mikrofiber bez bayiliği ekb proje
Hacıalioğlu çiğ köfte
Dönerci Bayiliği

Beyoğlu Köfte Bayilik  

Beyoğlu Köfte Bayilik
 • Güncellenme 17 Aralık 2018
 • Başvuru 23
 • Okunma 10076
İşin Özeti
 • Gerekli Sermaye80000 - TL
 • İsim Hakkı Bedeli20000 - TL
 • Yatırım Geri Dönüşü12 - 14 Ay
 • Şube Sayısı3
 • Ortalama Kar Marjı30 ile 40

Beyoğlu Köfte Bayilik : Köfteci açmak isteyen girişimcilerin değerlendirebilleceği firma bayilik veren firmalar araında yer alıyor.

Yetkili Firma : Beyoğlu Köfte

Beyoğlu Köfte Bayilik Hakkında

Meşhur Beyoğlu Köfte

2013 Yilinda Meşhur Beyoğlu Köfte Markası tescil edilmiş olup tarafımızdan başka Beyoğlu Köfte ismi kullanılamamaktır.

Marka Dört senedir 2 şubesi ile Denizli Halkına Hizmet vermektedir.

Denizli de ilk konsept köftecisi olarak açılan Meşhur Beyoğlu Köfte Denizli Halkına Köftenin içinde patlıcan ve patates kızartması kullanarak tercih edilme sebeplerinden biri olmuştur. Daha sonra kaliteye önem veren Meşhur Beyoğlu Köfte kalite çizgisini koruyarak yoluna devam etmiştir.Misyonumuz

En kaliteli ürünleri dolgun ekmek arasında ve porsiyonlarda kullanarak hizmet verdiğimiz şehirde tercih sebebi olmak. Şikayetleri baz alarak kendimizi sürekli AR-GE çalışmaları içinde tutmak.

Vizyonumuz

Türkiye çapında geniş zincir ağı oluşturmak.

Tercih edilme sebebi olmak.

Kaliteli hizmet vermek.

Müşteri odaklı çalışmak.
 • Ürün / Hizmet Kapsamı: Gıda,restorant,fast food
 • Kuruluş Yılı : 2013
 • Toplam Çalışan Sayısı: 10
 • Merkez Ülke: Türkiye / Denizli
 • Toplam Şube Sayısı : 3
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 1
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 2
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 1
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 100
 • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefonla Bilgi Ön Görüşme Yer SeçimiFranchise Sözleşmesi
Fast Food Kategori Sponsoru
pide mania

Beyoğlu Köfte Bayilik Yatırım Bilgileri

 • Bayilik / Franchise Şartları: Franchise Nedir ?

  Son zamanlarda dünyada hizmet sektörünün çok hızlı bir büyüme kaydettiğini görüyoruz. Hizmet sektörünün büyümesine paralel şekilde, franchising sisteminde de çok hızlı bir büyüme olmuştur. Franchising sisteminin bu hızlı büyümesinin nedenleri arasında, sistem için gerekli sermaye tutarı, girişimcinin motivasyonu, sistemin standart olması, kabul görmüş bir marka ve kontrol mekanizmasını sayabiliriz. Günümüzde müşteriler, zamanı etkin kullanmak istemektedirler. Bu da kalitesini ve markasını kabul ettirmiş ürünlerin satıldığı şubeler sayesinde olmaktadır. Bu aşamada franchising’in önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Franchising sisteminin faydalarını ana hatlarıyla aşağıdaki gibi özetleyebiliriz.

  Kendi işini kurmak

  Franchise alan, kendi işinin patronu olmakta, sadece kendisi için çalışmaktadır. Bunun sağladığı maddi avantajın ötesinde, getirdiği motivasyon sistemin motorunu oluşturmaktadır. İş sahibi, yatırım yaptığından, işin her aşamasıyla ilgilenmekte, paranın kaynağı olan müşterilere daha yakından eğilmekte, her türlü verimsizliği gidermeğe çalışmaktadır.

  Sistemin parçası olmak

  Franchise alan, kendini ve çalışmalarını marka ve sistem ile bütünleştirmektedir. Bir takımın parçası olma duygusuyla işine sarılmaktadır.

  Düşük başarısızlık oranı

  Bayilik aldığınızda başarılı olan yerleşik ve oturmuş bir konsepti almış olursunuz. İstatistikler gösteriyor ki franchise alanların başarı şansı bağımsız işletme kuranlara göre daha yüksektir. Bağımsız işletmelerin 70-80’i kritik olan ilk birkaç senede hayatta kalamazken franchise alanların 80’i hayatta kalmayı başarır.

  Denenmiş, kanıtlanmış iş

  Franchise alan, giriştiği işin geleceği konusunda endişe taşımamaktadır. Önceden başka ve benzer pazarlarda denenmiş, başarılı olduğu, tüketiciler tarafından tutulduğu, fiyatının kabul gördüğü kanıtlanmış bir işe girişmektedir.

