mikrofiber bez bayiliği
bujiteri bayilik
dastini bebe market bayiliği

Agarta Bitkisel Kozmetik Bayilik   Ürün Satış Bayiliği Veriyor

Anasayfa> Bayilik Veren Firmalar > Kozmetik Bayilik

48 Başvuru

27692 Okunma

Güncellenme: 05 Şubat 2022

Agarta Bitkisel Kozmetik Bayilik Bilgileri

Agarta Bitkisel Kozmetik Bayilik

Agarta Bitkisel Kozmetik Bayilik : bitkisel kozmetik ücretisici firma bayilikler vererek ürün satış noktalarını arttırmak istiyor.

Ankara’da kurulan Agarta Bitkisel Kozmetik, deneyimli ekibi ve geniş ürün çeşitliliği ile kısa süre içinde hem yurt içinde hem yurt dışında önemli bir pazara ulaşmıştır. Modern tesisinde, son teknolojiyi kullanarak, doğal bitki özleri ve bitkisel yağlar ile ürünlerini tasarlar, hijyenik ortamlarda prosedür ve standartlara uygun şekilde üretim yapar.

Agarta Bitkisel Kozmetik bugün sektörde yer alan birçok ürünün tasarımını ve yönetimini yaparak ürünlerini yurt dışı pazarına da ihraç etmektedir.Kişisel bakım bilinci oluşturarak, tüketici ihtiyaçlarına yönelik ürün tasarlamak ve üretmek misyonumuzdur.Ürünlerimizi Türkiye’ye ve dünyaya ulaştırmak; sağlıklı, bakımlı olmayı yaşamın bir parçası haline getirmek vizyonumuzdur.

Ürün / Hizmet Kapsamı: KOZMETİK

Kuruluş Yılı : 2013

Toplam Çalışan Sayısı: 60

Merkez Ülke: TÜRKİYE

Hedeflenen : 500

Agarta Bitkisel Kozmetik Bayilik Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: Reklam, tanıtım, tester, katalog gibi hizmetler tüccar plasiyere ücretsiz sağlanacaktır.

Bayilik / Franchise Şartları: Eczane, Market, Kozmetik Mağazası, Güzellik Merkezleri ve Aktar gibi satış noktalarına kendi bölgesinde bölgesel olarak agarta kozmetik ürünlerin satışını yapacak TÜCCAR PLASİYER bayiliği verilecektir.

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Depo

Hedef Bölgeler : Tüm İller

Girişimcide Aranan Özellikler : Serbest çalışmaya uygun, iş takibi yapabilen, Müşteri ilişkileri kuvvetli, satış yapma becerisi olan. Kendi sermayesini yönetebilecek.

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefonla bilgi verdikten sonra ön görüşme için faaliyet gösterdiğimiz tesisimizi ziyaret etmesini isteriz. Detayları görüştükten sonra TÜCCAR PLASİYER sözleşmesi imzalarız.

Agarta Bitkisel Kozmetik Bayilik Ürün/Konpset

agarta bayilik

Agarta Bitkisel Kozmetik Bayilik Kazanç Tablosu

Girişimciye Verilen Destekler : Eğitim Desteği , El Kitabı, Ortak Reklam

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Günlük hayatımızda sürekli maruz kaldığımız sentetik ve zararlı kimyasal içerikli ürünler yerine, cilt bakımında son derece etkili, tamamen doğal ve temiz içeriklerden üretilmiş kişisel bakım ürünleridir. Kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik, içeriğinde zararlı kimyasallar barındırmayan formülasyonlar ile üretilen 150 çeşit ürünümüz bulunuyor. Yakın zamanda 30 çeşit daha ürün çıkarmayı hedefliyoruz. Bu ürünlerin çoğunun dermatolojik testleri yapılmıştır. Ürünlerimiz helal ve vegan sertifikalıdır. 45 ülkede geçerliliği olan helal sertifikasyon firması GİMDES, ürünlerde kullanılan hammaddelerin tarladan üretime kadar ki tüm aşamalarını takip eden ciddi bir kuruluştur. Ayrıca kozmetikte TSE Helal sertifikalı ilk firmayız. Firma olarak doğallığı ve kaliteyi önemsediğimiz için bu sertifikaları aldık. TSE Helal ve GİMDES sertifikasyon firmaları, üretim alanlarımızı habersiz ve anlık inceleme yetkilerine sahiptir. Denetlenmek, her zaman firmaların işini daha düzgün yapmalarına önem vermelerini sağlamaktadır.

Agarta markası, cildin nem eksikliğinden, leke problemlerine, elastikiyet ve parlaklık kaybından, kırışıklıklara kadar, kadın ve erkekleri etkileyen tüm cilt sorunlarına cevap vermek için doğanın gücünü kullanır. Tüm ürünlerimiz, büyük bir titizlikle ve en kaliteli doğal hammaddeler ile üretilir. Amacımız cilde zarar vermeden doğal yollarla bakım sağlamaktır.

Agarta Bitkisel Kozmetik Bayilik İletişim Bilgileri

İgili: ERAY ÖRÜN

MACUN MH. BATI BLV. ÖZ ANKARA TOP. SİT. 6. BLK. NO:2/210

Agarta Bitkisel Kozmetik Bayilik Başvuru İstatikleri

Son 1 Gün 0
Son 7 Gün 1
Son 15 Gün 1
Son 30 Gün 3
Toplam Başvuru 48

Bayilik / Franchise Bilgi Başvuru Formu

Kozmetik Kategori Sponsoru

kozmetik bayilik
teknolog