mikrofiber bez bayiliği ekb proje
Hacıalioğlu çiğ köfte
Dönerci Bayiliği

Korbo 3d Dünyası Bayilik Veriyor  

Korbo 3d Dünyası Bayilik
 • Güncellenme 21 Nisan 2018
 • Başvuru 608
 • Okunma 22151
Yapı Malzemesi Kategori Sponsoru
reklam verin
İşin Özeti
 • Gerekli Sermaye - TL
 • İsim Hakkı Bedeliyok - TL
 • Yatırım Geri Dönüşü1 - 2 Ay
 • Şube Sayısı1
 • Ortalama Kar Marjı

Korbo 3d Dünyası Bayilik : Üç boyutlu dekorasyon konusunda çözümler sunan firma bayilik vererek girişimlere iş olanağı sağlıyor.

Yetkili Firma : Korbo3d dünyası

Korbo 3d Dünyası Bayilik Hakkında

KORBO 3D DÜNYASI TÜRKİYE kişilerin, kurumların görsel ihtiyaçlarına yönelik yeni nesil çözümler ile dekoratif mekânlar tasarlamayı ve uygulamayı amaçlayan, yaşam alanlarına artı değerler katan, kendini sürekli geliştiren, teknolojiyi yakından takip edip, müşterilerine sunan yapı, tasarım ve dekorasyon firmasıdır. Günümüz modern tasarımlarına ve iç mekân dekorasyonuna uygun çözümler üreterek, bunu 3 boyutlu olarak tüm yüzeylere uygulanabilmekteyiz.
3D ZEMİN, 3D DUVAR, 3D BANYO, 3D MUTFAK, 3D TAVAN, 3D CAM, 3D SERAMİK, 3D FAYANS VE İTHAL DUVAR KAĞITLARI ürün grupları ile evlerinize, işyerlerinize, ve ofislerinize ferahlık ve görsellik sağlamaktayız.
 • Ürün / Hizmet Kapsamı: dekorasyon
 • Kuruluş Yılı : 2014
 • Toplam Şube Sayısı : 1
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 1
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 0
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 0
 • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : telefon ile bilgi,ön görüşme ,sözleşme ,kurulum

Korbo 3d Dünyası Bayilik Yatırım Bilgileri

 • Bayilik / Franchise Şartları: KORBO3D DÜNYASI BİLGİLENDİRME FORMU

  Korbo 3d dünyası görselliği ve kaliteyi ön planda tutarak, tercih edilen yaşam alanlarının dekorasyonunu ve izalasyonunu yapmaktadır.
  Korbo 3d dünyası kendine özgü kimyasal ürün ve teknikler ile alışageldik dekorasyon firmalarından çok daha farklı 3boyutlu bir yaşam sunmaktadır
  İstenilen her resmi sağlam ve kalıcı bir şekilde seramiklere işleyerek evlerinize, işyerlerinize renk katıyoruz.. Ürünlerimiz tüm kimyasal temizlik malzemelerine, ısıya , buhara ve mekanik darbelere karşı dayanıklıdır.
  Firmamız tüm Türkiye ye bayilikler ve tüm dünya ya distribütör lükler dağıtmaktadır.
  Korbo 3d dünyası, Teknik ve sanatın buluşması ile hayallerinizi inşa ediyor.
  Korbo 3d dünyası Nedir?
  Korbo 3d dünyası, dış etkenlere karşı dirençli, yanmaz, çizilmez, leke tutmaz, bütün temizlik kimyasalları ile silinebilir, solmaya karşı dirençlidir.
  Korbo 3d dünyası ile farklı mekanlarda farklı ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte çeşitli tasarımlar oluşturabilir, fotoğraftan daha detaylı ve canlı görsel neticeler elde etmek mümkün hale gelir.
  Korbo 3d dünyası ile uygulayacağınız ürün grubunda bugüne kadar hiç elde edemediğiniz yüksek görsellik düzeyi ve sınırsız sayıda renk kartelasına ulaşmanız artık çok kolay.
  Korbo 3d dünyası ürün grubu Avrupa ve Amerika normları gereği, tok sik maddeler barındırmaz, ağır metaller, kükürt ve phataletes içermez.
  KORBO 3D DÜNYASI ÜRÜNLERİ NE KADAR DAYANIKLI?
  Korbo 3d dünyası kullandığı doğal malzemeler sayesinde her türlü kimyasala karşı oldukça dirençlidir. Yoğun bileşenli temizleyiciler, toz bileşenli temizleyiciler, sıvı temizleyiciler gibi piyasada farklı alanların temizliğinde kullanılan her türlü temizlik maddesiyle rahatlıkla silinebilir. Üzerindeki desen veya görsel asla zarar görmez.
  Korbo 3d dünyası kullandığı bileşenler sayesinde -20 derecede bile ilk günkü yapısını korumuştur. Görselli bir ürün 4 gün derin dondurucuda bekletilerek test edilmiştir.
  Korbo 3d dünyası kullandığı bileşenler sayesinde çok yüksek sıcaklıklara dayanıklı bir ürün konumundadır. Dolayısıyla üzerine direkt dökülen sıcak sıvılardan etkilenmez
  Korbo 3d dünyası yine aynı şekilde bünyesinde barındırdığı bileşenler ile çizilmelere karşı da yüksek direnç göstermektedir.
  Dekorasyon sektörü
  Dekorasyon, mekân içerisindeki tüm objelerin bir uyum ve oran içerisinde kullanılmasıdır. Bu uyum; gerek renk, gerek sekil, gerekse boyut gibi önemli faktörlerle sağlanır.
  Dekorasyon denildiğinde akla gelen mobilyacılardan veya yapı marketlerinden alınan ürünlerdir; fakat dekorasyon öylesi zengin ve geniş bir yelpazeyi içerir ki sadece bir oda, salon, banyo veya mutfağın dekorasyonu dahi sayfalar dolusu yorum gerektirir. Bunun nedeni ise dekor kavramının anlamca genişliğidir. Dekorasyon sadece eşyalarla düzenlenmiş bir alan oluşturmanın da ötesinde uyumun, renklerin, psikolojinin, estetiğin ve daha birçok kavramın dâhil olduğu somut malzemelerle soyut değerler oluşturma sanatının genel adıdır.
  Bir insanın nasıl parmak izi sadece kendine ait ve benzersizse o denli muhteşem bir farktır dekorasyon ile insan arasındaki bağ.
  Sonuç olarak yaşam alanınızda yaptığınız dekorasyon sizi tam anlamıyla yansıtıyorsa orada MUTLU, HUZURLU ve RAHAT bir hayat sizi bekliyor demektir.
  Korbo 3d dünyası Huzurlu alanlar oluşturur.
  Misyonumuz
  Dekorasyon sektöründe gelişmekte olan yenilikleri takip ederek sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, maksimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, ustalarımız ve mimarlarımızla kaliteli hizmeti tam anlamıyla vermektir.
  Korbo 3d dünyası iç ve dış dekorasyon sektöründe hizmet vermektedir. Günün koşullarına uygun renk, desen ve kaliteyi göz önünde bulunduran cazip fiyat seçenekleriyle, stoklarını her zaman güncelleyen yenilik ve değişim arayışında olan müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.
  Korbo 3d dünyası her geçen gün kendini geliştirmekte, kurumsal marka olma yolunda ilerlemektedir. Firmamız dekorasyon hizmeti vererek, kaliteli malzeme sağlayarak ekonomik fiyatlarla uygulama hizmeti vermektedir. Dekorasyon konusunda profesyonel ekibimiz ile Türkiye genelinde malzeme ve uygulama satış hizmeti vermekteyiz

