mikrofiber bez bayiliği
bujiteri bayilik
dastini bebe market bayiliği

Belemir Yapı Gergi Tavan Sistemleri Bayilik  

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Mobilya / Ev Tekstili / Dekorasyon Bayilik

Gergi tavan sistemleri bayilik

0 Başvuru

2511 Okunma

Güncellenme: 30 Nisan 2018

Belemir Yapı Gergi Tavan Sistemleri Bayilik Bilgileri

Belemir Yapı Gergi Tavan Sistemleri Bayilik

Belemir Yapı Gergi Tavan Sistemleri Bayilik: Gergi tavan sistemleri uygulamaları yapan firma bayilikler vererek şube sayısını arttırmak istiyor.

Belemir Yapı Dekorasyon 2003 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır.
İç dekorasyon sektöründe yüzlerce konut, işyeri ve mağaza tadilat ve oluşumlarına imza atmış olan belemir kaliteli üretim ve uygulama çalışmaları ile sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmuştur.

2006 yılında işleyiş ve müşteri talepleri doğrultusunda faaliyet alanları genişletilerek Gergi Tavan Sektörüne girmiştir ve bu sektörde marka haline gelmiştir. İş yeri yönetimi Çetin Aydın Ve Zihni Aydın kardeşlerden oluşmaktadır. Belemir Yapı Gergi Tavan Sistemleri imalat ve bayilik destekli çözümler üretmektedir.

Ana prensibimiz müşteri memnuniyeti ilkesi üzerine kurulmuş olan Belemir Yapı Gergi Tavan Sistemleri yerinde proje, uygulama ve tasarım konularında kaliteli ve estetik çözümlerimiz ile amacımız her geçen gün müşteri portföyümüzü genişletmektedir. Eğitimli ve tecrübeli ekibimiz ve üstelik genç ve dinamik istekli ve işini seven büyük bir firmayız.En büyük sermayemiz işimize duyduğumuz saygı ve sevgimizin eşsiz olmasıdır. Yapmış olduğumuz her işte sizlere özel tasarımlar sunmayı, farklılıklar oluşturmayı, kaliteli ve ayırt edilebilir eşsiz eserler inşa etmeyi firma olarak görev edindik.

Güncel teknolojiyi oldukça yakından takip edip, sektörümüzde meydana gelmiş olan en ufak bir gelişmeyi dahi atlamaksızın sizin hizmetinize sunuyoruz.
Dünyanın oldukça farklı ve çeşitli köşelerindeki sektörümüz ile ilgili olmuş olan her türlü malzeme, hammadde ve ekipmanı inceleyip kıyas yapıyor ve sizlere en kaliteli ve en ideal biçimde nasıl sunarız diyerek düşünüp bunlara göre hareket ediyoruz. Kısacası biz bu işleri biliyor ve gerçekten de seviyoruz.

Avrupa’da ki büyük üreticilerden tedarik etmiş olduğumuz malzemeler ile Avrupa birliği standartlarına son derece uygun şekilde uygulamalar yapmış olan ve başarılı büyük projelere imza atmış olan bir firmamız, yurt içi, Türk Cumhuriyetleri, Orta Asya, Orta Doğu ve dünyanın neredeyse birçok ülkesinde faaliyetlerine devam ederek yurt dışında da markalaşma yolunda son hızla ilerlemeye devam ediyoruz.

Belemir Yapı Gergi Tavan Sistemleri olarak uzaktan kumandalı Led, elektrik aydınlatma ve Fiber Optik sistemleri konu içerisinde de tüm gerekli ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek donanım ve kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz.

Ürün / Hizmet Kapsamı: Dekorasyon,Gergi Tavan İmalat Bayilik

Kuruluş Yılı : 2003

Toplam Çalışan Sayısı: 21

Merkez Ülke: Türkiye

Şube Sayısı : Toplam 0 Merkeze Ait : 0 Franchise / Bayi : 123 Son 1 Yılda Açılan : 11 Hedeflenen : 500

Belemir Yapı Gergi Tavan Sistemleri Bayilik Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Şartları: Karşilikli Görüşerek

Belemir Yapı Gergi Tavan Sistemleri Bayilik Kazanç Tablosu

Yatırımın Tahmini Geri Dönüş Süresi : 0 - 0 Ay

Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Ortak Reklam

Belemir Yapı Gergi Tavan Sistemleri Bayilik İletişim Bilgileri

İgili: Çetin Aydın

Bulgurlu Mah Söğütlü ayır Caddesi Zafer Sok No 4 Üsküdar İstanbul

Belemir Yapı Gergi Tavan Sistemleri Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 0
Son 15 Gün 0
Son 30 Gün 0
Toplam Başvuru 0

Bayilik / Franchise Bilgi Başvuru Formu

Mobilya / Ev Tekstili / Dekorasyon Kategori Sponsoru

reklam verin
teknolog