mikrofiber bez bayiliği
waffle bayiliği
iş fikirleri 2023
ice berry franchise

Mobicaps Mobil Aksesuar Bayilik  

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Diğer Bayilik

Cep Telefonu Bayilik Veren Firmalar

2 Başvuru

6121 Okunma

Güncellenme: 05 Mart 2018

60000 TL - 70000 TL

Mobicaps Mobil Aksesuar Bayilik Bilgileri

Mobicaps Mobil Aksesuar Bayilik

Mobicaps Mobil Aksesuar Bayilik : Cep telefonları için aksesuar satışı yapan firma bayilikler vererek satış noktalarını arttırmak istiyor.

Hakkımızda

Satın alma sürecindeki kurgunun nev-i şahsına münhasır olması ve self servis satışa uygun olmayıp tıpkı tekstilde olduğu gibi ilgi yoğun beğendirme öncelikli ve çeşitlilik gerektirmesi, mobil aksesuar sektöründe büyük elektronik perakendecilerin yanı sıra butik aksesuar mağazalarını ihtiyaç haline getirmiştir.

Bu ihtiyaçtan hareketle, 2014 yılı sonunda Kılıf&Kılıf markasıyla Konya Kipa Avm'de küçük şık bir dükkanla başladığımız mobil aksesuarlar mağazacılığı serüvenimiz 2016 yılı içerisinde Konya Kule Site Avm'de yine Kılıf&Kılıf tabelasıyla ikinci şubemiz olarak devam etmiştir. Konsept olarak planlanıp açılan KuleSite mağazamızın ardından ilk kiosk şubemizi Aksaray Efor Avm'de yine 2016 Kasım ayında hizmete açarak üç şube sayısına ulaştık. Yeni şubemiz, bundan sonra kullanacağımız MOBICAPS markasıyla satışa açıldı.

Kişiselleştirilebilir, özel baskılı cep telefonu kapakları, kendi markamızla pazara sunduğumuz ekran koruma ürünleri, en güncel ve en çok çeşidi barındıran ürün gamımızla mevcut mağazalarımızda ticaretimize devam ederken çoklu kanal yapısını da geliştirmeye karar verip e-ticaret yapmaya hazırlanan web sitemizi üzerinde çalışmaya başladık.

Uzun yıllar yapmış olduğum Bimeks Bilgi İşlem A.Ş. Bölge Yöneticiliği birikimimle, işletme kalitesi ve görsel düzenlemelerde sektöre farklı bir soluk getirmeyi ilke edinerek, seçkin avm projelerinde 20-25 m2 dükkan veya şık kiosklarla büyümeyi ilke edinmiş genç, dinamik, hızlı bir işletme olmayı hedefliyoruz.


Ürün / Hizmet Kapsamı: Mobil Aksesuar kapsamındaki tüm ürüner (6000 çeşit)

Kuruluş Yılı : 2015

Toplam Çalışan Sayısı: 10

Merkez Ülke: Konya

Şube Sayısı : Toplam 7 Merkeze Ait : 5 Franchise / Bayi : 2 Son 1 Yılda Açılan : 2 Hedeflenen : 100

Mobicaps Mobil Aksesuar Bayilik Yatırım Bilgileri

Gerekli İş Yeri Özellikleri : 15 - 50 metrekare büyüklükte AVM içi mağazalar ve 3X3mt. kiosk alanları. Cadde mağazalar için detay değerlendirme gereklidir. (Rekabet koşulları, müşteri profili, yaya trafiği akış yönü, kiralama koşulları vb.)

Hedef Bölgeler : Tüm bölgeler

İsim Hakkı Bedeli : 30.000 - TL

Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : 1000 -

Minimum Şube Açılış Maliyeti : 60000 - TL

Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 70000 - TL

Minimum Nakit İhtiyacı : 40000 - TL

Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 15000 - TL

Ortalama Şube Kurulum Süresi : 10 gün

Reklam Katılım Ücreti : 5000

Gelirden Pay : Verilmiyor

Girişimcide Aranan Özellikler : Telekomünikasyın ve bilişim teknolojileri jargonuna hakim perakende tecrübesi olan, dürüstlüğü düstur edinmiş işletmeciler

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Ön görüşme, prensipte anlaşıldığı taktirde mağaza yerinin kontrol ve değerlendirilmesi, ciro tahmini, olumlu durumda sözleşme ve kurulum şeklinde ilerlenmektedir.

Mobicaps Mobil Aksesuar Bayilik Ürün/Konpset

mobi caps bayiliği

Mobicaps Mobil Aksesuar Bayilik Kazanç Tablosu

Ortalama Kar Marjı : %180

Yatırımın Tahmini Geri Dönüş Süresi : 8 - 16 Ay

Girişimciye Verilen Destekler : Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Satılabilir ve kaliteli ürün stoğu bulundurma, kalite, tamamı barkod ve ambalajlı ürünlerle mevcut aksesuar mağaza/kiosklarının üzerinde hizmet verme.

Mobicaps Mobil Aksesuar Bayilik İletişim Bilgileri

İgili: Sadi Toprak

Musalla Bağları Mh. Kule Cd. KuleSİte Avm. No:B03 Selçuklu/KONYA

Mobicaps Mobil Aksesuar Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 0
Son 15 Gün 0
Son 30 Gün 0
Toplam Başvuru 2

Bayilik / Franchise Bilgi Başvuru Formu

Diğer Kategori Sponsoru

reklam verin
teknolog