mikrofiber bez bayiliği
bujiteri Bayiliği

Bay Bread 2022’de Bayilik Sistemi İle Büyüyecek

Tarih: 28 Aralık 2021, 12:21 | Okunma :1688
haberrek
Unlu Mamul Makine Üreticiler Birliği Derneği (TUMMAB) Başkanı ve Bay Bread Fırıncılık kurucusu Serdar Yalçınkaya, 2022 hedeflerini belirlediklerini, yeni yılda İstanbul dışında bölge bayilikleri vereceklerini açıkladı.

Unlu Mamul Makine Üreticiler Birliği Derneği (TUMMAB) Başkanı ve Bay Bread Fırıncılık kurucusu Serdar Yalçınkaya, “Yüksek Teknoloji Fırıncılık modelimiz sayesinde Bay Bread olarak 2021’de yüzde 50-55 kadar büyüdük.  Şu an Bostancı, Kozyatağı, Erenköy, Sahrayıcedit, Suadiye, Fenerbahçe Stat, Şerifali, Ümraniye, Ümraniye Saray Mahallesi, Sultanahmet ve Bağlarbaşı gibi İstanbul’un stratejik lokasyonlarında 11 tane Bay Bread şubemiz ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimize doğru ürün ve kaliteli hizmeti daha fazla sunabilmek için Türkiye genelinde de bölge bayilikleri vermeyi planladık. Hedeflediğimiz bölgeler arasında öncelikli olarak Ege, Akdeniz, Marmara ve İç Anadolu yer alıyor ve ilk etapta 100 şubeye ulaşmayı istiyoruz. Kısa bir zaman önce bizim için önemli noktalardan biri olan Bodrum Yarımadası özelinde yatırımcımızla anlaştık. Yarımada’daki ilk şube Bitez’de açılacak, hazırlıklar hızla devam ediyor” dedi.

Toya Makine olarak 45 yıldır fırıncılık sektöründe var olduklarını söyleyen Yalçınkaya; “Bu nedenle yatırımcılarımıza elimizden gelen her türlü desteği sonuna kadar vermeye hazırız."

Yalçınkaya son olarak “ Bayilik sistemimizin şube sayımızı büyüten ana unsurlardan biri olacağını ve 2022 yılında daha fazla yatırımcının yüksek teknoloji fırıncılık modeline yatırım yapacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Basın Bültenidir.

 
İlginizi çekebilir ?

İnşaat sektöründe, uygun maliyetli, uygulama üretkenliğinin yüksek ve kolay olması aynı za

Zemin kaplama alanında çözümler sunan Sengrun Zemin bayilikler vererek girişimcilere iş ku

“Paşa Fırını” markasını daha çok insanla buluşturmak için, bilgi birikimini paylaşarak çal

Doğa Makina 1978 yılından beri Türk sanayisine hizmet etmektedir. Bunca yılın bilgi, birik

Kestane şekeri satmak isteyen girişimcilere Dağlı Kestane Şekeri bayilik veriyor

teknolog Dönerci bayilik
bujieri bayilik

Altyapı:MyDesign Haber Sistemi