mikrofiber bez bayiliği
bujiteri Bayiliği

Acıcık Çiğ Köfte Almaya'da Üretim Tesisi Kurarak Bayilik Çalışmalarına Hız Verdi

Tarih: 07 Mart 2023, 13:12 | Okunma :121
haberrek
Acıcık Çiğ Köfte Almanya'da çiğ köfte üretim tesisi kurdu ve Almanya ve bütün Avrupa ülkelerinde bayilik çalışmalarına başladı

Türkiye'nin meşhur lezzetlerinden biri olan çiğ köfte, yurt dışında da hayran kitlesine sahip. Bu lezzeti yurt dışında sunan firmalardan biri olan Acıcık Çiğ Köfte, Almanya'da üretim tesisi açtı ve aynı zamanda Almanya ve bütün Avrupa ülkelerinde bayilik verme planları yapıyor.

Almanya'da faaliyet gösteren Acıcık Çiğ Köfte, yurt dışında artan talep üzerine  Almanya'da üretim tesisi kurdu. Yeni tesisinde, Türkiye'deki üretim kalitesi ve lezzetini koruyarak üretim yapmayı hedefliyor. Aynı zamanda Almanya'da bayilik çalışmalarına da başladı.

Acıcık Çiğ Köfte'nin Almanya'daki bayilikleri, lezzet tutkunlarına evlerinin yakınında kaliteli ve lezzetli bir seçenek sunacak. Firma yetkilileri Almanya genelinde bayilikler verileceğini ve böylece Acıcık Çiğ Köfte'nin Almanya'da daha geniş bir kitleye ulaşacağını açıkladılar.

Yeni açılan üretim tesisi ve planlanan bayiliklerle birlikte, Acıcık Çiğ Köfte'nin yurt dışındaki başarısı her geçen gün artıyor. Bu gelişme, Türk mutfağının dünya genelinde daha geniş kitlelere ulaşmasına da katkı sağlayacak.

Acıcık Çiğ Köfte Yurt Dışı Bayiliği İle İligili Bilgi Almak İçin Tıklayınız.
İlginizi çekebilir ?

Sevinç Simit Salonu Franchise - Sevinç Simit Salonu bayilik hakkında bilgiler

Adıyaman Subaşı Çiğköfte bayilikler vererek şubeleşmek istiyor

Vira Akademi İlk Yardım Eğitim Merkezi Bayilik şartları ,iletişim bilgileri hakkında bilgi

Perde asmayı kolaylaştıran Monoray pratik perde asma sistemi bayilik veriyor.

teknolog Dönerci bayilik
bujieri bayilik

Altyapı:MyDesign Haber Sistemi