  NEDEN BAYİLİKLER VERİYORUZ
  Amaç Korbo 3d dünyası firmasını , kaliteli ve farklı hizmet anlayışını tüm TÜRKİYE de yaymaktır.
  Bu sebepten dolayı Korbo 3d dünyası ailesi olarak her il ve ilçede bulunmak ve tüm müşterilerimize ulaşmak istiyoruz.
  BAYİ ÇALIŞMA ŞEKLİ VE ŞARTLARI
  SATIŞ NOKTASI
  Şehir gözetmeksizin her il yada ilçede kurulabilir. Sektöre yakın olması dışında herhangi bir şart aranmaz. Merkezden yada mevcutsa o bölgede bulunan Korbo 3d dünyası ana bayilerinden bitmiş montaja hazır ürünleri teslim alarak müşterisine satış ve montajını gerçekleştirir. Liste fiyatı üzerinden 30 ıskontosu vardır
  ANA DAĞITICI
  Üretim yapmayan ana bayi statüsünde çalışan firmalardır. Kendisine teslim edilen bölge de satış noktaları oluşturur. Bitmiş ürünü merkezden teslim alarak satış noktalarına dağıtır.
  Bölge Ana dağıtıcılık hakkı için 200 m2 showroom açma zorunluluğu dışında ekstra bir şart yoktur. Hava parası isim hakkı talep edilmez. Merkez gerekli gördüğü durumda ana dağıtıcıdan banka teminat mektubu isteyebilir. Liste fiyatı üzerinden 45 ıskontosu vardır
  il merkezlerine ve ilçe merkezlerine tek bayilik verilecektir ( aşağıda yazılan iller hariç diğer iller 1 bayii ). İlçe merkezleri ayrı ayrı 1 er bayilik gerektirmektedir.
  (İstanbul 4 bayilik, Ankara 2 bayilik, Bursa 2 bayilik,izmir 2 bayilik, Antalya 2 bayilik, Gaziantep 2 bayilik )
  İnternet yada herhangi bir kanaldan gelen siparişler direk olarak o bölgede ki bayi ye yönlendirilmektedir. Henüz bayilik verilmemiş il veya ilçelerden gelen talepler de mesafe olarak en yakın olan bayi ye yönlendirilecektir.
  Bayilik talebin de bulunan şahıs yada firmaların tüm hakları sözleşme ile garanti altına alınacaktır.
  Not: Tüm teşhir ürünlerinde 50 ıskonto yapılır.
  Proje işler liste fiyatı üzerinden değerlendirilmez özel çalışma yapılır.
 • Hedef Bölgeler : Türkiye
 • İsim Hakkı Bedeli : yok - TL
 • Reklam Katılım Ücreti : yok

Korbo 3d Dünyası Bayilik Ürün / Konsept

3d zemin 3d banyo 3d mutfak 3dtavan 3d seramik 3d fayans

Korbo 3d Dünyası Bayiliği Kazanç Tablosu

 • Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 1 - 2 Ay
 • Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

Korbo 3d Dünyası Bayilik İletişim Bilgileri

 • İlgili Kişi : Mustafa Korbo
 • Adres : Dağ mahallesi lale sokak no 2 Kuşadası Aydın
 • Telefon : 05436845210

  iletişim cep 05436362531
 • helal çiğköfte bayilik
 • sosyete çiğ köfte bayilik
 • bujiteri bayiliği
 • perra çiğköfte bayiliği
Ekb kimlik belgesi Dönerci bayilik