Kıtır Chickn Bayilik  

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Fast Food Bayilik

Kızarmış tavuk bayiliği

7 Başvuru

2774 Okunma

Güncellenme: 18 Mayıs 2024

1.500.000 TL - 1.750.000 TL

Kıtır Chickn Bayilik Bilgileri

Kıtır Chickn Bayilik

Kıtır Chickn Bayilik: Kızarmış tavuk dükkanı açmak isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği bayilik veren firmalar listemizde yer alan firma.

Kıtır Chick'n fried chicken sektörüne yeni bir soluk getirmek adına 23 NİSAN 2023 tarihinde misafirlerimizin hizmetine açılmıştır. Merkez şubesini 100.000 merkez nüfusuna sahip Bartın ilinde açarak faaliyetine başlayan firmamız, kısa süre de başta öğrenciler olmak üzere her yaş kategorisinden misafirlerine ulaşarak ilin vazgeçilmez lezzetlerinden biri olmuştur. Gerek paket servis portallarındaki başarısı gerekse restoran servisinde gösterdiği başarı ildeki çoğu kişinin hem yorumları hem de tekrar tekrar gelerek bu lezzeti deneyimlemesi bunun ispatıdır.
Kıtır Chick'n markası kısa sürede kalite ,denetim ve sorunları çözme konusunda zincir restoran seviyesine ulaşmış ve bu konu da kısa zamanda muazzam deneyimler kazanmıştır.
Markamızın kendine özgü lezzet ve hizmet anlayışını Türkiye'nin her bölgesine taşımak ve siz değerli yatırımcılarımızın da bu konuda Kıtır Chick'n ailesinin bir üyesi olması adına Frenchise veriyoruz.

Ürün / Hizmet Kapsamı: GIDA

Kuruluş Yılı : 2023

Toplam Çalışan Sayısı: 5

Merkez Ülke: TÜRKİYE

Şube Sayısı : Toplam 1 Merkeze Ait : 1 Franchise / Bayi : 0 Son 1 Yılda Açılan : 0 Hedeflenen : 25

Kıtır Chickn Bayilik Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Şartları: renchise başvurusunda bulunan yatırımcılarımızla birlikte il olarak telefon ardından da restoranımızda yüzyüze görüşmeler gerçekleştirilecektir.
Uygulama ve operasyonu görmesi adına yatırımcılarımıza tamamen şeffaf bir düzende ekipmanları operasyonel bilgileri ve tedarik sağlanacak ekipman ve açılacak olan ildeki tedarik firmalarını bulma konusunda bizzat destek sağlanacaktır. Restoran açılış sürecini birlikte yönetme elektrik sistemlerini oluşturma, makine tedariği tadilat proje çizimi ve uygulanması konusunda birlikte karar vereceğimiz bir süreç yönetiminin ardından,açılış sürecindeki ilk bir hafta finansal eğitim, ürün eğitimi , operasyonel ve teknik eğitim ,ürün tedarik eğitimi bizzat restoran işletme ortakları tarafından verilmekte olup, ilk bir haftalık süreci birlikte geçirmeyi ve tüm eğitim ve operasyonel bilgileri değerli yatırımcımızla birlikte tamamladıktan sonra, 7/24 telefonla destek, il ziyaretleri ve gerekli donanımsal sağlayıcılarla(zoom vb uygulama programları) haftalık toplantılarla bilgilendirme brifingi verilecektir.

GEREKLİ İŞ YERİ ÖZELLİKLERİ: Seçilecek lokasyon cadde üzerinde veya işlek bir lokasyonda bulunmalıdır.
Seçilen lokasyondaki dükkan 150 M2 alana sahip olmalıdır.
Seçilecek olan dükkanda bacanın bulunması veya yapılması gerekmektedir.
Dükkanın içindeki makineler 380 w(trifaze) olduğu için açılacak dükkanın altyapısına bakılmalıdır.
1 klima bir de ısıtıcı olacaktır.(dükkan m2sine göre değişebilir.
Restoran anahtar teslim olarak proje çizimi makineler ekipmanlar olarak yatırımcımıza teslim edilecek olup, bu süreçte değerli yatırımcımızın fikirleri ve görüşleri ile birlikte bir proje dizayn edilip yatırımcımızın her konuda bilgilendirilmesi sağlanacaktır.

Gerekli İş Yeri Özellikleri : 150 M² alana sahip olması bizim için yeterlidir.

İsim Hakkı Bedeli : 0 - TL

Minimum Şube Açılış Maliyeti : 1.500.000 - TL

Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 1.750.000 - TL

Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 1.750.000 - TL

Ortalama Şube Kurulum Süresi : 30-45 GÜN

Gelirden Pay : 3+ KDV

Girişimcide Aranan Özellikler : Girişimci özelliğe sahip kendini ve ekibini geliştirebilecek iş takibini yapabilecek yatırımcılar.

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : TELEFONLA GÖRÜŞME-YÜZYÜZE GÖRÜŞME--RESTORANIN YATIRIMCI TARAFINDAN ZİYARET EDİLMESİ-AÇILACAK İL İLE İLGİLİ LOKASYON SEÇİMİ VE DEĞERLENDİRME-AVUKATLAR NEZARETİNDE SÖZLEŞME İMZALANMASI-PROJE UYGULANMASI-AÇILIŞ ORGANİZASYONU-PERSONEL EĞİTİMİ- MAĞAZA AÇILIŞI-İLK HAFTA İŞLETME ORTAKLARININ FİNANSAL EĞİTİM İÇİN RESTORANDA BULUNMASI

Kıtır Chickn Bayilik Kazanç Tablosu

Yatırımın Tahmini Geri Dönüş Süresi : 24 - 36 Ay

Girişimciye Verilen Destekler : EĞİTİM DESTEĞİ(FİNANSAL-PERSONEL-OPERASYONEL)-PROJE DESTEĞİ-AÇILIŞ SÜRECİ DESTEĞİ-MALİYETLENDİRME ANALİZİ-CİRO ANALİZİ

Kıtır Chickn Bayilik İletişim Bilgileri

İgili: İlker HIZLI

ORTA MAHALLE LÜTFİYE CADDESİ NO:5/A BARTIN/MERKEZ

5312416448

www.instagram.com/kitirchickn/

Kıtır Chickn Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 0
Son 15 Gün 0
Son 30 Gün 0
Toplam Başvuru 7

Bayilik / Franchise Bilgi Başvuru Formu