mikrofiber bez bayiliği
bujiteri bayilik
dastini bebe market bayiliği

3d Yazıcılar Girişimciler İçin Fırsat Olabilir.

Haber Anasayfa > İş Fikirleri

3d yazıcıları kazanca dönüştürmek üzerine iş fikirleri.

3d yazıcılar hızla gelişen bir teknolojiye sahip, bu yeni teknoloji girişimciler için fırsatlar içeriyor. 3d printer akla plastik malzemeden elde edilen modelleri hatırlatsada başka alternatiflerde bulunmakta örneğin seramik malzemeden baskı yapan 3d printer yada 3d gıda üreten yazıcı..


Yazıcı fiyatları yada materyelleri pahalı gibi gelebilir fakat iyi araştırılıp kar elde edilebilecek bir iş planına dönüştürülürse büyük fırsatlar oluşturabilir.

3d printer ile ilgili iş fikirleri:

- Sahibinden.com da örnekleri olduğu gibi prototib üretmek isteyen firmalara 3d yazıcınızla hizmet verebilirsiniz.

Bir ambalajın örneğin bir detarjan şişesinin prototibini yapmak için plastik enjeksiyon kalıbı gerekir 3d yazıcı ile buna gerek kalmadan örnek oluşturulabilir. Ülkemizdeki çok sayıda sanayi işletmesine ulaşarak yeni bir pazara yelken açılabilir. 

-3d printer shop'lar kurmak: Bu uygulamanın zamanlaması çok önemli bunu yapan firmaların çıkması muhtemel, yazıcı fiyatlarının optimum seviyeye gelmesiyle uygulanabilecek bir model franchise alt yapısıda düşünülebilir.
Örneğin bir AVM'ye gittiniz 3d printer shoptan üzerinde isim kabartması olan bir seramik bardak almak güzel bir fikir olabilir yada isediğiniz mesajı yazdığınız bir 3d çikolata.

Özetle doğru zamanlamayla 3d yazıcı teknolojisinin uygulama alanlarını yakından takip edip ülkemizde bu konularda hizmet vermek  girişimciler için büyük bir fırsat olabilir.

 Sizin aklınıza gelen uygulama alanlarını yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

2014 iskuruyorum.com özel makale

3d yazıcı bayilik veren firmalar listesine ulaşmak için tıklayınız.


facebook ta iskuruyorum.com u takip etmek ister misiniz ?

https://www.facebook.com/iskuruyorum.bayilik.veren.firmalar

teknolog