mikrofiber bez bayiliği
bujiteri bayilik
dastini bebe market bayiliği

Nacaroğlu Baklavaları Bayilik  

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Cafe/Tatlı/Pasta Bayilik

Baklava Bayilik Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

49 Başvuru

28371 Okunma

Güncellenme: 09 Eylül 2019

40000 TL - 213000 TL

Nacaroğlu Baklavaları Bayilik Bilgileri

Nacaroğlu Baklavaları Bayilik

Nacaroğlu Baklavaları Bayilik: Gaziantep merkezli firma bayilik veren firmalar listemizdeki baklavacılar bölümünde yerini aldı.

Nacaroğlu Baklavaları, Gaziantep’in usta baklavacılarından yetişip profesyonel kadrosuyla 2012 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Müşterilerini misafir ağırlama prensibiyle karşılayan Nacaroğlu bu şekilde ilkelerini kabul edebilecek bayilerle çalışmayı hedeflemektedir. Nacaroğlu Baklavaları Gaziantep merkez olmak üzere Türkiye geneline şimdilik 10 bayisi, Avrupa’da; Fransa ve Bulgaristan olmak ülkesi olmak üzere iki bayisiyle şubeleşerek hizmet vermeye devam etmektedir. Doğru, kaliteli ürünü, dürüst ve ahlaki ticari değerleri üzerinden sunmaya çalışan Nacaroğlu Baklavaları güler yüz ve özverisiyle her zaman daha ilerisi için çalışmaktadır

Ürün / Hizmet Kapsamı: Gida-Pastane-Baklava

Kuruluş Yılı : 2012

Toplam Çalışan Sayısı: 102

Merkez Ülke: Türkiye

Şube Sayısı : Toplam 10 Merkeze Ait : 2 Franchise / Bayi : 6 Son 1 Yılda Açılan : 3 Hedeflenen : 2020-20

Nacaroğlu Baklavaları Bayilik Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Şartları: Teminat mektubu,2019 sürecinden yeni FRANCHİSE başvurularında FRANCHİSE bedeli alınmayacak.
FRANCHİSE SİSTEMİNDE NEDEN NACAROĞLU?
Kar marjı yüzde 30lara varan Nacaroğlu, gıda sektörünün en gözde yatırım araçlarından. Nacaroğlu, markası ile ilk olarak Gaziantepte şube ile yola çıkan ve kullandığı farklı teknik, özel olarak üretilen baklava çeşitleri ve yöresel lezzetleri ile kısa zamanda herkes tarafından benimsenmiştir. Gaziantepte büyümeye başlayan Nacaroğlu, Franchise sistemiyle Türkiyenin tüm şehirlerine yayılmayı planlamaktadır.

Nacaroğlu, franchising koşulları ile yatırımcısına büyük kolaylıklar sağlıyor. Ekonomik yatırım şartları, gıda sektörüne adım atmak isteyen girişimcileri Nacaroğlu, baklavayı tercih etmelerini sağlıyor. Nacaroğlu, yeniliklere açık kimliğinin bir parçası olan geniş vizyonu ve baklavada tüm şubelerinde aynı standardı yakalama amacı ile kendi bünyesinde araştırma geliştirme kadroları kurmuştur. Yine değerli müşterilerine en kaliteliyi sunmak için tüm hammaddeleri kendi kontrolünde tedarik etmektedir. Profesyonel yönetimi, tecrübeli kadrosu, kurumsal yapısı ile yatırımcıya güven teşkil eden marka, oldukça karlı bir iş olanağı sunuyor.

Geleneksel lezzetimiz olan baklavayı Nacaroğlu, adıyla özdeşleştirerek sevilerek tüketilen bir ürün haline getirmektir. Uzun çalışmalar sonucu oluşturulan know-howını yatırımcısı ile paylaşarak birlikte hızlı ve sağlıklı büyüyor. Yatırımcıdan beklenen markanın değerlerinin korunması ve geliştirilmesi noktasında birlikte hareket etmek… Gıda sektörünün gerektirdiği uzun çalışma saatlerine uyum sağlamak, markanın olmazsa olmazları hijyen, sağlıklı hammadde ve ürünler, müşteri memnuniyeti gibi standartlara riayet de olmazsa olmazlar arasında.