  Tanınmış marka

  Satılan ürün veya hizmetin potansiyel müşteriler tarafından derhal farkedilmesi, hatırlanması, tercih edilmesi, marka sayesinde olmaktadır. Kendi adıyla iş yapan bir küçük işletmecinin yıllar içinde ancak yakın çevresinde sağlayabileceği etki, franchise işletmelerde tabela asıldığı gün sağlanmaktadır.

  Başlangıç eğitimi

  Franchise alındığında, yatırımcı işi bilmese bile, franchise verenin sağladığı başlangıç eğitimi ile işletmeyi yürütecek temel bilgileri edinecektir. İlerleyen zaman içinde kazanacağı deneyimle karlılığını artıracaktır.

  Denetlenme

  Franchise verenin sistemi koruma adına yaptığı sürekli denetimler, franchise alan üzerinde bir baskı ve yaptırım gibi görünse de, aslında önemli bir avantajdır. Franchise alanın fark edemediği verimsizlik, hırsızlık, yanlışlık ve benzeri zarara neden olan hatalar denetim sonucu ortaya çıkmakta ve giderilmektedir.

  Hızlı karlılığa geçiş

  Her yeni açılan küçük işletmede bir süre işler yavaş gider. Müşterilerin yeni işletmeyi fark etmeleri, denemeleri, tekrar gelmeleri, birbirlerine tavsiye etmeleri yani “ayaklarının alışması” genellikle bir veya iki sezon geçmesi ile mümkün olur. Franchise işletmelerde ise müşteri tanıdığı markayı yakınında gördüğünde derhal girmekte, istenen cirolara çok kısa sürede ulaşılmaktadır. Franchise işletmelerin sıklıkla yaptığı gibi “grand opening” yani güçlü bir açılış tanıtımı yapıldığında ise istenen karlılık derhal yakalanmaktadır. Yatırımın geri dönüşü, çalışanların morali, müşterilerin sürekliliği açılarından bu hızlı başlangıç son derece önemlidir.

  Müşteri bağlılığı

  Müşteri, franchise işletmede önceden denediği, memnun kaldığı, ve tekrar seçtiği hizmeti bulmaktadır. Çoğunlukla tesadüfen değil, isteyerek ve seçerek içeri girmekte, her işletmede de alıştığı hizmeti aynen bulmaktadır. Bu nedenle franchise işletmelerin müşterisi büyük oranda sadık” müşteridir. Ekonomik krizden, yeni rakiplerin türemesinden, rakiplerin reklamlarından fazla etkilenmez. Sadık müşteri, bir işletmenin sahip olabileceği en değerli sermayedir.

  Tedarik

  Pazarlanacak malzemelerimizin toptan alımları için toptancı seçmekte vakit kaybetmeyecek ve aracı kuruluşlar ile sorunsuz bir ilişikiye sahip olmuş olacaksınız

  Düşük risk

  Franchise alan işletmelerin, kendi markasıyla iş yapanlara oranla çok daha az batma riski olduğu ABD istatistiklerinden görülmektedir. Bu durum ülkemizde henüz kanıtlanmamış olmakla birlikte, başarılı franchise zincirlerinin verileri esas alındığında başarısızlık oranının oldukça düşük olduğu ortaya çıkmaktadır.

  Beyoğlu Köfte Franchise Şartları Nelerdir ?

  İlk 3 Şube

  5 yıllık sözleşme karşılığında ilk 3 şubemize kolaylık sağlanacaktır.

  İsim hakkı bedeli olarak ilk 3 şubeden yalnızca ;

  20.000 TL+KDV talep edilecektir.

  5 yıl boyunca Beyoğlu Köfte ciro yada reklam payı olarak iş ortaklarından para talep etmeyecektir.

  Yalnızca 1 seferlik

  2.000 adet tepsi altı

  2.000 adet amerikan servis

  2.000 adet broşür firmamız tarafından karşılanarak temin edilecektir.

  Beyoğlu Köfte Malzeme Tedariği Nasıl Olur ?

  1. ET

  Et tedariği verilecek olan şube bölgesinde bulunan kasapla istenilen yağ oranında anlaşma imzalanarak sağlanacaktır.

  2.Köfte

  Firmamız tarafından gönderilen karışım ile karşılıklı imzalanan reçete karşılığında köfte şubemizde günlük ve taze olarak yapılacaktır. Günlük taze yapıldığına ilişkin sertifika şube duvarına asılacaktır.

  3.Ekmek

  Şubemiz bölgesinde bulunan bir fırın ile tava adeti firmamızdan belirlenmek üzre yaptırılarak anlaşılıp fırına taze tava ekmeği yaptırılacaktır.

