mikrofiber bez bayiliği
bujiteri bayilik
dastini bebe market bayiliği

Kukla İskender Bayilik  

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Restorant Bayilik

0 Başvuru

5645 Okunma

Güncellenme: 25 Eylül 2018

200.000 TL - 500.000 TL

Kukla İskender Bayilik Bilgileri

Kukla İskender Bayilik

Kukla İskender Bayilik: Restorant sektörüne giriş yapmak isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği bayilik veren firma.

1958den beri,
geçmişten geleceğe değişmeyen lezzet...
1958 yılında Ankara’da kurulan Kukla, nefis tereyağlı, yoğurtlu, soslu, bulgur pilavlı ve kıtır turşulu Kukla Kebap’ı ile sizlere merhaba der. Kukla 1994 yılında Ankara Balgat’ta ikinci şubesini açarak sevenlerine ve müdavimlerine hizmet vermeye devam eder.
Geçen zamanla birlikte Kukla Kebap menüsü zenginleşerek, yeni lezzetlerle şekillenir. Kukla Kebap lezzetini ülke geneline taşımaya karar vererek, Adana, Konya, Mersin ve Çanakkale’de şube açmıştır. Kukla Kebap lezzetinin yanı sıra Geleneksel Türk Kukla oyunlarını 58 yıldır restaurantlarında çocuklarımızın ve sizlerin beğenisine sunmaktadır.
Kukla Kebap lezzet ağını genişleterek PİDEMİZ, KUKLA KEBAP, KUKLA İSKENDER markaları ile yeni lezzet yolculuklarına çıkmaya başlamıştır. PİDEMİZ’de Geleneksel Karadeniz Pide kültürü ile Fast-Food anlayışını birleştirmiştir. 2010 yılı itibari ile müdavimlerine et konusundaki tecrübelerini ve lezzet ustalığını göstereceği KUKLA MANGAL markasını lezzet dünyasına sunmuştur.
Bu sene 60. yılını kutlayan Kukla Kebap’da temizlik, lezzet, müşteriye saygı ve geleneksel kültürümüze sahip çıkmak vazgeçemediğimiz ilkelerimiz olmaya devam etmektedir..

Ürün / Hizmet Kapsamı: İSKENDER DÖNER

Kuruluş Yılı : 1958

Toplam Çalışan Sayısı: 240

Merkez Ülke: TÜRKİYE

Şube Sayısı : Toplam 12 Merkeze Ait : 4 Franchise / Bayi : 12 Son 1 Yılda Açılan : 3 Hedeflenen : 10

Kukla İskender Bayilik Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Şartları: Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak, tercihen geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olmak, tüm mesai zamanını KUKLA İSKENDERE harcayabilecek konumda olmak, KUKLA İSKENDER için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak bayi adaylarımızda aradığımız başlıca özelliklerdir.

Hedef Bölgeler : TÜM TÜRKİYE

İsim Hakkı Bedeli : 35.000 - DOLAR

Minimum Şube Açılış Maliyeti : 200.000 - TL

Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 500.000 - TL

Minimum Nakit İhtiyacı : 200.000 - TL

Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 500.000 - TL

Ortalama Şube Kurulum Süresi : 35 GÜN

Reklam Katılım Ücreti : REKLAM BOYUTUNA BAĞLI

Gelirden Pay : ŞUBE ANLAŞMASINA BAĞLI

Girişimcide Aranan Özellikler : Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak, tercihen geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olmak, tüm mesai zamanını KUKLA İSKENDERE harcayabilecek konumda olmak, KUKLA İSKENDER için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak bayi adaylarımızda aradığımız başlıca özelliklerdir.

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Aday tarafından franchise ön başvuru formu doldurulur.KUKLA İSKENDER tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile karşılıklı ilk görüşme yapılır. Varsa aday lokasyon ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Adayın ve aday lokasyonun uygun olması durumunda mimari proje çizilir. Ardından mimari proje uygulamasına başlanır. Personel alımı ve eğitimi KUKLA İSKENDER tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama KUKLA İSKENDER operasyon ekibi tarafından desteklenir, kontrol edilir ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılır.

Türkiyede hiç bir şehirde bölgesel bayilik verilmemektedir.
Her şehir için bayilik başvurusu almaktayız.

Kukla İskender Bayilik Ürün/Konpset

İSKENDER DÖNER

Kukla İskender Bayilik Kazanç Tablosu

Ortalama Kar Marjı : 30-40

Yatırımın Tahmini Geri Dönüş Süresi : 6 - 12 Ay

Girişimciye Verilen Destekler : Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

Kukla İskender Bayilik İletişim Bilgileri

İgili: ERDOĞAN SARIDOĞAN

AKKENT MH. H.OKAN MERZECİ BLV. NO 752 YENİŞEHİR/MERSİN

0532 422 94 32

Kukla İskender Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 0
Son 15 Gün 0
Son 30 Gün 0
Toplam Başvuru 0

Restorant Kategori Sponsoru

reklam verin
teknolog