mikrofiber bez bayiliği pizza bayiliği
Dönerci Bayiliği
bujiteri Bayiliği

Bay Bread 2022’de Bayilik Sistemi İle Büyüyecek

Tarih: 28 Aralık 2021, 12:21 | Okunma :1115
haberrek
Unlu Mamul Makine Üreticiler Birliği Derneği (TUMMAB) Başkanı ve Bay Bread Fırıncılık kurucusu Serdar Yalçınkaya, 2022 hedeflerini belirlediklerini, yeni yılda İstanbul dışında bölge bayilikleri vereceklerini açıkladı.

Unlu Mamul Makine Üreticiler Birliği Derneği (TUMMAB) Başkanı ve Bay Bread Fırıncılık kurucusu Serdar Yalçınkaya, “Yüksek Teknoloji Fırıncılık modelimiz sayesinde Bay Bread olarak 2021’de yüzde 50-55 kadar büyüdük.  Şu an Bostancı, Kozyatağı, Erenköy, Sahrayıcedit, Suadiye, Fenerbahçe Stat, Şerifali, Ümraniye, Ümraniye Saray Mahallesi, Sultanahmet ve Bağlarbaşı gibi İstanbul’un stratejik lokasyonlarında 11 tane Bay Bread şubemiz ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimize doğru ürün ve kaliteli hizmeti daha fazla sunabilmek için Türkiye genelinde de bölge bayilikleri vermeyi planladık. Hedeflediğimiz bölgeler arasında öncelikli olarak Ege, Akdeniz, Marmara ve İç Anadolu yer alıyor ve ilk etapta 100 şubeye ulaşmayı istiyoruz. Kısa bir zaman önce bizim için önemli noktalardan biri olan Bodrum Yarımadası özelinde yatırımcımızla anlaştık. Yarımada’daki ilk şube Bitez’de açılacak, hazırlıklar hızla devam ediyor” dedi.

Toya Makine olarak 45 yıldır fırıncılık sektöründe var olduklarını söyleyen Yalçınkaya; “Bu nedenle yatırımcılarımıza elimizden gelen her türlü desteği sonuna kadar vermeye hazırız."

Yalçınkaya son olarak “ Bayilik sistemimizin şube sayımızı büyüten ana unsurlardan biri olacağını ve 2022 yılında daha fazla yatırımcının yüksek teknoloji fırıncılık modeline yatırım yapacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Basın Bültenidir.

 
İlginizi çekebilir ?

Urfalı Hacıbey Baklavaları bayilik imkanı sunuyor ayrıca kendi markanızla satış yapmak ist

Burger@’ten kendi işini kurmak isteyenlere fırsat

Bursa Kebap Evi ilk yurt dışı şubesini Almanya’da Saarland - Sarrbrücken’de açtı !

Köfte üzerine franchise almak isteyen girişimcilere Köftey's Franchise bilgileri

Marka Döner bayiliği kilo ile et döner satışı yapan firma bayilikler vererek şubeleşmek is

teknolog Dönerci bayilik
pizzacı bayilik
bujieri bayilik

Altyapı:MyDesign Haber Sistemi