Kıtır Chickn Bayilik  

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Fast Food Bayilik

Kızarmış tavuk bayiliği

4 Başvuru

1525 Okunma

Güncellenme: 23 Ocak 2024

300.000 TL - 450.000 TL

Kıtır Chickn Bayilik Bilgileri

Kıtır Chickn Bayilik

Kıtır Chickn Bayilik: Kızarmış tavuk dükkanı açmak isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği bayilik veren firmalar listemizde yer alan firma.

firmamızı faaliyete açalı 1 yıl oldu. Bu süreçte yaşadığımız tecrübe, kaliteli ürün deneyimini halka yaşatmak, tamamen şeffaf bir şekilde yürütülen maliyet ve fiyatlandırma ile halkımızın büyük bir teveccühünü kazandık. Bu bilgi deneyim,raporlama ve tecrübelerimizi tüm Türkiye geneline yaymak için frenchise vermekteyiz. İşçi sirkülasyonunun sürekli değiştiği günümüz dünyasında kemik ekibimizi sürekli inaktif eğitimlerle geliştirmekte, mutfak ve servis kalitemizi her geçen gün arttırmaktayiz.

Ürün / Hizmet Kapsamı: GIDA

Kuruluş Yılı : 2023

Toplam Çalışan Sayısı: 4

Merkez Ülke: TÜRKİYE

Şube Sayısı : Toplam 0 Merkeze Ait : 1 Franchise / Bayi : 1 Son 1 Yılda Açılan : 0 Hedeflenen : 10

Kıtır Chickn Bayilik Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Şartları: Franchise başvurusunda bulunan kişilerle telefon ile görüşüp operasyonel bilgileri, o ildeki şartlarımızı, konum ile ilgili negatif ve pozitif unsurları detaylı bir şekilde analiz ettikten sonra yüzyüze görüşmekteyiz.
Başvuru yapan kişiler restoranımızı ziyaret edip, öncelikle uygulama ve operasyon konusunda net fikir sahibi olmaktadır. Şeffaf olarak her konu ile ilgili bilgi vermekteyiz. Tedarik desteği olarak ambalaj malzemeleri, baharatların gönderilmesi vb konularda destek sağlamakla birlikte gerekli eğitimlerin yerinde sağlanması ve açılış sürecinde ilk bir haftalık süreci birlikte yönetme, sürekli takip ,kar marji ve satış analizleri konusunda da franchise başvurusunda bulunan kişilerle sürekli bilgilendirme ve teknik destekleri sağlayıp operasyonel şartları maksimize etme konusunda desteklerimiz olacaktır.

Gerekli İş Yeri Özellikleri : 150 M² alana sahip olması bizim için yeterlidir.

İsim Hakkı Bedeli : 275000 - TL

Minimum Şube Açılış Maliyeti : 300.000 - TL

Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 450.000 - TL

Gelirden Pay : Cirodan 3.5+ KDV

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefonla bilgi-ön görüşme-restoran ziyareti-yer seçimi-sözleşme-kurulum

Kıtır Chickn Bayilik Kazanç Tablosu

Yatırımın Tahmini Geri Dönüş Süresi : 24 - 48 Ay

Girişimciye Verilen Destekler : eğitim desteği, proje desteği, açılış süreci desteği, maliyetlendirme analizi, ciro analizi ,ambalaj desteği, makine alımlarının indirimli tutarlarla alınabilmesi.

Kıtır Chickn Bayilik İletişim Bilgileri

İgili: İlker HIZLI

ORTA MAHALLE LÜTFİYE CADDESİ NO:5/A BARTIN/MERKEZ

5312416448

www.instagram.com/kitirchickn/

Kıtır Chickn Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 0
Son 15 Gün 1
Son 30 Gün 2
Toplam Başvuru 4

Bayilik / Franchise Bilgi Başvuru Formu