mikrofiber bez bayiliği
iş fikirleri 2023
ice berry franchise

Kolen Enerji Bayilik  

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Enerji Bayilik

Toptan elektrik satışı bayiliği

16 Başvuru

8077 Okunma

Güncellenme: 14 Ağustos 2015

Kolen Enerji Bayilik Bilgileri

Kolen Enerji Bayilik

Kolen Enerji Bayilik: Firma elektrik satışı konusunda bayilikler veriyor

Doğalgaz dağıtımına yaptığı İZMİRGAZ, ESKİŞEHİRGAZ gibi yatırımlarla sektörün önemli bir oyuncusu olan şirketler grubumuz, elektrik dağıtım endüstrisinde ortakları ile birlikte İstanbul Avrupa Yakası Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ), Bursa, Balıkesir, Yalova, Çanakkale Bölgesi Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ (UEDAŞ), Antalya, Isparta, Burdur Bölgesi Akdeniz Elektrik Dağıtım AŞ (AEDAŞ), Sivas, Tokat, Yozgat Bölgesi Çamlıbel Elektrik Dağıtım AŞ (ÇEDAŞ) yatırımları, 10 milyona yakın abonesi ile pazar lideridir.

Grup sadece dağıtıma değil, üretim alanına da yatırımlarını sürdürmektedir. Halihazırda AKKÖY-I ve AKKÖY-II hidroelektrik santralleri ile 103,5 MW ve 230 MW olmak üzere toplamda 333,5 MW kurulu güce sahiptir. Yine Soma’da 510 MW kapasiteli termik santral projesi devam etmektedir. Soma termik santralinin faaliyete geçmesiyle birlikte yıllık 5,5 Milyar kWh enerji üretim kapasitesine sahip olacaktır.

Enerji sektörü ile birlikte inşaat taahhüt, liman ve tersane işletmeciliği, çimento ve madencilik, turizm ve hizmet endüstrilerinde de yatırımları olan grup uluslararası müteahhitlik otoriteleri tarafından sektörün en saygın dergisi olarak kabul edilen ENGINEERING NEWS RECORD MAGAZINE tarafından hazırlanan “The Top 225 Global Contractors” listesinde 2007 yılında 136. sırada, 2011 yılında 211. sırada yer almıştır. Listede Avrupa ülkeleri arasında ise 65. sırada yer almaktadır. Yaklaşık 4.000 çalışanıyla, Türkiye, Libya, Azerbaycan, Uganda, Sırbistan gibi dünyanın bir çok köşesinde projeleri bulunan grup 5,4 Milyar TL’lik projeyi tamamlamış, 6,7 Milyar TL’lik proje ise devam etmektedir.

KOLEN, grubun elektrik ticaretinden sorumlu şirket olup, grup bünyesinde üretilen elektriğin yanı sıra, yurtiçi ve yurtdışından üreticilerin üretimlerini müşterileri için fırsata dönüştürmektedir.

Şube Sayısı : Toplam 0 Merkeze Ait : 0 Franchise / Bayi : 0 Son 1 Yılda Açılan : 0

Kolen Enerji Bayilik Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Şartları: Faaliyet gösterilecek bölgenin iş ortaklığına uygun bir bölge olması.
İş ortağımız olacak (gerçek yada tüzel) kişi ile bayilik sözleşmesinin imzalanması.

Kolen Enerji Bayilik Kazanç Tablosu

Yatırımın Tahmini Geri Dönüş Süresi : 0 - 0 Ay

Kolen Enerji Bayilik İletişim Bilgileri

İgili: Kolen Enerji

Horasan Sk. No: 24 G.O.P. Çankaya / Ankara

Kolen Enerji Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 0
Son 15 Gün 0
Son 30 Gün 0
Toplam Başvuru 16

Bayilik / Franchise Bilgi Başvuru Formu

Enerji Kategori Sponsoru

reklam verin
teknolog