mikrofiber bez bayiliği
iş fikirleri 2023
ice berry franchise

Cenkci Turşu Bayilik  

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Gıda Bayilik

Turşu Bayilikleri

78 Başvuru

23550 Okunma

Güncellenme: 29 Temmuz 2016

Cenkci Turşu Bayilik Bilgileri

Cenkci Turşu Bayilik

Cenkci Turşu Bayilik : 1985 den beri turşu üreticisi olan İzmir merkezli firma bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Cenkci Turşuculuk, ilk olarak 1985 yılında İzmir Pınarbaşı semtinde ‘Üstün Turşu’ adıyla kurulmuştur. Ancak, zaman içerisinde artan taleplere daha fazla yanıt vermek, üretim hacmini genişleterek iç pazarda ve dış pazarda liderliğe uzanan yolda ilerlemek adına, 2000 yılında 7000 m² açık alan, 5000 m² kapalı alana sahip olan, İzmir Torbalı’daki yeni tesisine taşınmıştır. Cenkci Turşuculuk markasına aldığı patent ile birlikte, şirket unvanını da Cenkci Turşuculuk Gıda Turizm ve Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak yenilemiştir.

Cenkci Turşuculuk; 30 yıldır hijyenik ve modern tesisleri, toplam kalite anlayışı, TSE, ISO 9001, HACCP belgeleri ve kazanmış olduğu; TTKD Tüketici Tavsiye ve Altın Marka ödülleri ile örnek bir işletmedir. Ürün portföyünde birçok sebze çeşidine yer veren Cenkci Turşuculuk, teknoloji ve gelenekselliği birleştirerek kalite ve lezzet imzası taşıyan turşu çeşitleri üretmektedir. Geleneksel turşu çeşitlerinin yanında özel çalışmalar sonucunda kendisine ait lezzetler olan spesiyal ürün çeşitlerine de yer veren Cenkci Turşuculuk, her geçen gün yaptığı çalışmalar sonucunda turşu çeşitlerini artırmaya devam etmektedir.
Kendi markası olan ‘Cenkci’ markası ile üretimine devam eden Cenkci Turşuculuk, Avrupa ve Orta Doğu’da güçlü yere sahip olan özel müşterileri için ‘private label’ üretim de yapmaktadır.

Kalitesi ve lezzeti ile adından söz ettiren Cenkci Turşuculuk, özellikle gıda üretimine uygun koşullara sahip tarlalardan sebzeleri tedarik etmekte, konusunda uzmanlaşmış mühendisler tarafından kontrolünü sağlayarak son tüketiciye en sağlıklı, kaliteli ve lezzetli ürünleri sunmaktadır.

Ürün / Hizmet Kapsamı: gıda toptancısı, restoranrt,büfe

Kuruluş Yılı : 1985

Toplam Çalışan Sayısı: 80

Merkez Ülke: Türkiye

Şube Sayısı : Toplam 50 Merkeze Ait : 50 Franchise / Bayi : 50 Son 1 Yılda Açılan : 0 Hedeflenen : 100

Cenkci Turşu Bayilik Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Şartları: Misyonumuz;

Kaliteli ve lezzetli turşular tüketmenin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Cenkci Turşuculuk olarak, teknoloji ve gelenekselliği bir araya getirerek üretim yapıyor ve bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz;

Kaliteli, lezzetli ve gelişen üretim hacmimiz ile sektörün lider turşu firması olmak.

Liderlik Kriterlerimiz;

Kalitemiz, müşteri sayımız, bilinirliğimiz, talepleri karşılamamız, lezzetimizle fark yaratarak tercih edilme oranımız, üretim sektörüne katmış olduğumuz değer.

Cenkci Turşu Bayilik Ürün/Konpset

cenkci turşu bayilik

Cenkci Turşu Bayilik Kazanç Tablosu

Cenkci Turşu Bayilik İletişim Bilgileri

İgili: Seçil Kazmirci

İnönü mahallesi yavuz sultan selim caddesi no:103 ayrancılar torbalı izmir

Cenkci Turşu Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 0
Son 15 Gün 1
Son 30 Gün 1
Toplam Başvuru 78

Bayilik / Franchise Bilgi Başvuru Formu

Gıda Kategori Sponsoru

teknolog