılmakta olup, cof değerleri kanunda belirtilmemesine rağmen sürtünme katsayısında AB normlarının geçerli olacağı bakanlık yetkililerince açıklanmış ve en kısa sürede torba yasa ile kanunlar da bu katsayıların yer alacağı ifade edilmiştir. Olası hukuki işlemlerde AB normlarında belirtilen standartların temel alınacağı yine bakanlık yetkilileri tarafından vurgulanmıştır. Bu uygulama ile farklı bakanlıklardan farklı kanunlar ile çıkabilecek standartların hepsine karşı önlem alınmış olur. Nano-Concepts Türkiye bu ölçümleri uygulama yapılacak firmalar için ücretsiz olarak yapmaktadır.

Nano-Grip Kaymaz Zemin Sistemleri Bayilik Kazanç Tablosu

Ortalama Kar Marjı : 100

Yatırımın Tahmini Geri Dönüş Süresi : 1 - 1 Ay

Girişimciye Verilen Destekler : Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Bölge Koruması, Ortak Reklam

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Türkiyede eşi ve benzeri olmayan patentli ürünün rakibi bulunmamaktadır.

Nano-Grip Kaymaz Zemin Sistemleri Bayilik İletişim Bilgileri

İgili: Murat Ersan

Ihlamurdere cad. Şair Veysi sok. Ömer Lütfi apt. No:12/1 Beşiktaş-İstanbul

Nano-Grip Kaymaz Zemin Sistemleri Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 0
Son 15 Gün 0
Son 30 Gün 0
Toplam Başvuru 0

Bayilik / Franchise Bilgi Başvuru Formu

Yapı Malzemesi Kategori Sponsoru

reklam verin
teknolog