Nacaroğlu, bayilik sözleşmesi imzaladığı andan itibaren yatırımcının üzerinden desteğini çekmiyor. Verdiği destekler arasında, tüm personelin temini, eğitimleri, tüm sarf malzemelerinin temini, yıl boyu devam eden reklam ve PR çalışmaları bulunuyor. Nacaroğlu, sürekli gerçekleştirdiği denetlemelerle tüm şubelerinde kalite standardını aynı düzeyde tutuyor.

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Kiosk ,Butik ve Mağaza olmak üzere 3 konseptte çılmaktadır.
Kiosk: AVM içinde
Butik: En işlek yerler ve yayaların yoğun olduğu lokasyonlar
Mağaza:Araç trafiğinin yoğun olduğu ve park edilebilir lokasyonlar

Hedef Bölgeler : Türkiye/ Avrupa

İsim Hakkı Bedeli : 0 - TL

Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : 2500 -

Minimum Şube Açılış Maliyeti : 40000 - TL

Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 213000 - TL

Minimum Nakit İhtiyacı : 40000 - TL

Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 40000 - TL

Ortalama Şube Kurulum Süresi : 1 ay

Reklam Katılım Ücreti : yok

Gelirden Pay : yok

Girişimcide Aranan Özellikler : Nacaroğlu Baklavaları, Gaziantep’in usta baklavacılarından yetişip profesyonel kadrosuyla 2012 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Müşterilerini misafir ağırlama prensibiyle karşılayan Nacaroğlu bu şekilde ilkelerini kabul edebilecek bayilerle çalışmayı hedeflemektedir. Nacaroğlu Baklavaları Gaziantep merkez olmak üzere Türkiye geneline şimdilik 10 bayisi, Avrupa’da; Fransa ve Bulgaristan olmak ülkesi olmak üzere iki bayisiyle şubeleşerek hizmet vermeye devam etmektedir. Doğru, kaliteli ürünü, dürüst ve ahlaki ticari değerleri üzerinden sunmaya çalışan Nacaroğlu Baklavaları güler yüz ve özverisiyle her zaman daha ilerisi için çalışmaktadır

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Franchise İşleyiş Süreci

Başvuru Web sitemizde bulunan Franchise ön başvuru formunun online olarak doldurabilir
ya da, 05448905684ve 0850 888 26 27 numaralı telefonla franchise departman yetkilisi ile görüşebilirsiniz.
• Başvuru Değerlendirme
• Randevu ve Tanışma
• Lokasyon ve Emlak Değerlendirme
• Fizibilite Çalışması ve Sunulması
• Emlak Kiralama
• Franchise Sözleşmesinin İmzalanması
• Röleve, Proje Çizimi ve Fiyatlandırma
• Eğitim ve Personel
• Reklam ve Pazarlama Faaliyetleri
• Mağaza Açılış

Nacaroğlu Baklavaları Bayilik Ürün/Konpset

Nacaroğlu Baklavaları Bayilik Kazanç Tablosu

Ortalama Kar Marjı : 40

Yatırımın Tahmini Geri Dönüş Süresi : 18 - 24 Ay

Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Nacaroğlu Baklavaları, Gaziantep’in usta baklavacılarından yetişip profesyonel kadrosuyla 2012 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Müşterilerini misafir ağırlama prensibiyle karşılayan Nacaroğlu bu şekilde ilkelerini kabul edebilecek bayilerle çalışmayı hedeflemektedir. Nacaroğlu Baklavaları Gaziantep merkez olmak üzere Türkiye geneline şimdilik 10 bayisi, Avrupa’da; Fransa ve Bulgaristan olmak ülkesi olmak üzere iki bayisiyle şubeleşerek hizmet vermeye devam etmektedir. Doğru, kaliteli ürünü, dürüst ve ahlaki ticari değerleri üzerinden sunmaya çalışan Nacaroğlu Baklavaları güler yüz ve özverisiyle her zaman daha ilerisi için çalışmaktadır
Not: fotoğraflar Erol Bey’e gönderilmiştir.

Nacaroğlu Baklavaları Bayilik İletişim Bilgileri

İgili: Burak Ertekin

GAZİANTEP MERKEZ MAĞAZA Küsget San. Sit. A Böl. F Blok Sosyal Tesisi No:3 Şehitkamil/GAZİANTEP

Nacaroğlu Baklavaları Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 0
Son 15 Gün 1
Son 30 Gün 2
Toplam Başvuru 49

Bayilik / Franchise Bilgi Başvuru Formu

Cafe/Tatlı/Pasta Kategori Sponsoru

teknolog