  4.Diğer gıda tedarikleri.

  Şubemiz bölgesinde bulunan bir gıda firması ile anlaşma imzalanıp istenilen ürünleri istenilen markada tedarik etmesini sağlayacağız.

  Beyoğlu Köfte Nasıl Açarım ?

  Proje müdürlüğü süreci.

  1.Öncelikle başvurunuz incelendikten sonra proje müdürümüz tarafından iletişime geçilir.

  2. Şartlar süreci ciddileştirdikten sonra iş ortağımız şehrimize davet edilir. lezzetimize tanık ettirilir ve bu işi yapıp yapamayacağına dair iş ortağımızın pazarlama yada satış yeteneği incelenir. Proje müdürü onayından sonra sözleşme aşamasına geçilir.

  3. 5 yıllık sözleşme imzalanır

  4. Müşteri odaklı belirlenen bölgede belirlenen dükkan proje müdürümüzce maliyet muhasebesi yapılarak hedef kitle odaklı dükkan tesbit edilir.

  5.Proje müdürümüzce şubenin tüm maliyetleri cıkarılarak her ürün başına düşecek maliyet ve kar oranları hesaplanır.

  6. Şube için yıllık hedefler belirlenip ay bazlı ortalama kar oranları çıkarılır.

  7. Belirlenen dükkanın kiralaması gerçekleşir.

  Beyoğlu Köfte Dükkan Konsept İnşa etme aşaması.

  Firmamız burada iki yol izlemektedir.

  1. Konsept firması ile expertiz gönderilerek maliyet çıkarılması. Expertiz ücreti iş ortağımıza aittir.

  2. Mimarın belirlediği proje ile iş ortağının şubeyi firmamızın onayı ile kendisi yaptırması.

  Beyoğlu Köfte Şube Yer Seçimi

  Yer seçimi, bir işletmenin en önemli kararıdır. Nerede açılırsa ne kadar ciro ve kar yapılabileceğini bilen uzmanlar tarafından yapılacak araştırma, yanlış yer seçimini önleyecektir. Bağımsız yatırımcılar genellikle bütçelerine uyan yeri seçerken, franchise işletmeler genellikle işlerine uyan yeri seçmektedirler. İşin özellikleri ve gerekleri konusunda edindikleri deneyim, bu alanda yardımcı olmaktadır. Öncelikli bölgeler aşağıdaki gibidir.  Dershaneler Bölgesi

  Ticarethaneler Bölgesi

  Sanayi Bölgesi

  En çok kullanılan caddeler

  Kampüs Bölgesi

  AVMler
 • İsim Hakkı Bedeli : 20000 - TL
 • Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : 1500 -
 • Minimum Şube Açılış Maliyeti : 50000 - TL
 • Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 80000 - TL
 • Minimum Nakit İhtiyacı : 100000 - TL
 • Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 80000 - TL
 • Reklam Katılım Ücreti : Bedelsiz
 • Gelirden Pay : Bedelsiz

Beyoğlu Köfte Bayilik Ürün / Konsept

beyoğluköfte bayilik

Beyoğlu Köfte Bayiliği Kazanç Tablosu

 • Ortalama Kar Marjı : 30 ile 40
 • Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 12 - 14 Ay
 • Girişimciye Verilen Destekler : Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam
 • Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Neden Meşhur Beyoğlu Köfte ?

  Beyoğlu Köfte Bulunduğunuz ilde yada ilçede

  -Bey Köfte Menusunde Özel tava ekmeği köftesi patlıcan ve patates kızartması ile mutlaka fark yaratacaktır.

  -Bey Kumru Izmır Menusunde Özel tava ekmeği sosis sucuk salam kasar peyniri ketcap ve mayonez ile mutlaka fark yaratacaktır

  Diğer ürünlerimizi web adresimizden inceleyebilirsiniz.

Beyoğlu Köfte Bayilik İletişim Bilgileri

 • İlgili Kişi : Emrah KARAHAN
 • Adres : Sümer Mah. Çal Caddesi No 1/248
 • Telefon : 05495051505

Bayilik Başvuru Formu

Ad / Soyad

Telefon

E-Posta

Bayilik İstenen İl / İlçe

Sizi Aramaları İçin En Uygun Zaman

Mesajınız

Güvenlik Sorusu: Aşağıdaki alana yılın ilk ayını yazınız (o..k)

Başvuru İstatistikleri
 • Dün0
 • Son 7 Gün0
 • Son 15 Gün0
 • Son 30 Gün0
 • Toplam Başvuru23
Köfte Bayiliği Veren Firmalar Kategorisi En Çok Talep Alanlar 2020
 • helal çiğköfte bayilik
 • sosyete çiğ köfte bayilik
 • bujiteri bayiliği
 • perra çiğköfte bayiliği
Ekb kimlik belgesi Dönerci bayilik