Dastini Bebe Market Bayilik   Franchise Veriyor

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Bebek - Çocuk Ürünleri Bayilik

Bebek Giyim Bayilik Çocuk giyim bayilik

308 Başvuru

329582 Okunma

Güncellenme: 20 Mart 2024

Dastini Bebe Market Bayilik Bilgileri

Dastini Bebe Market Bayilik

Dastini Bebe Market Bayilik : Bebek ürünleri satışı konsunda mağazalaşan firma bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Tülay Baransel Kırık - Nurettin Kırık çiftinin kızları Su Kırık'ın doğumu ile birlikte 2004 yılında İstanbul Sahrayıcedid'de açtıkları mağaza ile yolculuğuna başlayan Dastini bugün 39 farklı ilde 68 mağaza ile bebek sektörünün öncü kuruluşu olmayı başarmıştır. 68 olan mağaza sayısını arttırmak için bayilikler vermeye devam etmektedir. Dastini; bebek mamasından bebek arabasına, oyuncak çeşidinden tekstile, 40.000 farklı ürün çeşidiyle 2004 yılından itibaren anne ve babalara bebeklerinin ihtiyaçlarını tek bir çatı altından karşılama kolaylığı sunmaktadır.


Franchise sistemiyle büyümeye devam eden Dastini cazip bayilik şartlarıyla özellikle anne ve baba olan yatırımcıların ilgi odağı olmayı başarmıştır. Dastini Bebe Market bayilerine sağladığı stoksuz çalışma rahatlığı, tüm Dünya Markası bebek ürünlerini tek bir çatı altından karşılama kolaylığı, reklam desteği, otomasyon desteği gibi bir çok konuda kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle anne ve baba olan yatırımcıların ilgisini çeken Dastini risksiz bir sektörde orta ölçekli bir yatırım miktarıyla ticaret yapmak isteyenlerin tercihlerinin başında gelmektedir. Tüm ülke sınırlarında mağazalaşmayı hedefleyen Dastini, kalitesi ispatlanmış bebek ürünlerini en uygun koşullarda tüketicisi ile buluşturmayı hedeflemektedir.

DASTİNİ BEBE MAĞAZASI KONSEPTİ

Minimum 60 mt'2 ya da üzerinde, şehir merkezlerinde, ana caddelerde ve alışveriş merkezlerinde bulunan, 3 metre ya da daha geniş vitrine sahip olan mağazalar tercih edilmektedir.

Dastini firmasının tüm mağazalarında aynı dekor ve tabela kullanılmaktadır. Mağazaların doğru yönetilmesi, merkez bağlantıları ve sağlıklı bir altyapı için tarafımızca belirlenen Mağazacılık Programı kullanılmaktadır.

NEDEN FRANCHİSE ve NEDEN DASTİNİ?


♦ Yatırımcılar mağaza kurulumu, dekor, ürün alımı gibi maliyetlerin üstüne reklam ve tanıtım için ciddi paralar harcayarak oluşturabilecekleri müşteri potansiyeline, Dastini tabelasını koyar koymaz sahip olurlar.


♦ Dastini’nin bu yatırımlar sonucunda sağlamış olduğu marka bilinirliği ile, yatırımcılara sürekli müşteri ve iş yapma imkanı sağlanır.


♦ Personel istihdamı, eğitimi, stok yönetimi, satış ve yönetim konularında sağlanan operasyonel destekle birlikte yatırımcı kendisinin ve ekibinin tüm zamanını ve enerjisini satış üstüne yoğunlaştırabilir, bu da satışa ciddi bir artı sağlar.♦ Kendi markalarını oluşturmak isteyen yatırımcılar onlarca firmayla; sipariş, sevkiyat, ödeme, iade gibi konularda ayrı ayrı muhattap olurlar ancak Dastini yatırımcılarının her konuda destekçisi ve tek muhattapıdır.♦ Kendi markalarıyla hizmet vermek isteyen kişiler onlarca firmayı muhatap almayı kabul etse dahi ürün alımı yapmak isteyecekleri firmalar kendilerine adetsel ve TL bazında kotalar koyup yıllık teminatlar istemektedirler. Dastini yatırımcılarına sağladığı stoksuz çalışma kolaylığı ve kotasız ticaret imkanı ile riski en aza indirmektedir.


YENİ ŞUBELERİN KİRA BEDELİ 1 YIL BOYUNCA DASTİNİ MERKEZ TARAFINDAN KARŞILANIYOR !!


KAR MARJLARI

Ürün çeşitlerine göre kar marjı %30 ile %150 arasında değişmektedir.
(Metal Gruplar’da %40, Tekstil Ürünlerinde %100)
Ürün / Hizmet Kapsamı: Tüm Anne ve Bebek Ürünleri

Kuruluş Yılı : 2004

Toplam Çalışan Sayısı: 55

Merkez Ülke: Türkiye

Şube Sayısı : Toplam 68

Dastini Bebe Market Bayilik Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Şartları: Dastini firmasının kurumsal şirket politikası gereği aynı dekor ve tabelayı kullanmaktadır

Hedef Bölgeler : Türkiye Geneli

İsim Hakkı Bedeli : 60.000+KDV - TL

Ortalama Şube Kurulum Süresi : 20 gün

Reklam Katılım Ücreti : ALINMAZ

Gelirden Pay : ALINMAZ

Dastini Bebe Market Bayilik Kazanç Tablosu

Yatırımın Tahmini Geri Dönüş Süresi : 8 - 14 Ay

Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

Dastini Bebe Market Bayilik İletişim Bilgileri

İgili:

K.Bakkalköy Mah.Vedat Günyol Cd.Flora Residence
No:1 k:28 d:365 B.ataşehir   istanbul

0216 688 80 77 - 0507 241 55 30

www.dastini.com

Dastini Bebe Market Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 5
Son 15 Gün 5
Son 30 Gün 11
Toplam Başvuru 308

Bayilik / Franchise Bilgi Başvuru Formu