mikrofiber bez bayiliği
waffle bayiliği
iş fikirleri 2023
ice berry franchise

Exfit -Exdoz Bayilik  

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Diğer Bayilik

Ürün satış bayiliği veren firmalar

1 Başvuru

3583 Okunma

Güncellenme: 20 Mart 2018

Exfit -Exdoz Bayilik Bilgileri

Exfit -Exdoz Bayilik

Exfit -Exdoz Bayilik: Extra plastik firması plastik Ürünler, sporcu destek ürünleri, plastik medikal ürünler üzerine çalışmaktadır, ürünleri için bayilik vermektedir.

EXTRA PLASTİK HAKKINDA

Plastik mamül üretimi alanında 13 yıllık tecrübeye sahip olan Extra Plastik üretici olarak onlarca marka mamul ile tüketicilerin beğenisini takdirini kazanmıştır.
2004 Yılında Exdoz marka ilaç taşıma saklama ve hatırlatma kutuları üretimi ile faaliyete başlayan firmamız ıtriyat epoları vasıtası ile eczane raflarında yerini almıştır.
Exfit markasını bünyesine katan firmamız bu marka ile sporcu ürünleri olan protein shaker karıştırıcı, sporcu matarası, suluk, fitness shaker karıştırıcı, çocuk shaker, sporcu besin destekleri saklama taşıma kutuları ve benzeri ürünleri kendi markası olarak üretmeye başlamıştır. Bu süreçte özllikle shaker karıştırıcı ürünlerimiz büyük beğeni kazanmıştır.
Daha sonra Exped markasına oluşturan firmamız günlük ped taşıma kutusu üretimine girmiş ve halen devam etmektedir.
Onüç yıllık plastik mamul üretimi/imalatı geçmişi ve tecrübesine sahip firmamız 2015 yılından beri Extra Plastik Tasarım Üretim Pazarlama ve Danışmanlık Ltd. Şti. olarak faaliyettedir.
Müşterilerinden gelen talep doğrultusunda sporcu destek ürünler shaker, su matarası, günlük ped kutusu, ilaç taşıma ve saklama kutusu, suluk üretimi yanında ofis organizer, makyaj organizer, diş fırçası kabı gibi üreticisi olduğumuz hayatı kolaylaştıran birçok ürünün üreticisiyiz.
Başakşehir Atatürk Oto Sanayideki bin metrekare kapalı alana sahip hijyenik üretim tesisimizde sağlıklı ve kaliteli hedefiyle tamamı gıdaya uygun sertifikalı ürünler üretiyoruz. Arge inovasyon ve kaliteye verdiğimiz değer bizi her geçen gün birazdaha ileri taşıdı ve taşımaya devam ediyor.

Ürün / Hizmet Kapsamı: Plastik Ürünler, Sporcu Destek Ürünleri, Plastik Medikal Ürünler

Kuruluş Yılı : 2004

Toplam Çalışan Sayısı: 40

Merkez Ülke: Türkiye

Şube Sayısı : Toplam 0 Merkeze Ait : 0 Franchise / Bayi : 0 Son 1 Yılda Açılan : 0

Exfit -Exdoz Bayilik Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Şartları: Firmamız üretici firmadır. İl veya bölge bazında satış bayilikleri vermektedir. Bayimizden beklentimiz sorumluluğunu aldığı bölgede alıcılara ulaşması ve ürünü satmasıdır. Bayilerimize numune broşür desteği ücretsiz verilir. Bayilik için herhangi bir ücret alınmaz. Bayilerimize ciddi oranda bayi iskontosu yapılır.
Yaptığı iş ve müşteri pörtföyü açısından yeterli görülen firmalar bayiliğe kabul edilir. Örneğin Spor salonları, medikal firmaları, sporcu besin destek ürünleri satıcıları bayilik vermede tercihimizdir.

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Spor Salonları
Sporcu Besin Destek Ürnleri satıcıları
Medikal Firmaları

Bayilik vermede öncelediğimiz işletmelerdir.

Hedef Bölgeler : Bölge kısıtlaması bulunmamaktadır.

Exfit -Exdoz Bayilik Ürün/Konpset

Protein Shaker Karıştırıcı Sporcu Su Matarası Çeşitli Plastik Sporcu Ürünleri İlaç Taşıma ve Saklama Kutuları Hastane Tipi İlaç Tepsileri Diş Fırçası Kabı Günlük Ped Kutusu

Exfit -Exdoz Bayilik Kazanç Tablosu

Girişimciye Verilen Destekler : Eğitim Desteği , Pazarlama Desteği, El Kitabı, Ortak Reklam

Exfit -Exdoz Bayilik İletişim Bilgileri

İgili: Abdullah Yazıcı

İkitelli OSB, Atatürk San. Sitesi, 22. Sokak, Ünal İş Merkezi No: 42-46 Başakşehir/ İstanbul

Exfit -Exdoz Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 0
Son 15 Gün 0
Son 30 Gün 0
Toplam Başvuru 1

Bayilik / Franchise Bilgi Başvuru Formu

Diğer Kategori Sponsoru

reklam verin
teknolog