mikrofiber bez bayiliği
bujiteri bayilik
dastini bebe market bayiliği

Kokoş Hanım Bijuteri Kozmetik San. Ve Tic. Ltd. Şti.  

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Takı Aksesuar Bayilik

Bijuteri bayilik

50 Başvuru

20629 Okunma

Güncellenme: 22 Ocak 2023

150.000 TL - 450.000 TL

Kokoş Hanım Bijuteri Bayilik Bilgileri

Kokoş Hanım Bijuteri Bayilik

Kokoş Hanım Bijuteri Bayilik: Takı akseusar kategorisinde yer alan firma bayilik veren firmalar listemizde bulunmaktadır.

Misyonumuz
Bijuteri sektöründeki sıradan ve aynı işleyen mağazacılığa yeni bir bakış açısı getirmek. Kendi isteklerimizi değil müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek.

Vizyonumuz
Vizyonumuz, Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunarak, ‘’Kokoş Hanım®’’ markasını en çok tercih edilen marka haline getirmek.
HAKKIMIZDA

Kurumsal Kokoş Hanım, Türkiye'de tanınan bir marka haline geldi. Bugün, siz de bu başarılı markanın bir parçası olabilirsiniz. Kokoş Hanım bayilik fırsatları ile kendi işinizi kurabilir, markamızın sunduğu benzersiz fırsatları ve ayrıcalıkları yakalayabilirsiniz.
Kokoş Hanım, modayı yakından takip eden, güzellik ve kişisel bakım konusunda duyarlı olan herkes için tasarlanmış ürünleriyle fark yaratıyor. Takı aksesuarları, kozmetik ürünleri ve daha birçok seçenekle müşterilerimize benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Markamızın gücü, kalitesi ve ürün çeşitliliği ile sektörün önde gelen isimlerinden biri haline geldik.
Kokoş Hanım bayilerine %80-%150 arasında kar marjı sağlamaktadır.
Kokoş Hanım bayilik fırsatları, işletme sahiplerine rekabetçi bir piyasada işlerini büyütmeleri için gereken tüm desteği sunar. Yenilikçi iş modelimiz, size işinizi daha verimli bir şekilde yönetmeniz için gereken tüm araçları sunar. Ayrıca, geniş ürün yelpazemiz ve destekleyici eğitimlerimizle başarıya ulaşmanız için gereken her şeyi sağlıyoruz.
Kokoş Hanım ile birlikte başarılı bir iş kurmak istiyorsanız, bize katılın ve benzersiz bir fırsatla hayallerinizi gerçekleştirin. Daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın!

Ne satıyoruz?
Kokoş Hanım mağazalarında takı bijuteri grupları, çelik grupları, toka, kozmetik, tekstil, güneş gözlüğü, kol saati gibi bir çok ürün çeşidi bulunmaktadır.

Ürün / Hizmet Kapsamı: Takı, Aksesuar, Kozmetik, Bijuteri, Şal fular, Hediyelik Eşya, Atkı, Bere, Şapka, Güneş Gözlüğü, Doğal Taş

Kuruluş Yılı : 2015

Toplam Çalışan Sayısı: 24

Merkez Ülke: Türkiye

Şube Sayısı : Toplam 5 Merkeze Ait : 4 Franchise / Bayi : 1 Son 1 Yılda Açılan : 2 Hedeflenen : 50

Kokoş Hanım Bijuteri Bayilik Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Şartları: • Kendi işini kurabilecek yeterli donanıma sahip olmanız ve girişimci ruhunuzun olması.
İşinizin başında olmanız. Konuya hakim ve öğrenmeye açık olmanız
Yeniliklere ve gelişime açık olmanız
Analiz yeteneğinizin iyi olması
Kar/zarar hesaplamaları yapabilmeniz
Aktif ve enerjik olmanız. Yaşamayı seven mutlu bir kişiliğinizin olması
Standartlara uygun ve Kokoş Hanım prensip ve kurallarını kabullenmiş olmanız
İkna kabileyetinizin olması ve kendinize güvenmeniz
Mağazanızın cadde üzerinde veya AVM içerisinde yer alması
Bu iş için sermayenizin olması

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Ön cephesi geniş işlek bir cadde veya AVMler içerisinde insanların yaya trafiğinin akıcı olduğu lokasyonlar kurulacak olan mağazaların alışveriş potansiyeli yüksek bir gelir kaynağı olacaktır.

Hedef Bölgeler : Türkiye Geneli

İsim Hakkı Bedeli : 0 - TL

Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : 1.500 – 4.500 -

Minimum Şube Açılış Maliyeti : 150.000 - TL

Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 450.000 - TL

Minimum Nakit İhtiyacı : 250.000 - TL

Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 350.000 - TL

Ortalama Şube Kurulum Süresi : 15 Gün

Reklam Katılım Ücreti : İlk 10 bayi için ÜCRETSİZ

Gelirden Pay : Talep edilmiyor

Girişimcide Aranan Özellikler : Bizler ürün satışı temin tedariği ve konsept konusunda her imkanları sizler için kullanıyoruz. Sizlerden tek talebimiz müşteri odaklı bir şekilde mağazanızın başında işlerinizi takip edebilmeniz.

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : • Başvuru

Bayi olmak isteyen girişimcimiz form üzerinden, telefon numaramızdan veya mail adresimiz üzerinden bize kolayca başvurabilirler.

Başvurunuzun ardından müşteri temsilcimiz size ulaşıp bilgilerinizi teyit edecektir.

Ardından bayi müdürümüz size işi, işleyişi ve yatırım oranlarını anlatacak, aklınızdaki soruları yanıtlayacak.

Görüşme

Olumlu geçen görüşmenin ardından bayi adayı ofisimize gelerek sistemi tanıyacak ve ürün gruplarını inceleyerek görüşme yapacak.

Bölgesel Çalışmalar

Girişimcimizin bulunduğu lokasyonlarda ekibimiz inceleme yapacak ve yatırım uygunluğu belirlenecek. Yatırıma uygun olan bölgede ürün çeşit ve fiyat çalışmaları yapılacak.

Mimari Tasarım ve Tadilat

Mağazanızın bulunmasının ardından mimari ekibimiz metrekarenize göre en uygun tasarımı hazırlar ve varsa sizin mobilyacınız yoksa şirket mobilyacımız size en uygun fiyatlarla mobilyalarınızı hazırlar ve montajını yapar.

Eğitim

Mağazanız tadilata başladığında, program, müşteri ve satış eğitimleri verilir. Sizin eğitiminizin tamamlanmasının ardından mağaza açılışından önce çalışacak olan personele de raf düzeni, müşteri memnuniyeti ve satış eğitimi verilir.

Açılış

Hazırlıkların tamamlanmasının ardından raflarınıza ürünler ekibimiz tarafından yerleştirilir ve açılış süslemeleri ile mağazanız hazırlanır. Açılış günü bayi müdürümüz ve Kokoş Hanım yönetim kurulundan en az 1 üye veya başkan açılışınıza katılır.

Kokoş Hanım Bijuteri Bayilik Kazanç Tablosu

Ortalama Kar Marjı : 100 - 300

Yatırımın Tahmini Geri Dönüş Süresi : 3 - 6 Ay

Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Kokoş Hanım uzun yılların getiriği deneyim ile sizlere takı bijuteri sektörünün en elit yüzünü sunan bir hizmet porföyüdür. Burda yapılan işler ve kazançlar hem sizleri daha iyi yerlere taşıyacak hemde işinizden keyif almanızı sağlayacaktır. En uygun fiyat garantisi ile sunulan ürünler ile markalaşma ve müşteri odaklı çalışmalarda bir numara olacaksınız.

Kokoş Hanım Bijuteri Bayilik İletişim Bilgileri

İgili: Kokoş Hanım Center

Mehmet Nezih Özmen mah. Kızılağaç sok. No:9 Kat:3 Güngören / İstanbul

Kokoş Hanım Bijuteri Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 0
Son 15 Gün 0
Son 30 Gün 4
Toplam Başvuru 50

Bayilik / Franchise Bilgi Başvuru Formu

Takı Aksesuar Kategori Sponsoru

teknolog